Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спининг риболов в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Спининг риболов в Гърция

    Хубаво е като се купува брейд/ плетеняк/ да се гледа пръта с какви параметри е. В противен случай са налице предпоставки за леки и тежки дефекти. Ако е за 1,5 PE е много грешно и излишно 2 и повече. А като марки YGK и Varivas и още други бол. Модели съответно G soul или ,Sea bass. Но на място в магазина и с данни на прът и макара ще да е по-добре. Пък цените... А, Уранополи определено е едно от скъпите места в цяла Гърция целогодишно.

    Peugeot 4007
    ex Nissan X-Trail 2.2 Di

    Коментар


    • #77
      Re: От: Спининг риболов в Гърция

      Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
      Хубаво е като се купува брейд/ плетеняк/ да се гледа пръта с какви параметри е. В противен случай са налице предпоставки за леки и тежки дефекти. Ако е за 1,5 PE е много грешно и излишно 2 и повече. А като марки YGK и Varivas и още други бол. Модели съответно G soul или ,Sea bass. Но на място в магазина и с данни на прът и макара ще да е по-добре. Пък цените... А, Уранополи определено е едно от скъпите места в цяла Гърция целогодишно.
      Благодаря, ще погледна пръта. 0.8 е, аз съм с единичка и мисля пак да е такова.
      Последно редактирано от Daniel; 28-06-17, 09:55.

      Коментар


      • #78
        Re: Спининг риболов в Гърция

        Колеги как стои въпроса за риболов с воблер от брега през деня. Има ли по малка успеваемост отколкото сутрин и вечер?

        Коментар


        • #79
          От: Спининг риболов в Гърция

          Дани, преди малко, говорих с едни хора за морския риболов в Гърция от брега, препоръчаха да се ходи нощем. През деня рибата се дръпвала на вътре.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #80
            Re: От: Спининг риболов в Гърция

            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
            Дани, преди малко, говорих с едни хора за морския риболов в Гърция от брега, препоръчаха да се ходи нощем. През деня рибата се дръпвала на вътре.
            Мерси Борка, ще се окажат прави.

            Днес няколко километра влакно съм навил и развил. Резилът пълен. Порто коуфо, кофти място не от кея а от плажа по средата. Нищо де и утре е ден.

            Техниката с изпъване на влакното преди навиване работи идеално, нито един възел. Благодаря.

            Коментар


            • #81
              Re: Спининг риболов в Гърция

              Равносметка за момента.

              Въдица, леко къса, добра акция.
              Макара, малко тежка, навива прекрасно.
              Воблери, добър избор.
              Влакно, ами гадно е.

              Човек се учи от грешките си. Поне вече ми е ясно какво ми трябва.

              Живо се надявам довечера да мога да отида на правилното място, през правилното време.

              Риболова на воблер ми хареса, закачих няколко риби, извадих една. Да сме живи и здрави. Другото ще се нареди.

              Иска ми се да отида само на риболов, дано някога успея. Ех мечти.

              Коментар


              • #82
                Re: Спининг риболов в Гърция

                За днеска уж на правилното място. Гола вода, няколко удара на някакви риби които не се закачат 🤤. Много стеанно, удряха само на адагиото, на другите ми воблерчета нищо. Знам че трябваше да пробвам джиговете ама....

                Коментар


                • #83
                  От: Спининг риболов в Гърция

                  Мини вдясно, до скалите, след които почват вързаните лодки.

                  Peugeot 4007
                  ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                  Коментар


                  • #84
                    Re: От: Спининг риболов в Гърция

                    Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
                    Мини вдясно, до скалите, след които почват вързаните лодки.
                    Благодаря там бях.

                    Коментар


                    • #85
                      Re: Спининг риболов в Гърция

                      Резила. За общо 4 ри часа риболов, един приличен лефер. Отпуската свърши. Края на август пак. Ако искаш да хващаш риби трябва да си се отиде специално на риболов. Лошото е, че не пробвах сутрин. Отбелязвам си го като голяма грешка. Обикновенно тогава скачат дребните рибоци и хищника със сигурност е активен. Не можах да хвърлям в такова време. Определено ако целенасочено ходиш да ловиш риби, воблера не е за изхвърляне.

                      Трябва ми ново влакно, това остана доста под върха на шпулата след премахването на възлите.

                      Коментар


                      • #86
                        Re: Спининг риболов в Гърция

                        Събота тръгвам, смених влакното с Varivas sea bass max power. Днес го навих, оказа се 2 пъти по тънко от предишното въпреки, че пак е 1 чка, та общо взето се събра на отрязаните метри от оплитането на старото.
                        Примамките са същите, да се надяваме на по добро представяне

                        Коментар


                        • #87
                          От: Спининг риболов в Гърция

                          От вчера, хванах бързия влак, но ме свалиха, че бях без билет.
                          Гледайте със звук, аванса пее тъжна песен.

                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-02-18, 19:24.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Спининг риболов в Гърция

                            Това скоро ли е снимано
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #89
                              От: Спининг риболов в Гърция

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              Това скоро ли е снимано
                              Да, вчера сутринта! На вливането на река Струма в морето.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Спининг риболов в Гърция

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                От вчера, хванах бързия влак, но ме свалиха, че бяха без билет.
                                Гледайте със звук, аванса пее тъжна песен.

                                Любима песен за ушите ми,важна е тръпката,а не финала!
                                Наслука!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X