Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква лебедка да си купя ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Каква лебедка да си купя ?

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Не случайно споменах и други подобни варианти. Примерно - на Gigglepin - два мотора, опции за предавателно число на редуктора, увеличен капацитет на барабана ...
    Е това най ми хареса:

    Our Price: £ 2,995.00
    Inc VAT: £ 3,594.00

    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      От: Каква лебедка да си купя ?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Е това най ми хареса:

      Our Price: £ 2,995.00
      Inc VAT: £ 3,594.00

      Така е. Това не е ширпотреба за масовия потребител ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #63
        От: Каква лебедка да си купя ?

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Така е. Това не е ширпотреба за масовия потребител ...
        Гледам не ги ползват твърде много.

        Коментар


        • #64
          От: Каква лебедка да си купя ?

          Да съживя малко темата, че вече ми предстои закупуване на лебедка. След като разбрах, че нито Warn или Milemarker не са вече това което са били като качество се спрях на лебедка от Vromos или на Powerwinch, поне са по-бюджетни. Някой който да се е заигравал с тях има ли да сподели впечатления . Коя е по-надежна от двете, резервни части ?

          Коментар


          • #65
            От: Каква лебедка да си купя ?

            Купи си Powerwinch няма да съжаляваш .

            Коментар


            • #66
              От: Каква лебедка да си купя ?

              И двете вършат работа. Бавнички са, но пък не си състезател, та това няма значение.
              Въпрос на лична преценка е на кой от двамата търговци да си дадеш парите. Познавам ги и двамата, и двамата са готини.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #67
                От: Каква лебедка да си купя ?

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                И двете вършат работа. Бавнички са, но пък не си състезател, та това няма значение.
                Въпрос на лична преценка е на кой от двамата търговци да си дадеш парите. Познавам ги и двамата, и двамата са готини.
                Ти на кого лебедката ползва че имаш мнение .Аз би избрал който дава повече гаранция.
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #68
                  От: Каква лебедка да си купя ?

                  И на двамата, и на двамата...

                  Но най имах вяра на таз дето аз си я правих, ама сега става въпрос за електрическа, заводска.

                  От моя опит-Вромоската си я купих трета употреба, отначало работше без проблем, но после малко по малко силата на електродигателя намаля, и не можеше да ме вади от траповете и блатата. Уж всичко му е наред, ама като се натовари и издиша. Може и от слаба зоб(каплпави релета)да е, не суъ правил експерименти.
                  Повервинча си работи перфектно откакто съм го взел като нов, допреди половин година. Макар, че тази марка също страда от релета-аз не съм имал проблем.
                  Ако сега трябваше да си купувам-с лек превес щеса повервинча, но само с лек превес. Заради цената.
                  Явор предлага също добри лебедки, и те си дърпат, както казах-въпрос на лично предпочитание.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Каква лебедка да си купя ?

                    Имайте на предвид че Ел лебедките от Китай,също са на класове,да кажеш една Китайска лебедка е доста повърхностно,от бавните лебедки в ниския ценови клас почти всички са еднакви,Power Winch обаче доста вдигнаха летвата и предлагат богата гама и резервни части,при това и цените са им добри.Вносители иначе дал Господ,въпроса е кой ще остане на пазара във времето ,за да осигури максимална подръжка за продадения продукт!
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Каква лебедка да си купя ?

                      Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
                      Да съживя малко темата, че вече ми предстои закупуване на лебедка. След като разбрах, че нито Warn или Milemarker не са вече това което са били като качество се спрях на лебедка от Vromos или на Powerwinch, поне са по-бюджетни. Някой който да се е заигравал с тях има ли да сподели впечатления . Коя е по-надежна от двете, резервни части ?
                      Звънни на Данчо 0878706714 , може да ти предложи доста добра китайска бюджетна лебедка . Неговите лебедки са с много добра скорост на въжето което си е екстра ако ме разбираш за какво ти говоря .
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #71
                        От: Каква лебедка да си купя ?

                        Живко, за несъстеьзателен джип по-бързата лебедка е даже минус. За да е бърза-харчи ток, сравнявали сме няколко такива(на книга де), докато изберем една на Коко от Нови Пазар, та стойностите на тока не са много приятни.
                        Този ток е свързан с по-голямшък акумулатор, а той-с друго място, а не щатното. Все проблеми за решаване.

                        За разходкаджийски джип по-бавната, но по-скромна откъм консумация лебедка е по-подходяща. Хеле пък, ако се намери някоя с постоянни магнити в статора...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Каква лебедка да си купя ?

                          Кольо , лебедките на Данчо са нормална консумация на ток , но с по голяма скорост на въжето . Сложил съм доста от тези лебедки на нормални джипове със стоковите си акумулатори , нямам оплаквания от голям разход на ток
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #73
                            От: Каква лебедка да си купя ?

                            Значи Данчо е открил нова физика.

                            Няма как при един и същ товар да се дърпаш с по-голяма скорост, ако двигателя не е по-мощен. А по-мощния двигател е по-мощен заради по-голямата консумация. Може и заради по-високо напрежение, но то няма откъде да дойде в джип. Та при 12 волта-само по-големия ток може да даде увеличаване на мощността. Няма друго решение.
                            Разбира се-този ток може да го вземеш и от по-малък акумулатор, но за по-кратко.

                            Но това всичко ти много добре го знаеш, няма защо да ти го обяснявам.

                            П.П. Данчо и на мен ми е приятел, та да го добавя към търговците които продават лебедки.

                            Евгени също.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Каква лебедка да си купя ?

                              За да храни що годе нормално лебедката на Ясен на УАЗа качих алтернатор Валео.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0042.jpg
Прегледи:2
Размер:208.0 КБ
ID:5746565Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0041.jpg
Прегледи:2
Размер:208.7 КБ
ID:5746564
                              Последно редактирано от sek.1; 11-03-17, 19:36.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #75
                                От: Каква лебедка да си купя ?

                                Имаше тема за този алтернатор, но съм забравил, та да питам-колко ампера максимално дава това нещо? Ако не е поне 300(а то не е)-значи не храни лебедката, а само пълни акумулатора. Е, помага и за лебедката, но и акумулатор си трябва.

                                Сега... можем да започнем да си говорим за генератори със самостоятелен ДВГ, изправителни пакети със свое си охлаждане, и т.н. та до примера който Стефан(онзи бе-Стефан, физика, дето вече не пише)даде-на джуган монтирали двигател от москвич, който през скоростната кутия задвижва барабана на лебедката.

                                Но темата е за най-обикновена електричка, работеща на акумулатор, и монтирана на цивилен джип.
                                Та-всякаква. Стига да не е откровено менте, но такива май не съм срещал. Виж, лебедчица като за велосипед, монтирана на джип-колкото щеш. С оправданието, че няма пари за по-хубава. Морееее... Закъсай в някое дере, да видим на другия ден дали няма да има...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X