Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    А като изтича на 1 март (примерно) и като ги издават за месец - значи трябва да отида за смяна на 1 февруари?
    Съвсем разумна стратегия

    Коментар


    • #62
      От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Съвсем разумна стратегия
      Тюх, че съм несъвременен - трябваше да забравя и после да се развикам у мрежата, че от таз територия нищо не става!
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #63
        От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

        нееее, първо трябваше да те глобят и да ти свалят номерата.

        https://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/...karolev.360391

        Коментар


        • #64
          От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

          Ко да правиш - скученяк някакъв съм. Бурсук. А - и да не забравя - балък, оти ще ходя навреме и нема да метна държавата с някой-друг ден!
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #65
            От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

            Това със срока на книжките е безумие невиждано... Преди няколко години ми изчезна портфейла барабар с документите... Тогава ми оставаше още година валидност на книжката - отидох да погледна - дубликат със стария срок: без медицинско, издаване с нов срок: трябва мидицинско... Отидох, извадих си медицинско /поредната глупост невиждана/ и подавам с идеята направо да ми я удължат с 10г... Да, ама не! Щом била изгубена - само дубликат може!
            На следващата година пак подавах... Даже бях забравил тая случка, ама сега си погледнах тапията, че важи до 2027г
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #66
              От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              Това със срока на книжките е безумие невиждано...
              И аз съм на това мнение.
              Ако проблемът е в медицинските показатели, дето може и да се променят за десет години, то защо не си вадим само медицинско ами се налага да висим по милиционерските служби, че да ни издават ново талонче срещу заплащане?

              Коментар


              • #67
                От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                А самите "медицински"? Същата работа като с ГТП-то... Пълна пародия...
                Няколко печата от джи-пи-то...
                -ЗдраФ ли си?
                -Като биг!
                и тва е...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #68
                  От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                  Какви ще са ми облекченията, ако сам се откажа от "С" категорията си при презаверка. И без това от както я имам (30 години) ми е трябвала 2-3 пъти?
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                    Нали не се надяваш, че ще получиш едни пари по сметката си?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                      Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                      Какви ще са ми облекченията, ако сам се откажа от "С" категорията си при презаверка. И без това от както я имам (30 години) ми е трябвала 2-3 пъти?
                      Заветното талонче за 10 години плюс по-елементарно медицинско от личния лекар. И аз се замислям дали да не се задоволя с В само.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                        Пълна пародия са тия медицински. До сега за каквото и да ми е трябвало, съм го получавал "на гише". Плащам някакви пари и на другия ден отивам да си го взема. Никой не ме е питал никога болен ли съм, здрави ли съм, жив ли съм изобщо...
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          Пълна пародия са тия медицински. До сега за каквото и да ми е трябвало, съм го получавал "на гише". Плащам някакви пари и на другия ден отивам да си го взема. ...
                          Като дипломите и книжките.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #73
                            От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                            С книжките вече не е баш така. Въведоха се някакви правила. Вярно, че на това сито увисват основно мангали и квартални перхидролки, но пак е нещо.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                              Подал съм си документите на 11-април за подмяна на шофьорската книжка - обикновена поръчка. Дадоха ми бележка с дата за получаване 11 май. Днес сме 30 април и реших да проверя на сайта на МВР - за справка на издадени и неполучени документи. В справката ми излиза, че документа е издаден. Ако отида към 3-ти или 4-ти май, дали ще си го получа по-рано от датата 11-ти, щом пише, че вече е издаден? Някой знае ли нещо по въпроса? Питам, защото има доста чакане(повече от час), а пък ако не ми го дадат по-рано, само ще си губя времето да чакам на доста задушната опашка, а после и още веднъж чакане вече на точната дата евентуално. Ето за този сайт става въпрос:https://www.mvr.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B...BD%D1%82%D0%B8

                              Коментар


                              • #75
                                От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                                Първоначално публикуван от transform Преглед на мнение
                                Подал съм си документите на 11-април за подмяна на шофьорската книжка - обикновена поръчка. Дадоха ми бележка с дата за получаване 11 май. Днес сме 30 април и реших да проверя на сайта на МВР - за справка на издадени и неполучени документи. В справката ми излиза, че документа е издаден. Ако отида към 3-ти или 4-ти май, дали ще си го получа по-рано от датата 11-ти, щом пише, че вече е издаден? Някой знае ли нещо по въпроса? Питам, защото има доста чакане(повече от час), а пък ако не ми го дадат по-рано, само ще си губя времето да чакам на доста задушната опашка, а после и още веднъж чакане вече на точната дата евентуално. Ето за този сайт става въпрос:https://www.mvr.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B...BD%D1%82%D0%B8
                                Разбира се че ще ти я дадат. Тая опция в сайта е затова. Няма нужда да чакаш никакви дати, като видиш в сайта че е готова, просто отиваш на другият ден и си я взимаш. Казвам го от опит, взимал съм си я за около седмица.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X