Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Колега" от форума?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "Колега" от форума?

    Какво става тука бЙе
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #32
      От: "Колега" от форума?

      Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
      ...създавайки определени неудобства поради безочие?
      Съмнявам се , че в 17.16 си тръгнал да изкарваш мотора , или пък не си успял да го изкараш. Също се съмнявам , че си пуснал темата , надявайки се въпросният колега след паркирането да е влязъл във форума , чакайки да пуснат тема за неговото паркиране. И какво стана , дойде ли паяка да реши големия проблем?
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #33
        От: "Колега" от форума?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Твоите са от другата страна на улицата, не се брои.
        Всъщност, неговите са паркирани на "зелени площи".

        В софийските селски квартали общинарите яко притесняват всичките ми познати, а тия дето имат камиони и ремаркета пък особено.

        Срапа, за сега, минава метър.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: "Колега" от форума?

          Ежко , ако беше ритнал колата , преди да я снимаш...Може би щеха да ти отпушат гаража с извинения.Без значение утре , или напролет ще се карат моторетките.
          Имах предвид : риташ , аларма засвирва , идва собственикът , палиш си моторетката(може и по къси ръкави) и той се помества , за да не ти пречи...идилия.
          А то , нито ще излизаш , нито ти харесват отговорите...
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #35
            От: "Колега" от форума?

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Всъщност, неговите са паркирани на "зелени площи".

            В софийските селски квартали общинарите яко притесняват всичките ми познати, а тия дето имат камиони и ремаркета пък особено.

            Срапа, за сега, минава метър.
            Той не е в София и на практика е паркирал върху земеделска земя.

            Коментар


            • #36
              От: "Колега" от форума?

              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Какво става тука бЙе
              Ъ, темичка.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: "Колега" от форума?

                Бе аз кротко визуализирах как си промъквам моторя между двете коли и го вкарвам в гаража. Медитацията обаче показа как ръбЪ на алуминиевия куфЪр влиза нежно в нечии фар. Тъй кЪто не разбрах дали в този на навлека или на съседа(приятен човек), продължих да медитирам на тема сваляне на куфари...ама не ми хареса визията на разхвърляното ми по оПШТинския тротоар бельо. На лоша карма е шъ знайти...

                Коментар


                • #38
                  От: "Колега" от форума?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Той не е в София и на практика е паркирал върху земеделска земя.
                  Е да де, за сега там никой не им прави проблем, та минават метър, а и едва ли нещо ще се промени. В/около София е друго.
                  Аз за това и му завиждам за паркинга.

                  А нивите, май, не почват веднага след улицата (по скица) пред гаража, та това може да е зелена площ (пак по скица), ама и едва ли има подобни на софийските общински разпоредби за паркиране, а дори и да има, на никой не му дреме.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: "Колега" от форума?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Проектът се одобрява не от КАТ а от общината и евентуално ДНСК.
                    Да изразил съм се неправилно. Проекта по част "организация на движението"(в него са знаците и кой къде трябва да бъде) се съгласува от КАТ. Не може да извадиш РС за нищо от което ще излизат ПС на улица или път без КАТ.

                    Коментар


                    • #40
                      От: "Колега" от форума?

                      Там от където са снимките през деня е лудница заради Интерпред и другите офис сгради . През деня не мога да си спра пред къщата от тия навляци . Мога единствено на тротоара пред двата ми гаража заради което оня ден общинарите ми сложиха фиш на чистачката . Не че някога ще го платя ама защо аз трябва да страдам заради манията на цяла България да дойде в София . Освен това понеже през ноща улиците са спокойни някой като си зареже бараката да му седи с месеци и става голям купон . Така от един месец седи един бус Форд и снощи към 19 часа между него и еспейса заклещих на една боя от теглича един голф тройка с регистрация от другия край на България . Как и с колко хиляди маневри е излязъл не знам ама към 20.00 часа вече го нямаше .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #41
                        От: "Колега" от форума?

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Там от където са снимките през деня е лудница заради Интерпред и другите офис сгради . През деня не мога да си спра пред къщата от тия навляци . Мога единствено на тротоара пред двата ми гаража заради което оня ден общинарите ми сложиха фиш на чистачката . Не че някога ще го платя ама защо аз трябва да страдам заради манията на цяла България да дойде в София . Освен това понеже през ноща улиците са спокойни някой като си зареже бараката да му седи с месеци и става голям купон . Така от един месец седи един бус Форд и снощи към 19 часа между него и еспейса заклещих на една боя от теглича един голф тройка с регистрация от другия край на България . Как и с колко хиляди маневри е излязъл не знам ама към 20.00 часа вече го нямаше .
                        Това със зарязаните несофийски коли го има и в моя квартал, но във вида в който са паркирали изкарват до седмица, и след това нямат мерак да се задържат на същото място.

                        Общинарските бележки по чистачките си ги тУри на оная работа !
                        Има решение на съда от 17.11.2010, с което ги обявяват за незаконни, освен ако не са връчени лично на собственика.
                        Ся, ако много ти е мерак да си платиш, няма да те върнат.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: "Колега" от форума?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Има решение на съда от 17.11.2010, с което ги обявяват за незаконни, освен ако не са връчени лично на собственика.
                          Ся, ако много ти е мерак да си платиш, няма да те върнат.
                          То пък, като ти я връчат и я направят законна, да не мислиш че някой ще ти събере глобата...

                          п.п. и да, напълно възможно е да те върнат с парите в джоба.

                          Коментар


                          • #43
                            От: "Колега" от форума?

                            Купуваш си една скоба и по предназначение.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #44
                              От: "Колега" от форума?

                              Явно аз съм най-големия глупак в София щом преди 2/3 години отидох и платих в общината едни 20лв от фишче на чистачката. Не ме върнаха, но ме гледаха странно, факт.

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Не знам кой е най-големия глупак ама мене са ме връщали.
                              Не съм казал че е не възможно, но мен не ме върнаха. А всъщност защо ги слагат като не ги искат?
                              Последно редактирано от disko04; 16-11-16, 11:17.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #45
                                От: "Колега" от форума?

                                Не знам кой е най-големия глупак ама мене са ме връщали.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X