Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предното на КIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с предното на КIA Sportage

    Ейййй,аман!!!Ти нали не си им плащал?
    1.секторните кутии са еднакви и взаимнозаменяеми за всички модели Спортидж.
    2.Твоята подлежи на ремонт,който е 10 пъти по евтин от упоменатата сума.
    Ако си купуваш 2-ра употреба от някоя морга,ми прати твоята за дисекция.После ще я оставим за оборотна за колеги от Форума.

    П.П.Нищо в тази кутия не струва 1700лв.

    П.П2.Тия са спали отвити
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • От: Проблем с предното на КIA Sportage

      Не съм им плащал нищо ! (Това беше крайната ми опция)
      Значи мога да закупя секторна кутия от модел 1999г (2.0 дизел) , защото намерих една във Варна. Дано да е читава (имали начин да се разбере без да се монтира или е въпрос на късмет) . Жалко ,че не съм от София или ,че нямам път за там, веднага бих се свързал с теб , но уви!
      По - точното обяснение от Сервиза на Киа беше " Имаш проблем в секторната кутия. Има луфт , който сме обрали колкото можем, но не и напълно, и не подлежи на ремонт. Трябва нова). Познайте каква физиономия направих , като ми казаха цената....
      След, като я сменя със някоя от морга ще ти я пратя! Смятам да се обадя на колегата Сиско - за да ме насочи към правилен сервиз
      Благодаря за отговора!
      Аз съм!

      Коментар


      • От: Проблем с предното на КIA Sportage

        Ти що ходиш по такива места? По-добре ходи при курвите - че поне знаеш за каккво си платил...... Послушай Нинджата. Ако нямаш при кой да се обърнеш във Варна - пиши, ще те опътя, и даже ще имаш избор....
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: Проблем с предното на КIA Sportage

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Ти що ходиш по такива места? По-добре ходи при курвите - че поне знаеш за каккво си платил...... Послушай Нинджата. Ако нямаш при кой да се обърнеш във Варна - пиши, ще те опътя, и даже ще имаш избор....
          Ами за жалост нямам при кого да се обърна, такаче ако можеш да ми помогнеш ще Съм ти Благодарен!!! За жалост немога (нямам правото все още) да кореспондирам с никои от Вас по ЛС. Ще те помоля да ми дадеш някакъв GSM , Skype. За да мога да се свържа с теб!
          Благодаря предварително!
          Аз съм!

          Коментар


          • От: Проблем с предното на КIA Sportage

            Как можа да отидеш в Киа - ааааа щото ти е близо доктор колор...Миналата седмица смених радиатор и в моргата имаше 2 Киака 2000-01г.Ще сгафиш с тая кутия,както с хебела - вместо 4лв. за две пластмасови втулки си дал поне 80-90лв за цял нов хебел.Нали ти казах - първо питай тук,после ще решиш какво,къде и как.Нали за това са тея форуми всичките.И кутията ти нямаше голям луфт,никак дори (в сравнение с моя),сигурно са го обрали,както ония другите са ти регулирали предницата без да успеят да раздвижат накрайниците...

            Коментар


            • От: Проблем с предното на КIA Sportage

              Първоначално публикуван от HoLLoW Преглед на мнение
              Ами

              0887208504
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                Здравейте на всички! Днес успях да намеря секторна кутия 2ра ръка и да я сменя
                След направения ремонт, изпробвах и мога да кажа следното: Като цяло : Луфта във волана е минимален (в сръвнение с преди), когато правя маневра или обратен завой волана се връща , като по часовник. Но не така стоят нещата при маневра на ляво ( волана се връща но не изцяло и продължава да дърпа на ляво).
                Надявам се това да е от НЕ направения реглаж след манипулацията днес ( как мислите)? Волана стой в напречно положение , когато гумите са центрирани

                Поздрави!

                П.П ninja_1 Дай ми координати да ти изпратя в края на седмицата, секторната кутия
                Аз съм!

                Коментар


                • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                  0885 477 440-Соти
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                    Днес случайно си открих старите автоматични хъбове.С капачки,болтове,гайки за главината,но единия е полу здрав.Няколко човека търсеха по едно време тези така безценни неща за Спортиджа.

                    Коментар


                    • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                      Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                      Днес случайно си открих старите автоматични хъбове.С капачки,болтове,гайки за главината,но единия е полу здрав.Няколко човека търсеха по едно време тези така безценни неща за Спортиджа.
                      дай ми цена на счупения, може и само капачката. Поздрави!
                      Honda HR-V 4WD D16W1

                      Коментар


                      • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                        Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                        Днес случайно си открих старите автоматични хъбове.С капачки,болтове,гайки за главината,но единия е полу здрав.Няколко човека търсеха по едно време тези така безценни неща за Спортиджа.
                        колега, дай някакъв телефон
                        Honda HR-V 4WD D16W1

                        Коментар


                        • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                          Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                          Днес случайно си открих старите автоматични хъбове.С капачки,болтове,гайки за главината,но единия е полу здрав.Няколко човека търсеха по едно време тези така безценни неща за Спортиджа.
                          колега, дай някакъв телефон
                          Honda HR-V 4WD D16W1

                          Коментар


                          • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                            Здравейте колеги
                            Имам КИА СПОРТИДЖ 98г.
                            4ета в темата и неми става ясно за тези хъбове
                            тези които са ръ4ни озна4ава ли 4е ако искам да вклю4а предното трябва да изляза от колата и нещо да завъртя по капа4ката на колелото или пак само от лос4ето се вклю4ват
                            Имам проблем с лявото колело махал съм капа4ката и 3 зъб4ета са износени и не иска да зацепва като дам на 4H или 4L
                            Въпроса ми е продават ли се по отделно тази гривна със зъбите и ако да от къде мога да поръ4ам
                            Аз съм от Сливен и ако някой знае маййтор да го оправи да пише
                            Благодаря ви предварително


                            И СЕ ИЗВИНЯВАМ НА МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ИЗПОЛЗВАНОТО "4" ПРОБЛЕМ С КЛАВИАТУРАТА

                            Коментар


                            • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                              Здравей градски значи по въпроса за ръчните наистина ще трябва да слизаш и да включваш от вън но можеш да си ги оставиш включени като на уаз в зависимост от това къде караш.

                              Коментар


                              • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                                Аз съм с ръчни.Ако ги оставиш включени пак може да си караш само на задно 2Н и когато ти потрябва включваш от вътре 4Н примерно.Не е нужно като гламав да слизаш постоянно.Ако ти се налага да караш дълго само на задно,тогава слез и ги отлючи за да не се върти предния диф и кардан от гумите.Иначе ръчния хъб предлага една изключителна опция - бавни само на задно 2Н!А и имам автоматични хъбове!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X