Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони на предни амортисьори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампони на предни амортисьори.

    Момци,Здрасти!
    Къде най бързо мога да си намеря двете тампончета,седящи на предните амортисьори отгоре на стеблото?При свален аморт. са налундзени най отгоре.Че мойте смачкали ли са се малко,ба ли го,ама се вижда един мъничък луфт като погледнеш над гумата.А пък като го вдигнеш на крик и се отлепят 2-3 мм от ламарината над тях дето влиза стеблото.Потропват мнгУ неприятно?
    А нямам време да ги свалям и обикалям по магазини!
    И евентуално взаимозаменяеми ли са?
    Благодаря!!!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Тампони на предни амортисьори.

    Та така!ХодИх при Деди!ПулИхме се,возИхме се,сменихме за проба от едната страна с по читави тампони ама потропването си останА!На Деди му дойде гениалната мисъл да намеря два предни амортисьора
    може и втора употреба,или някой от Вас ако се навие примерно другата неделя да се видим с него при Деди и да ми услужи за стотина метра с неговите!!!Между другото се и оказа че десен кормилен накрайник е за смяна!
    На мен пък ми дойде другата гениална идея дали па аджеба не потропват горни шарнири!?!Пиша горни щот се чува някак си горе от двете страни на жипо.Ама Деди ме праща при Еди,че той имал по сгодни условия да фаща разбити шарнири!Макар че аз редовно,е почти де,ги гресирам.
    Та ша тормозя и Еди!!!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #3
      От: Тампони на предни амортисьори.

      Веско в ДБК-Димитров ги имат комплект четирите тампончета за предните амортисиори на 26.40лв.

      Коментар


      • #4
        От: Тампони на предни амортисьори.

        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
        Веско в ДБК-Димитров ги имат комплект четирите тампончета за предните амортисиори на 26.40лв.
        А бе то убу,не са ми проблем да си ги купя,ама,според Деди не било от тях да ги ева у тампончетата....макар и тои да не е на 100%!
        А звука е се едно нещо ша са откАчи....само по черно и при странично люлеене се чува най вече,на хасфалт ако не ми познаваш колата може и да не го чуеш!Аз си го фащам и там ама мноу рЕдко!По звука се усеща като в горната част над гумите.....
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • #5
          От: Тампони на предни амортисьори.

          Ако са омекнали и имаш видим луфт няма к'во да им се чудиш - за смяна са. Тъкмо ще разбереш дали е от тях.

          Иначе като моста хлопне на долу в дупка и там имаш луфт би трябвало дас е чуе хлопане. По асвалт през по-големи неравности би трябвало да се чува.

          Коментар


          • #6
            От: Тампони на предни амортисьори.

            Днес ходих и при Еди!Според него са тампони на стабито!Поръчал съм ги.Некви си японски.И десния накрайник поръчАх и намерих оригиналните тампончета за амортисьорите.Евентуално понеделник съм при Влади 333 да смени накрайника и реглаж после.Аз ще си сменя на стабито тампоните.И те така за ся!
            Па шЪ видим ко ш стане!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #7
              От: Тампони на предни амортисьори.

              И те тека,тропането изчезнА!!!Баш от те тия тампони на стабито е било!Тенкиу на Еди и Деди!!!
              Инак и на амовете трурнааме нови тампони че старите се бяха сплескали като.....абе кат сплескана гума!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Тампони на предни амортисьори.

                А може ли някой да ми даде парт номер на десен горен външен кормилен накрайник?Че уж взех един ама не е той!

                Намерих го!
                Последно редактирано от traun; 12-11-16, 18:55.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X