Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приложение за локация на друг телефон?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приложение за локация на друг телефон?

    Здравейте приятели! Дойде и моят момент, хлапето порасна (8г) и вече има телефон. Някой да има идея за читаво приложение за проследяване което да е инсталирано и на моят телефон?
    Видях рекламите и на детският часовник с GPS-проследяване и тн..екстри - но има доста негативни мнения за него, както и картата била вградена и не можела да се мести в телефон (ако някой е разглобявал подобен часовник имам някой друг въпрос-на Л.С), може да му стане неудобен и от там да стои само в шкафа с 2-годишен договор!
    Благодаря предварително
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: Приложение за локация на друг телефон?

    Едно мое приятелко семейство искаше да си купува такъв часовник,за малкия малчуган. Прочетохме доста негативни мнения.... като се започне от проследяване до да не казвам къде...
    Та и аз се интересувам, дали има някакво такова добро приложение. Ще следя темата с интерес.

    Коментар


    • #3
      От: Приложение за локация на друг телефон?

      Това няма ли да свърши работа https://www.vivacom.bg/bg/residentia...er#tab-funkcii
      Use since:
      OpenBSD 3.x
      FreeBSD 4.x
      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

      Коментар


      • #4
        От: Приложение за локация на друг телефон?

        Открий телефона ми
        https://play.google.com/store/apps/d...d.phonetracker
        Според мен има само един недостатък,когато телефона се движи,опресняването на координатите е относително точно.Ако искаш да знаеш точно къде е,телефона изпищява( известява) че са го чекнали.Което дава възможност на жената да ме пита що я ревнувам,ама щом така я устройва..
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: Приложение за локация на друг телефон?

          Да не отварям нова тема: може ли някой да препоръча работеща джаджа, която да локализира куче с прилична точност, в реално време и да не струва един куп пари? Достатъчно е да върши работа в градска среда - в планината не е проблем, ако глупавото хъски изчезне за час, но в града ми писна да ме викат всяка седмица да ходим да го търсим из квартала.

          Мислил съм да му връзвам на врата един евтин смартфон с подобна програмка, но ако някой има опит с по-адекватни устройства, свиркайте. Bipper-ът като че ли става, но не ми трябва хъскито да ми се обажда по телефона...
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар


          • #6
            От: Приложение за локация на друг телефон?

            За дзверо - СПОТ.

            За детето - още ли има Гугъл Латитюд?

            Коментар


            • #7
              От: Приложение за локация на друг телефон?

              Има го, ама то трябва детето да потвърди, за да го видиш. А кат ги знам ..... Моята до преди една година носеше телефона, само да има на какво да играе, ако и е скучно. Нямаше случай да ми е вдигнала, като я търся, камо ли да се сети да се чеква къде се намира. Абе оцеляват и без това, както и ние сме оцелели. Доверието също не е нещо, което трябва да се пренебрегва. Както и правото на лично пространство.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #8
                От: Приложение за локация на друг телефон?

                Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                Да не отварям нова тема: може ли някой да препоръча работеща джаджа, която да локализира куче с прилична точност, в реално време и да не струва един куп пари? Достатъчно е да върши работа в градска среда - в планината не е проблем, ако глупавото хъски изчезне за час, но в града ми писна да ме викат всяка седмица да ходим да го търсим из квартала.

                Мислил съм да му връзвам на врата един евтин смартфон с подобна програмка, но ако някой има опит с по-адекватни устройства, свиркайте. Bipper-ът като че ли става, но не ми трябва хъскито да ми се обажда по телефона...
                За хъски в градски условия си екологична перверзия/като се знае биологията на породата/,иначе за ловните ни
                кучета е към 2 хилки и върши работа.Ако искаш потърси наш колега с никнейм Т-72 и той ще ти каже подробно!
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #9
                  От: Приложение за локация на друг телефон?

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Има го, ама то трябва детето да потвърди, за да го видиш. А кат ги знам ..... Моята до преди една година носеше телефона, само да има на какво да играе, ако и е скучно. Нямаше случай да ми е вдигнала, като я търся, камо ли да се сети да се чеква къде се намира. Абе оцеляват и без това, както и ние сме оцелели. Доверието също не е нещо, което трябва да се пренебрегва. Както и правото на лично пространство.
                  Доверие, не доверие - шансът детето да е умно приблизително колкото майката или таткото е много голям. При наличието на работа и грижи около детето (за родителите) и цялото време на света за мислене на глупости (за детето), шансовете лесно се обръщат. С доверие е по-лесно ама крайният резултат е все същият.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Приложение за локация на друг телефон?

                    А да бе. Искаш да кажеш, че ако майка ми ме беше била всеки път, когато я карах да си мисли, че съм на люлките в безопасната заградена градинка на ъгъла на ул. Екзарх Йосиф и ул. Будапеща, а всъщност бях на зарязания изкоп за строеж на ул. Симеон и ловях жаби, резултатът щеше да е същия?
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Приложение за локация на друг телефон?

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      А да бе. Искаш да кажеш, че ако майка ми ме беше била всеки път, когато я карах да си мисли, че съм на люлките в безопасната заградена градинка на ъгъла на ул. Екзарх Йосиф и ул. Будапеща, а всъщност бях на зарязания изкоп за строеж на ул. Симеон и ловях жаби, резултатът щеше да е същия?
                      Не те познавам чак толкова извътре ама подозирам че е все тая. За повечето хора е.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Приложение за локация на друг телефон?

                        Марински, има две пробвани безплатни приложения, ама и двете гълтат много ресурс на батерията заради ГПС-а и данните едновременно, не мисля че е много удачно....

                        Ако искаш - пробвай - eдното е Real Time GPS Tracker за андроид, другото е АPRS Droid, ама там се активира с радио-любителската ти позивна. А и отговарят - когато се сетят, аз им изпратих 14 мейла и чаках 3 месеца, докато се сетят, отделно искат копие от лиценза да им пратиш.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Приложение за локация на друг телефон?

                          Добре де, ще попитам по просто: не може ли часовника било то софтуерно и хардуерно да се..................в GSM-ма


                          П.С.

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          Марински, има две пробвани безплатни приложения, ама и двете гълтат много ресурс на батерията заради ГПС-а и данните едновременно, не мисля че е много удачно....

                          Ако искаш - пробвай - eдното е Real Time GPS Tracker за андроид, другото е АPRS Droid, ама там се активира с радио-любителската ти позивна. А и отговарят - когато се сетят, аз им изпратих 14 мейла и чаках 3 месеца, докато се сетят, отделно искат копие от лиценза да им пратиш.
                          Виве, сега ще ме караш и курсове да карам за радиолюбител
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #14
                            От: Приложение за локация на друг телефон?

                            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                            За хъски в градски условия си екологична перверзия/като се знае биологията на породата/,иначе за ловните ни
                            кучета е към 2 хилки и върши работа.Ако искаш потърси наш колега с никнейм Т-72 и той ще ти каже подробно!
                            Гарминските устройства ги знам, ама са твърде голям overkill за конкретните нужди. Когато сме в планината, кучето ни намира без проблем до половин час. Търси се решение за ежедневни разходки в града. Спотът също не е особено бюджетен вариант, а за 5 минути между две съобщения песът вече ще е на километър-два от последната предадена позиция. По-скоро за GSM/WiFi-базирано решение мисля.
                            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Приложение за локация на друг телефон?

                              И за детето, и за кучето - въйфон 4, че е около 100лв. вече, с включен "намери ми телефона" и воаля.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X