Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Мотор на Range Rover P38A 4.6 -218 К.С. 1999-та година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Мотор на Range Rover P38A 4.6 -218 К.С. 1999-та година

    Моля всеки който може да ми помогне да саживя една стара П38-ца. Купух я с проблем в Мотора от Германия - надува и явно има пукнат блок, трябжа ми цял мотор или само Блок за Рейндж Ровър 1999-та 4.7 - 218 коня.

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-11-16, 17:45.

  • #2
    От: Проблем с Мотор на Рейндж Ровър П38 4.7-218 К.С. 1999-та година

    Може да ти набият нови ризи на проблемните цилиндри, обикновено така се прави.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Мотор на Рейндж Ровър П38 4.7-218 К.С. 1999-та година

      Първоначално публикуван от Dido-usa1 Преглед на мнение
      Моля всеки който може да ми помогне да саживя една стара П38-ца. Купух я с проблем в Мотора от Германия - надува и явно има пукнат блок, трябжа ми цял мотор или само Блок за Рейндж Ровър 1999-та 4.7 - 218 коня
      4.7 мотор Ланд Ровър няма.
      Това да не ти е Тойота
      Мотора е 4.6!!!
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Мотор на Рейндж Ровър П38 4.7-218 К.С. 1999-та година

        Първоначално публикуван от robkobg Преглед на мнение
        Може да ти набият нови ризи на проблемните цилиндри, обикновено така се прави.
        Само на проблемните не е решение, защото не се знае кога ще отлепи останалите. Един приятел наскоро набива Сливенски ризи и стана перфектно, но отиде на 1500 лв без труда. Ако се направи както трябва е по доброто решение от смяна на блок.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Мотор на Range Rover P38A 4.6 -218 К.С. 1999-та година

          Съжалявам объркал съм в старта на темата 4.6 - не мисля ,че е фатално какво значение има една печатна грешка 4.6 ли съм писал или 4.7 .
          Който разбира знае за какво говоря,а относно набиване на ризи съм говорил с майстори и ми казаха ,че пак няма гаранция- по добре е да се търси Блок или Мотор цял но този който е 4.6 -224 коня не става - всичко му е по различно.

          Съобщение от модератор:
          Моля, напишете си в профила от къде сте.
          ...ЦЪК

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с Мотор на Range Rover P38A 4.6 -218 К.С. 1999-та година

            Ризите са слабо място на тези мотори. Ако търсиш мотор, да е от работеща кола с внимателно тестване. Ако купиш блок - каква гаранция ще имаш, че е читав? Всеки проблем по блока е трудоемък и скъпо струващ.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с Мотор на Range Rover P38A 4.6 -218 К.С. 1999-та година

              Знам ,че е така наистина няма гаранция ,че и другия блок ще е здрав - аз за това от 1 година седя в безисходица и немога да я направя защото немога да намеря друг мотор или ако намирам е от този който не става по стария 4.6 - 224 коня ,но той е различен

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X