Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питанка :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питанка :)

    Проследявайки връзка в нета,попаднах тук.

    Дали на правилното място питам,не знам....
    Въпроса ми е,спешно ще сменям акумулатор,а идея си нямам какъв трябва да е
    Карам Крайслер Круизър,бензин,автоматик-ако има значение.
    Искам да ида поне малко знаеща,за да не ме "метнат" по някоя пързалка.

  • #2
    От: Питанка

    Почти няма с какво да те метнат.

    Ако напишеш колко е голям двигателят и с какво гориво работи (нафта, бензин?) лесно ще ти пресметнем правилния акумулатор.

    Има голяма дискусия за акумулатори тук, ама ако не ти се чете ползваш краткия отговор от първите 2-3 реда. Т.е. максималният, който влиза на предвиденото място.
    Последно редактирано от Ясен; 14-11-16, 13:11.

    Коментар


    • #3
      От: Питанка

      Премервате с ролетка местото на акумулатора- дължина, широчина и височина.Влизате в някой сайт за акумулатори и по размерите ще ви излезе максимално най добрия за вас. Това е малко обратна логика на търсене, но работи. Ако ви кажа че акумулатора трябва да бъде например 95АМЧ с пусков ток 850ампера, но не може да влезе ? Кво праим -търсим по размера на мястото. С поздрав Борето
      Какъвто и да вземете ще изкара 2год. Акумулатори "ТРЕПЧЕ" които карат по 7год. вече няма

      Коментар


      • #4
        От: Питанка

        И ако акумулатора е в купето - гелов/AGM...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Питанка

          В купето (за късмет) не е, нито се налага да разглобиш колата, щото да е под десния калник някъде (по-новия "Себринг" и "Додж Джърни"). Но си трябва махане на въздушния филтър с цялата му кОтия.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X