Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Колега" от форума?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "Колега" от форума?

    А пък тука , ако се наложи "малко неправилно паркиране , със затваряне на вход-изход" си оставят на таблото телефонните номера.Ни са сецат , ни си пукат гуми.ма си има ред.И се спазва.И си е 250 евра полицай , паяк , глобата.
    Па , ако некой си помисли да го не спази и почне да дръпа , пука и неам квоси - еба му се макята.ма тиа тука са обществени дживотни!Стадо , демек.Нали ...
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #47
      От: "Колега" от форума?

      Мда,и моя номер стои на предното стъкло.И съм твърдо за тоя принцип.Преди година леката киа сеед я карах 4 пъти в месеца,през останалото време се оказа че има шахта на БТК под нея в която две седмици разпитвали тая нова кола да не е крадена и изоставена че не мърда ,а те чакали да освободя шахтата която се намира в средата на паркинга.Тоест абсолютно законно съм върху нея.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #48
        От: "Колега" от форума?

        В последните десетина години пред офиса съм паркирал винаги пред гаража на комшията. С поглед се разбирахме, и проблеми никога не сме си създавали.
        Обаче - това - пред офиса само.
        И макар, че в АлиЕкспреса се продават такива стикерчета, на които да си напишеш телефона, на който да ти се обадят, че пречиш....

        НЕ!

        В чуждо село и стените бият!

        Защо да създавам дертове, да си създавам дертове, да ме дърпат, бутат, дупчат, псуват, жулят, стържат и да си упражняват късите коланчета разни индивиди, като просто може да си спазвам, това, дето трябва да се спазва, и да не се притеснявам, и да не притеснявам?

        Не е толкова трудно, прочее.

        Коментар


        • #49
          От: "Колега" от форума?

          Вариантите с нарязани гуми, счупени огледала, черта с отверката и огънати брони ми идат малко хард. Виж, има едни лепенки, дето можеш да си поръчаш с произволен надпис, примерно "НЕ ПАРКИРАЙТЕ ПОВЕЧЕ ТУК". Правят се с калпава хартия и много яко лепило, а свалянето им си е кушия (тия, полицейските, ряпа да ядат). Не увреждаш собственост, само причиняваш временно неудобство. Е, трябва си и бая търкане, а ако си надере джама, той ще си го е направил.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: "Колега" от форума?

            Покрай разкопаните булеварди в Пловдив, бележката с телефонен номер на стъклото стана обичайна практика. За първи път ми се случи в Истанбул преди 7-8 години, когато на един паркинг ме бяха затворили и преди да започна да псувам, колегата каза: "Чакай, сигурно е оставил телефонен номер... " . Останах доста приятно изненадан - няма нерви, на всеки все някога се налага...
            В миналото ще остане, каквито сме били...

            Коментар


            • #51
              От: "Колега" от форума?

              Има предимства да живееш на първия етаж , има и недостатъци .
              Има предимства да живееш на последния етаж - ама пак има недостатъци.
              Предимството е да си а среден етаж ...ама и там има недостатъци.
              На кого ли може да се угоди.
              Хем сме толерантни - пък не сме последната дупка на кавала .
              Правата си ги търсим ама другите са длъжни да са ТОЛЕРАНТНИ.
              Не знаете къде сте - това е шашавото.

              Коментар


              • #52
                От: "Колега" от форума?

                Уважаеми колеги

                Намираме се на ръба на срив в комуникационната система на форума, поради лавинообразно нарастващото количество имейл молби от страна на безброй знайни и незнайни спермални банки от тук до Алфа Кентавър, надушили мъжествения мускусно феромонен облак стелещ се над тази тема и напояващ и бабите с омайния си аромат.

                Поне половината смятат да ни съдят за нанесени щети, при изгърмяване на детекторите им на мъжественост.

                Минимум няколко са изхвърлили моментално цялата си складова наличност за да направят място за невероятният засечен тук материал, money no object.

                - Наложи се да изтрия най-мъжествените публикации, извинявам се за което, не користи ради а во имя...

                - Изтритите моля да премахнат всякакви лични данни от подписите си, ако все още имат изнесени такива, поради риска да бъдат причакани на улицата и отвлечени от агентките на въпросните. Работата е сериозна.

                - Умолявам физически живущите пред подстъпите на форумните сървъри - кореняци или некореняцим няма значение, каузата е обща и ситуацията е достатъчно тежка та да сме над тези неща, да легнат с телата си пред пъплещите орди доячки.

                Нека запазим тази единствена по рода си форумна мъжественост за родни нужди, за музеите, за историята !!!

                Сега напускам временно темата, че докато писах ми космясаха ръцете и колежките почнаха да ми се умилкват, което никога не се беше случвало.

                Благодаря за вниманието.
                Последно редактирано от Goblin; 16-11-16, 21:54.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #53
                  От: "Колега" от форума?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Проектът се одобрява не от КАТ а от общината и евентуално ДНСК. По-горе в темата пише че гаражът си бил истински гараж.

                  Между другото и табелките никой не ги контролира - можеш да си я сложиш навсякъде.
                  Мен понеже ми се е налагало да минавам по този път, да кажа, чек КАТ разписаха документация преди да я депозираме в общината отдел " Организация и безопасност на движението" по тяхно изискване. Там се прилага и скица с отбелязаните входове и понижени бордюри, което пък и е най-важното условие.

                  И знаците ги контролират, като някой пусне жалба в общината.
                  Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                  Drag Grand Canyon Daily
                  Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                  LZ1JYM

                  Коментар


                  • #54
                    От: "Колега" от форума?

                    Както винаги-направих ти кафе. Извинявай.
                    Но ...аз съм свободен човек и така мисля. Знаеш, че не е заяждане. Поздрави !

                    Коментар


                    • #55
                      От: "Колега" от форума?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      То пък, като ти я връчат и я направят законна, да не мислиш че някой ще ти събере глобата...

                      п.п. и да, напълно възможно е да те върнат с парите в джоба.
                      Въобще не мисля да ходя да си губя времето .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #56
                        От: "Колега" от форума?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Извикай паяците де?
                        Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                        След малко и това ще стане. Давам му намаление като за съфорумец

                        И ?

                        Кво станА с паяците ? Респ. колегата съфорумец ли излезе , или "съфорумец" ?
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #57
                          От: "Колега" от форума?

                          Ми не стана нужда да викаме паяците

                          Коментар


                          • #58
                            От: "Колега" от форума?

                            Е сега е логично ние да попитаме какво стана, аджеба? Толко страници бистрихме казуса че си го заслужаваме.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #59
                              От: "Колега" от форума?

                              Като отидох да проверя положението след изтичането на "гратисния период" (30 мин.) колата я нямаше.

                              Коментар


                              • #60
                                От: "Колега" от форума?

                                Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                                А знак забраняващ паркирането на извънземни одобрен от пангалактическата навигационна колегия ще помогне ли на някои хора да не носят вода от девет кладенеца за да изкарат черното бяло?
                                Колега , не се заяждам ,те извънземните кацат не паркират
                                Аз , бих се зарадвал някой Колега с стикер от форума да спре или паркира пред гаража ми с голяма радос и търпение ще го изчакам да се запознаем може би защото тук на Село е голема скука .
                                Не виждам и голяма драма за половин час визирам последния ви пост пък и плочника като гледам от снимката е широк може би ,със още една маневра в повече да искарате , или вкарате мотора от гаража без да пада нечи фар или мигач .
                                Поздрави и със пожелания за безаварини километри
                                Пазете Мотористите..
                                Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 18-11-16, 09:10.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X