Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прецакан.. има ли изход?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Прецакан.. има ли изход?

    Хидро тестове няма вече не се правят за газови и метанови бутилки

    Коментар


    • #17
      От: Прецакан.. има ли изход?

      Няколко пъти съм стигал почти до бой с бензанджии че без да им покажа паспорт валиден,нямало да заредят.Паспорт имам но като вечно закъснявам за някъде ми е само да ровя в колата.Само за протокола 200 лв.излиза нова бутилка с сонда на мястото на резервната 49 литра.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Прецакан.. има ли изход?

        Еее, тогава я сваляш я за прегледите. Изобщо това маньовър ли е някакъв?
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Прецакан.. има ли изход?

          Tова е холандска сонда и нея няма да имаш проблем.
          Обаче с кой акъл купувате и слгате стари бутилки не знам. Това е единственото с което не бива да се прави компромис, а и икономията не е кой знае каква.

          Коментар


          • #20
            От: Прецакан.. има ли изход?

            Аз също си взех стари бутилки, но след водна проба и придружени с протокол от изпитването ! Така съм спокоен за себе си !

            Коментар


            • #21
              От: Прецакан.. има ли изход?

              Клега кога и къде направи водната проба ?

              Коментар


              • #22
                От: Прецакан.. има ли изход?

                Не съм я правил аз ! Вносителя я е правил , но ми дадоха копие от протокола за узаконяването на уредбата ! Мога по-късно да погледна името и адреса на фирмата , ако представлява интерес !

                Коментар


                • #23
                  От: Прецакан.. има ли изход?

                  Мда ако е удобно

                  Коментар


                  • #24
                    От: Прецакан.. има ли изход?

                    Сондата отговаря на изискванията, а ограничение за възрастта на бутилките няма. Би трябвало всеки нормален, необременен ментално председател на комисия за ПП да регистрира уредбата, и то без това да промени цената на прегледа. Разбира се, зарядното трябва да е отвън и останалите компоненти да са монтирани коректно.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Прецакан.. има ли изход?

                      Мда щото ти си мислиш че няма откиде си сигурен ????

                      Коментар


                      • #26
                        От: Прецакан.. има ли изход?

                        Прецакан, колко да си прецакан?
                        Холандаските бутилки са с по-дебели стени от тези произвеждани тук. Имат си Евросонда, и хубав предпазен клапан. Солидна алуминиева кутия за арматурата.
                        Аз лично ги харесвам, и до сега съм си монтирал само такива. А и не винаги са много евтини.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Прецакан.. има ли изход?

                          Ами сигурен съм, това ми е работата. До 2012 година между другото правех регистрации, хидравлични изпитвания и прегледи, а сега само регистрации. Та просто няма ограничение за възрастта на бутилките за пропан-бутан. Защо да доказвам, че нямам сестра? Няма, защото никъде не е указано. Ако го пише някъде, за мен ще е удоволствие да го прочета.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Прецакан.. има ли изход?

                            Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                            Мда ако е удобно
                            ТЕХНО-ГАЗ-КООП АД
                            гр.София ул. Владайска река 12

                            Коментар


                            • #29
                              От: Прецакан.. има ли изход?

                              Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                              Мда щото ти си мислиш че няма откиде си сигурен ????
                              Сигурен съм,това ми е работата. До 2012 година между другото правех регистрации,хидравлични изпитвания и прегледи на АГУ. Сега правя само регистрации. Бих прочел с удоволствие документ, който регламентира срок на употреба на бутилки за пропан-бутан.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X