Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Ще се смаяш от колко и какви хора сме по-компетентни, особено когато става дума за доста разминаващи се интереси.
    Просто един тест, и един факт. Всичко друго са празни приказки, поне за мен. Направили са тест показа ли са резултат и толкоз, защо трябва да се пише (тия такива ония други и това не било така).?
    8)

    Коментар


    • #17
      От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

      Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
      Просто един тест, и един факт. Всичко друго са празни приказки, поне за мен. Направили са тест показа ли са резултат и толкоз, защо трябва да се пише (тия такива ония други и това не било така).?
      Защото от такива тестове не останаха различни коли, а само уравнени и приравнени еднотипници дето после на 70те бона трябва да им добавиш части за още 10 просто за да ги докараш до положението да вършат това за което са рекламирани. Ей за това.

      Защото си има официални норми, на които всичките изпитани в теста автомобили отговарят, и завишените норми на някакви журналисти дето се чува за тях единствено когато през някоя и друга година овътрят някой и друг производител с някоя и друга десетка милиони да връщат коли и да им правят ненужни промени не може да са критерий, защото утре конкуретните журналистчета ще вдигнат нормата с още малко за да станат по-баровци от другите, за да можем после да четем заглавия като "Провал".
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

        Не е ли по добре да има тестове, за да се видят що годе плюсове и минуси, а не да купиш само по реклама и след това да дойде разочарованието.
        8)

        Коментар


        • #19
          От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

          А не е ли хубаво тестовете да са реалистични и да не бият тъпана с гръмки заглавия когато даден специфичен модел се издъни по критерий който те самите са определили ?

          Ако даден пикап минава норматива (административния) на (да речем) 55 км/ч - брига ме изключително малко че се дъни при (примерно) 70 км/ч на някакъв тест установен от хора които са в крайна сметка търговска марка.

          Може причините да не минава този тест да са именно в основата на качествата заради които искам да си купя този пикап - някакви специфичности по окачването които го правят по-добър там където искам да превъзхожда другите (проходимост, товароподемност, здравина, каквото е там), а не на пътя пред лоса, където така или иначе ще нацеля лоса в гъзината, или пък не.

          И ми е сериозен проблем Тойота (или всяка набедена от тия марка, щото не липсват) да тръгне да ми прави "подобрения" за да угоди на тия, скопявайки работния инструмент който смятам да купя. Щото ако се размине с електроника дето да можеш да я изключиш - добре, но ако го накичат с екстра щангички и прочее "шведоугодни" джиджавки дето ще му пречат да си върши заданието - има нюанси...
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

            Аз пък съм още по-зле и от Goblin, купил съм си Тойота, която съвсем сигурно никак не би преминала "лосов тест"... за сметка на това е определено сега е по-скъпа от тази дето я дискутирате... а и не я продавам... Всъщност лосов тест може да премине успешно ако теста се състои от преминаването през няколко лоса... Колеги, не Ви ли омръзнаха тези дебилни тестове... Що за глупост е да се иска от един нормален пикап да прави неща като за лека кола... Някой да е пробвал лосов тест с ТИР? Що не? Или сега ще оправиме и ТИР-овете да го вземат...

            За справка как изглежда Тойота, която със сигурност не го взема теста и която не разменям за нова 200-ца от салона с всички екстри, та ако ще и балеринов тест да прави...

            Експедиционен автомобил за универсална експлоатация, избор, конструкция и реализация
            Последно редактирано от Венцислав Петров; 05-12-16, 22:34.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

              Всеки има право да интерпретира този и подобни тестове според собствената си интелигентност и опит. Въпросния тест напълно "адекватно" се провали с А-класата преди време.

              Коментар


              • #22
                От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                Именно с А класата въпросният тест показа всичко противно в журналистиката, когато АутоБилд го проведоха (след шведите) с различни по размер гуми (задната вътрешна на завоя гума беше 195ца вместо 175ца, след "спукване и понеже нямали друга с правилния размер, ама то и така можело") и снимките на обърнатата на врати А класа обиколиха света и струваха на Мерцедес около 140 милиона зелени докато ги преоборудват всичките със стабилизиращи електроники за да успокоят духовете.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                  Никой не казвал, че е зле да си купиш Тойота. Не прочетох мнение за сравнение на пикап с лека кола. И аз имам Тойота в автопарка. Просто не отричам фактите били те положителни или отрицателни.
                  8)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                    А интересно колко ли шафьори са изпадали в такава ситуация!?!?!Прав път,видимост /тряаше малко мъглица да пуснат,ама се доближаваме до Холивуд тогаз/ и изеднАж нещо си на десет метра пред теб се появява моменталически и става шах с пешка!Тва се едно да бримчиш GT-R и на 10 метра пред теб по магистралата ....... кална нива!!!!!Интересно как би се справил!!!
                    Ай добро утро!!!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                      Аз съм изпадал в такава ситуация - дори ми е заснето от регистратора. А това с какво променя фактите?
                      Хайлукса почти се преобръща при 60 км/ч а Нисана и вагена си минават с 67 км/ч. Факт.

                      Относно А класата -не само я оборудваха с ESP но и променят окачването за да се справят с 'измисления' проблем.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        А интересно колко ли шафьори са изпадали в такава ситуация!?!? ...
                        Точна бройка не знам, ама всички, които не псуват, докато шофират, един ден изпадат в такава ситуация.

                        Присъединявам се към мнението, че теста е Измислен (без кавички и с главна буква).
                        Справка - GTR-а в нивата ... на таван
                        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                        Коментар


                        • #27
                          От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                          Абре тва че някой,някъде е решил да прави някакъв тест си е негово право!!!Ама същия тоз някак си не може да ми въздейстВУВа на решението ква кола да карам!Я си представете как биха се справили F-250,RAM-2500,GMC SIERRA,и нагоре!Всяка кола си има някакъв начин на използване и всеки сам си решава какво и за какво му трябва!И всеки като знае какво кара се съобразява с особеностите МУ!Тъй че........
                          А иначе няма лошо да си чешем езиците,всеки за неговото гаРдже!!!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                            Хайлукса не може да мине лосовия тест, а сигурно и други. Това е факт, който обаче не го прави по-малко желан от хората, които искат да го ползват по предназначение.
                            Не знам дали останаха здрави коли освен пикапите днешно време. На тройна цена човек може да придобие G-Professional, като един от малкото варианти за истински джип в Европа.
                            Според мен минус е, че се предлага само с един двигател в България, който е относително слаб като мощност.
                            За тежка експлоатация съм виждал да се ползват предимно пикапи, като Хайлукса седи на върха. Естествено много фирми закупуват и други марки, но в много от случаите избора се дължи на фактори като лизинг, преференциални цени, период на експлоатация, време за доставка и др., така че има немалка конкуренция от тази гледна точка.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                              От което кво следва!?!?!Най малкото че........поне заглавието на темата е не съвсем коректно!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                                Аз пък съм още по-зле и от Goblin, купил съм си Тойота, която съвсем сигурно никак не би преминала "лосов тест"... за сметка на това е определено сега е по-скъпа от тази дето я дискутирате... а и не я продавам... Всъщност лосов тест може да премине успешно ако теста се състои от преминаването през няколко лоса... Колеги, не Ви ли омръзнаха тези дебилни тестове... Що за глупост е да се иска от един нормален пикап да прави неща като за лека кола... Някой да е пробвал лосов тест с ТИР? Що не? Или сега ще оправиме и ТИР-овете да го вземат...

                                За справка как изглежда Тойота, която със сигурност не го взема теста и която не разменям за нова 200-ца от салона с всички екстри, та ако ще и балеринов тест да прави...

                                Експедиционен автомобил за универсална експлоатация, избор, конструкция и реализация
                                Странно-администратор е предпочел друг форум за представянето на високопроходимия си автомобил?
                                Може би този форум не е достоен за него?
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X