Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

    Добре казано Motor Men! От март месец притежавам BMW R1200GS LC,мотора ми допадна много,и като динамика,и като комфорт. За съжаление нямам опит с предходния модел,и немога да бъда полезен с инфо,кой от двата е по!

    Коментар


    • #32
      От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

      Честито колега за БМВ-то!...

      Чак пък толкова ревностно да ги защитавам БМВ... По-скоро се забавлявам. И аз следя непрекъснато ревютата на новите адвенчъри от всякакви марки и различни модели. Някои работи ми харесват, други не. Аз за сега няма да сменям моето БМВ. Старо е и грубичко, но пък е здраво и удобно. Новите са по-финни, по-мощни, по-бързи, с повече екстри и по-сложни, но и малко по-чупливи. Поддръжката е важна и неотменна, без значение, каква марка и модел караш. Универсален и съвършен мотор няма! Важно е да те кефи и непрекъснато да ти се кара машината, която имаш, а когато я яхнеш усмивката да не слиза от лицето ти... При мен се получи с БМВ. При друг се е получило с Хонда, при друг с КТМ и т.н.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #33
        От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

        Много са ми грозни мотоциклетите БМВ. Може да са удобни, но ме дразнят дори и новите модели с дневните светлини. Чак такова грЯзно нещо не мога да възседна.
        В мотоциклета трябва да има симетрия, за да радва окото. Те за това на едноцилиндрови модели слагат по два ауспуха без никаква полза за мощността /Пр. Хонда ЦРФ/, само и само за да се хареса на по-голям кръг клиенти.

        Може да са здрави, практични, знам че са икономични в сравнение с бензинояда ми КТМ, но окото създава първото впечатление.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Много са ми грозни мотоциклетите БМВ. Може да са удобни, но ме дразнят дори и новите модели с дневните светлини. Чак такова грЯзно нещо не мога да възседна.
          В мотоциклета трябва да има симетрия, за да радва окото. Те за това на едноцилиндрови модели слагат по два ауспуха без никаква полза за мощността /Пр. Хонда ЦРФ/, само и само за да се хареса на по-голям кръг клиенти.

          Може да са здрави, практични, знам че са икономични в сравнение с бензинояда ми КТМ, но окото създава първото впечатление.
          Никой не те кара на сила , хората които ги карат си ги харесват , новия модел си е съвсем приличен , а като се пипне както трябва става доста по-красив от новия КТМ.
          А причината за монтирането на два заглушителя при ЦРФ няма нищо общо с красотата , причината е съвсем различна.

          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #35
            От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            А причината за монтирането на два заглушителя при ЦРФ няма нищо общо с красотата , причината е съвсем различна.

            Каква е причината?? Въпреки че няма общо с темата. За модерните БМВ нищо няма да споменавам да не дразня г-н Владич. Въпреки че е необходим голям талант да се сътвори нещо толкова голямо, обемисто, с особени квадратни пропорции, с несъразмерно малки и тънки колела, губещи се на фона на исполинската архитектоника на германския ?? колос. И същевременно толкова крехък.
            Gnome Rhone AX2 800 1938
            Yamaha XT600Z 1VJ 1986
            Husqvarna Te 510 1989
            Argvmentvm ad novitatem

            Коментар


            • #36
              От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

              Аха... Ще ме дразните вие... Ще взема да се ядосам и в това прекрасно време, ще яхна моето старо и грозно БМВ, и ще изпразня за пореден път резервоара. Ето няколко снимки от вчера.
              photo hosting

              free image hosting

              image hosting 20mb
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • #37
                От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                Браво! Много хубави снимки! Лайквам ги и тук. Най-накрая стигнахме до консенсус
                BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                Коментар


                • #38
                  От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                  Красива е есента, супер са снимките...
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #39
                    От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                    Снимките са от Родопите и язовир Батак. Ето още две пак от вчера.

                    image hosting above 5 mb

                    photo sharing sites
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #40
                      От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                      св. Константин, дъното, Цигов чарк / и пак не се обади /
                      По добре късно от колкото никога .
                      Нула89781нула019

                      Коментар


                      • #41
                        От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                        Оспамихме му на човека темата , ще си купи кемпер.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • #42
                          От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                          да BMW Gs
                          По добре късно от колкото никога .
                          Нула89781нула019

                          Коментар


                          • #43
                            От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                            Благодаря на всички които се включиха в темата. Имах дилема дали да не е последната " въздухърка", но явно пристрастията към по-старият модел не са оправдани. Мога да се похваля че вече взех R1200GS Adventure LC 14та година, добавен към него е и компютър-PRO през 15та. Имаше малки забелажки и все още е в бокса, надявам са скоро да кача и снимки. Нямам впечатления от возене, за сега, но ми прави впечатление че мотра е по-различно нещо от всичко което съм карал до сега. Мога да констатирам, че остатъчната стойност на bmw 1200gs е в пъти по-висока от тази на другите мотори от този клас. Това говори добре за машината и за мен това е реалната атестация за мотора. Нямам търпение да му се метна! Ямахата ми стой в гаража, така че не мисля да казвам лоша дума за нея.
                            Последно редактирано от Tsanko; 07-12-16, 00:44.

                            Коментар


                            • #44
                              От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                              Честито ..... ще останеш доволен
                              0887 246718

                              Коментар


                              • #45
                                От: BMW R1200GS 2010-2013г или BMW R1200GS 2014...

                                Честито и от мен ! Стефане, ако си останал безмоторен ще ми е много интересно какво ще караш сега!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X