Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка стационарна телефонна мрежа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малка стационарна телефонна мрежа?

    Значи, преместих се в офис, където преди това се е помещавала агенция за недвижими имоти. По този случай има окабеляване за къмто стотина (туй образно казано) "жичкови" телефона, по две-три розетки в стая, както и някакъв сноп жици, като метла, в една от стаите. Имам си стационарна линия, която от Виваком ми преместиха - някъде в "метлата от жици", както и един факс на 100 години, който си държа, защото, колкото и странно да е, чат-пат настояват да ми пратят или да получат от мен факс, а не мейл, вкл. сканиран документ по e-mail.
    Някой може ли да ми помогне срещу заплащане да се поставят три-четири телефонни апарата в различните стаи и да се върже и факсът? Май се оказва, че никой вече не се бил занимавал с такива старовремски технологии.
    Не знам и откъде да си купя обикновени стационарни апарати?
    Не възразявам и срещу закупуване на малка телефонна централа за офис, ако няма друго решение.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    От: Малка стационарна телефонна мрежа?

    Колко ти е спешно?
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #3
      От: Малка стационарна телефонна мрежа?

      Къде е това,Варна ли беше?
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Малка стационарна телефонна мрежа?

        СФ, ама дето не е Сан Франциско.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Малка стационарна телефонна мрежа?

          Боголюбе, мислил ли си варианта с безжични телефони?
          Една 'майка' поддържа 6-8 телефона... Т.е. купуваш 3-4 безжични телефона, и ги регистрираш на 'майката', която е вързана към фиксираната мрежа...
          И все едно имаш централа..
          А факса - ако нямаш отделна линия, можеш да го вържеш и паралелно (въпреки, че не е съвсем издържано)...
          Последно редактирано от slowtraveler; 16-11-16, 10:40.
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: Малка стационарна телефонна мрежа?

            Гагич, тъй като си противоречива личност внимавай кого пускаш в офиса тука от форума
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #7
              От: Малка стационарна телефонна мрежа?

              Зависи, какво ще черпиш.
              Факса би трябвало да има извод за дериватен телефон.
              Ако искаш по-вече телефончета - или мини АТЦ, или майка с безжични, както се каза нагоре.
              Телефона ми е в профила...
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • #8
                От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                направи си вътрешна домофонна система...

                Дори да намериш апаратите за абонатите ти трябва малка телефонна аналогова централка..

                Последният път като видях такава преди 25 години беше колкото един шкаф голяма, и обслужваше около сто абоната като не вкючвам дуплексите разбира се, и и трябваше оператор за външна линия.... архаизъм, архаизъм,архаизъм
                ако ти стои централката, има много бакър бате в нея!!!! веднага ще и се намери приложение

                .
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • #9
                  От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                  Питай veni1 дали няма една излишна тел.централа панасоник
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Питай veni1 дали няма една излишна тел.централа панасоник
                    Не трябва да пита - писал съм му ЛС днес рано сутринта.
                    Не съм му писал обаче, че ще трябва да му удариш едно рамо

                    PS Абе Гагич да е е болен? Цял ден го няма. Или пък да се е загубил някъде из гугъла?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Не трябва да пита - писал съм му ЛС днес рано сутринта.
                      Не съм му писал обаче, че ще трябва да му удариш едно рамо

                      PS Абе Гагич да е е болен? Цял ден го няма. Или пък да се е загубил някъде из гугъла?
                      Никакъв проблем.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                        Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                        направи си вътрешна домофонна система...

                        Дори да намериш апаратите за абонатите ти трябва малка телефонна аналогова централка..

                        Последният път като видях такава преди 25 години беше колкото един шкаф голяма, и обслужваше около сто абоната като не вкючвам дуплексите разбира се, и и трябваше оператор за външна линия.... архаизъм, архаизъм,архаизъм
                        ако ти стои централката, има много бакър бате в нея!!!! веднага ще и се намери приложение

                        .
                        Траяне, 100 поста у шкаф беше решение през далечната 1980 година и се доставяше от Лежпром, пардон Респром.
                        След туй нещата доста се попромениха и сега май ги събират в кутия, колкото един компютър.
                        Вени да си каже колко са постовете в неговата "кутия от обувки".
                        Та 10-20 вътрешни поста с 2-3 външни линии, Панасоник отдавна би трябвало да ги е събрал при обувките
                        .
                        Да не говорим, че и български имаше с подобни параметри.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • #13
                          От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Гагич, тъй като си противоречива личност внимавай кого пускаш в офиса тука от форума
                          Както подобава на мини силова структура, каквато се явявам аз ("егати държавата щом...", нали? ) в офиса ми има здрави мумчеа с оръжие, има си видеонаблюдение, паник-бутони за едни други бързи мумчеа, както и други изненади, само стационарни телефони (засега) си немам. Ама станА наводнение, спукана "магистрална" тЪрба в сградата и сега требе да решаваме този въпрос, после телефоните...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            ...
                            Та 10-20 вътрешни поста с 2-3 външни линии, Панасоник отдавна би трябвало да ги е събрал при обувките
                            ....
                            Що при обувките, бре?
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161117_105412.jpg
Прегледи:1
Размер:49.5 КБ
ID:5734779
                            При мен си работи безгрижно 15-та година.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Малка стационарна телефонна мрежа?

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Както подобава на мини силова структура, каквато се явявам аз ("егати държавата щом...", нали? ) в офиса ми има здрави мумчеа с оръжие.............
                              Тогава за кфо ти е централа, направо ще ги пращаш момчетата лично с известия и позДрави от гагича!!!!
                              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X