Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover P38 прекъсва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover P38 прекъсва

    Здравейте, моля някой ако е имал същите проблеми да сподели Джипа ми за лов ровър 2,5тдс /двигатела на бмв/ както си го карам пре леко отнемане на газта присецва все едно не му стиге горивото, това става за секунди и пак се оправя. Според мен проблема е в нафтовата помпа. Вторият проблем е че четири пет пъти не иска за угасне като врътна ключа, гася го на скорост. И последно в казанчето за антифриз не се вижда такъв, доливам и след време пак не се вижда. Антифриза до къде трябва да стои по принцип на другия джип си се вижда и си има две деления студено топло , а тук няма такива деления и като отворя капачката не виждам такъв.

  • #2
    От: Range Rover P38 прекъсва

    1- Диагностика, ама качествена. Има не малко варианти, потенциометър на газта, "умна" дюза, ел блок на гнп и т.н.Може и да са няколко.
    2- Някой жичкаджия е пипал, виж клапана за гасене на помпата, намира се в задната й част и има 1 тънка жичка. Също около контактния ключ за намеси.
    3- Правилното ниво е снадката на казана.

    Коментар


    • #3
      От: Range Rover P38 прекъсва

      Благодаря на Кристиян за изчерпателния отговор. Това ме насочва , че преди да стана собственик сигурно е имало интервенция по помпата Забрових да отбележа по първия проблем, че на баир на пета направо спира
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-11-16, 19:22.

      Коментар


      • #4
        От: Range Rover P38 прекъсва

        Това е нещо ново
        Щом спира, започни с горивен филтър, почистване на дебитомер, почистване на всмукател и маркуча на МАПа (датчика закачен до горвния филтър)+ проверка калко надува турбото.

        Коментар


        • #5
          От: Range Rover P38 прекъсва

          Лошо, след консултация с двама майстори и двамата ми казаха че проблема с пресецването идва от демпфера
          Последно редактирано от ivailo7406; 14-11-16, 18:57.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X