Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нар

    Има ли още? Ако да и аз се нареждам за една издънка. И ще има бира, па и цаца, ако кажеш!

    Коментар


    • #17
      От: Нар

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Офф, и аз искам! Давам бира.
      Малииии щом даваш бира значи мнооого искаш да развъдиш нара в двора си.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #18
        От: Нар

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Внимавай - не питай каква, а колко бира пиеш?
        Да не се окаже, че ти е скъпо?
        Ай-й-й, вярно, че не е уточнил ... Набутах се!
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #19
          От: Нар

          В двора имам лозница и дава вкусно грозде (на припек е ) мисля си и че нарът ще вирее ако се доредя колко литра бира

          Коментар


          • #20
            От: Нар

            Аз още няма да садя, но да питам - това на студ издържа ли?
            Че садих едни смокини и всяка пролет започват отначало
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • #21
              От: Нар

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              Аз гледам успешно киви и бамбук и съм склонна да споря с кръстословиците.
              Явно е напреднало глобалното затопляне. Но -25 мисля че все пак му е прекалено.

              Коментар


              • #22
                От: Нар

                И защо реши, че у Драгалещи е по-топло? По-високо и по-усойно е.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #23
                  От: Нар

                  Не съм решил. Ще пробвам.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нар

                    Вирее и на доста по-студено.
                    Преди има няма 30-35 години посадих няколко семки в саксия. Поникнаха и на пролет ги пренсадих както си бяха 7 растения в двора до блока. Направиха гъст храст. Никой не го реже и не се грижи за него. Първите няколко години в началото на зимата го увивахме с найлон, после и това не правим. Някои години частично мръзне. Дава не всяка година плод. Ако есента не е топла не може да узрее. Намира се в гр. Търговище.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нар

                      Я, какъв интерес имало! Следващата седмица, като извадя голямата мотика и започвам по ред и така до където стигнат. За сега само Вива ми се обади и имаме някаква уговорка, разбира се ще трябват данни за куриер. Има логика софиянци да се комбинират в една пратка. За местните е лесно, но все пак трябва да си ги вземат.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нар

                        Ха, тъкмо вчера колега докара в офиса десеттина големи узрели нара....
                        Гледа дървото/храста в двора си във Варна... И аз се учудих, че по нашите ширини е дало толкова плод (щом и за офиса са останали такова количество)..
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нар

                          С голяма мъка на мерих темата за нара.
                          Утре, планирам да изровя и изпратя на всички писали тук по едно "саморастло"
                          Не съм агроном, но мога дам напътсвия за всички, които пожелаят.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нар

                            Ице, забраи ни ти, да не изсъхнат фиданките?
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нар

                              На нара (калинка по нашенски) и на смокинята им дават до -10°С да издържат но ако са в двор между къщи или близо до стена на къща ,там температурите трудно падат под -10°С дори и в по северните райони! При нас виреят и по баирите в диво състояние и двата вида.
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нар

                                Смокиня успешно вирее в двора от няколко години, значи съм на прав път.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X