Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонтен кит за окачване. Помощ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонтен кит за окачване. Помощ.

    Здравейте, имам следния въпрос.Разглобих си мотора за пребоядисване на рамата след като свалих чупещата рама с доста зор лагери изпадаха на земята бяха в меко казано лошо състояние, след това свалих това на което се държи шока (linkage) и установих, че и там се нуждае от лагери.Та въпросът ми е дали този ремонтем кит съдаржа всички лагери за чупещата рама и за linkag-а.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

    Николай има всичко и е под носа ти - звънни му. http://nhm-bg.com/catalog/compl.htm
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • #3
      От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

      Разрових се из форума и попаднах на някой, който на мястото на тези лагери беше сложил втулки от полиамид, та искам да знам идачен вариант ли са и някой които ги е правил тези неща да даде съвет как са Ако не в краен случаи ще се купуват лагери.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

        Не се занимавай с глупости , купи си лагери.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

          Топлата вода винаги се открива по трудния начин .

          Коментар


          • #6
            От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

            На китайските АТВ-та и мотори е с втулки от полиамид. Твоят китайски ли е?

            Коментар


            • #7
              От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

              Намери в някой магазин за лагери същите размери и си готов .Мен ми излезе 30 лева да обслужа всички лагери заедно с о—пръстените .

              Коментар


              • #8
                От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

                Лагери и семери/о-пръстени има на всякъде, но в повечето случаи са ръждясали и втулките ,а тях по магазините ги няма.
                Силата е нищо без контрол.

                Коментар


                • #9
                  Re: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

                  В nhm(Карлово) вече продават и фтулки.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Re: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

                    Не е кйтаец, ямаха yz 125 е. Втулките са добре.Проблема е че не мога да зема размерите на лагерите поради причината че излязоха буквално на парчета. А полиамида верно отпада като вариант. .Така става като от мерак не гледаш какво вземаш.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

                      yz 125 e мотора. Проблема е че немога да взема размерр ма лагерите поради причината че излязоха буквално на парчета. Големи мъки с това окачване, но така е като от мерак не гледаш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

                        Аз съм му го казал от къде идва топлата вода във втория пост, но явно не ме е разбрал.
                        Силата е нищо без контрол.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Re: Ремонтен кит за окачване. Помощ.

                          Първоначално публикуван от dirtbikekidz Преглед на мнение
                          Не е кйтаец, ямаха yz 125 е. Втулките са добре.Проблема е че не мога да зема размерите на лагерите поради причината че излязоха буквално на парчета. А полиамида верно отпада като вариант. .Така става като от мерак не гледаш какво вземаш.
                          Явно не ти е работа да разбираш, отивай на доктор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X