Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone Sport МТ117 налягане ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
    СИЛВЪРСТОНА имам чувството, че като стои цяла вечер и придобива формата на ,, яйце". Първите десет- петнадесет километра тресе здраво, особено при ниска скорост, после се оправя / може би гумата ,,омеква"/. Говоря за СИЛВЪРСТОН екстрем.
    Мамка му и прасе! Аз се чудя защо ми подскача кемперът първите 2-3 километра. Той сега е точно с "екстрем" - такива ми попаднаха за без пари.

    Той обаче тежи двойно и горница на повечето джипове, затова и ги размачква по-бързо като тръгне. И налягането е 4 бара.

    Коментар


    • #17
      От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

      Екстрем шарката наистина го има този недостатък. И моите се размачкват за 2-3 км. На 1.7 бара ги държа напомпани.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #18
        От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
        СИЛВЪРСТОНА имам чувството, че като стои цяла вечер и придобива формата на ,, яйце". Първите десет- петнадесет километра тресе здраво, особено при ниска скорост, после се оправя / може би гумата ,,омеква"/. Говоря за СИЛВЪРСТОН екстрем.
        И тея са така.тръскат известно време
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар


        • #19
          От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

          Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
          И тея са така.тръскат известно време
          И ако след това возията се оправя, изобщо не се филмирай.
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • #20
            От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Екстрем шарката наистина го има този недостатък. И моите се размачкват за 2-3 км. На 1.7 бара ги държа напомпани.
            Не само екстрем шарката и не само на тая фирма. Предишните ми Interco TrXuS имаха тоя ефект, дуратраците същот го имат, макар и в по-малка степен. При това независимо от налягането.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

              А с прахов баланс пробвано ли е дали пак така се държи?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                Ами хора каучук бе. Нормално е като стой да сменя формата и после се наместват при каране. Много малко от М/Т-тата подлецът на баланс. В повечето случай няма смисъл. Вие искате хем да е МТ хем да е тиха пък и ако може вибрации да нема.
                turtey ти имаш ли идея въобще тоя тип баланс как се използва, за какво е предназначен?


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Коментар


                • #23
                  От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                  Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                  turtey ти имаш ли идея въобще тоя тип баланс как се използва, за какво е предназначен?
                  Ето, тъкмо ще ни осветлиш.
                  Благодаря предварително.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                    Скоро и аз стигнах до тоя извод с тресенето, джипа го карам от събота на събота първите няколко километра сякаш гумите са квадратни после се оправя на около 50- 60 тресе здраво наоколо 80-85 се оправя. Радиото въобще не се чува ама не ми дреме карам си силвърстоуна и върви само на задно там където ол терена трудно минава на двойно с всичката газ и въобще не ми пука.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      А с прахов баланс пробвано ли е дали пак така се държи?
                      Пробвано! Държи се по абсолютно същия начин.
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • #26
                        От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                        този проблем го имам от доста години и е точно от гумите/както са казали колегите/ винаги сьм знаел че е така но смених какволине. проби,грешки и нищо.истината е тази тези и др. подобни гуми са за гората а за асвалта си има други.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                          Чшшш колеги, аз карам дърт BF Goodrich, ама няма такова нещо! Какви ще са тези гуми, дето след едни 4-5 дни стоене ще стават елипсовидни?!
                          Ако е така, следя темата и тази марка я зачертавам от списъка с опции (опциЙ ) за гума!

                          П.п. Днес на гумаджийницата гледах, че са подготвили на някой колега от Ямбол Сивърстони за монтаж. Много ми хареса шарката и се замислих да си взема. Ама като чета какво казвате направо се отказах! Аз джипа го карам от събота на събота, та ако ще чакам 50 км. да се заоблят... не ми тряват такива гуми!!!
                          Последно редактирано от AAF; 04-11-16, 19:09. Причина: 3 ракиЙ
                          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                          Коментар


                          • #28
                            От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                            Не 50 километра, а 2-5 минути е при мен. И то се случва не толкова често. Не знам дали е деформация на гумата, или нагоре е по-топла или по-студена спрямо петното, което е имало контакт със земята на мастото, на което е стояло, но определено има случаи, в които при тръгване има вибрации като от дебаланс, след което се оправя и може да го няма и дни, седмици, месец. При положение че през това време по гумата, окачването и кормилното управление не е пипано нищо, първи заподоздран е точно гумата. И това вече с 2 модела гуми. Вярно, и двата с не до там здрава периферия, но пък силвърстоните са с по-здрава, тъй че надали е от това.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                              За съжаление Екстрема на тази марка гуми е най отвратителната Гума, която съм карал по асфалт. Бучи, тресе и е доста нестабилна в завоите с висока скорост. Миналата седмица се прибирах от Исперих със счупен лагер на касетата в задния диф и летни гуми. Сега дифа е сменен и качих Силвърстон Екстрим 33-ки - шума е същия, но вече има и вибрации. В София по светофарите с малка скорост направо колата подскача, сутрин като тръгвам първите 5 мин. е страшно. Карал съм тракторки и бутонки /няколко модела и марки/ и мога да твърдя, че на асфалт са в пъти по добри като поведение и шум !!! За кал изобщо няма да коментирам.
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • #30
                                От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                                Бутонките /за разлика от силвърстона/, несъмнено се държат много по добре на всякакъде, но асфалта ги яде като вафли.
                                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                                Стефан Арзатов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X