Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

    недостатъчно налягане на маслото на гранд чероки 5,2 96г някой да знае къде се намира дачика и дали е един за лампата и стрелката на таблото след като запаля светва червения чек и просвирва звуков сигнал стрелката не мърда и с газ и без газ стои на нула смених основните и биелните лагери и маслената помпа и си остана проблема немога да открия датчика за налягането да го премеря

  • #2
    От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

    Един е до маслен филтър , виж и кабелите

    Sent from my S50 using Tapatalk
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

      Първоначално публикуван от gongata Преглед на мнение
      ...... на таблото след като запаля светва червения чек и просвирва звуков сигнал стрелката не мърда и с газ и без газ стои на нула смених основните и биелните лагери и маслената помпа и си остана проблема немога да открия датчика за налягането да го премеря
      Ти сериозен ли си? Първо смени основни и биелни лагери, че и помпа, и чак тогава питаш за датчик. Боже, колко мъка има на този свят.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #4
        От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

        Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
        Един е до маслен филтър , виж и кабелите

        Sent from my S50 using Tapatalk
        Не се хАби за този, имАл ум да смЕни лагери, няма идея къде е датчика.....
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

          мислих че няма да ви е интересно но май ще трябва да обясня ако искате и снимки ще ви покажа на кратко имах такъв джип но ми го откраднаха и аз купих друг но за минимална цена и саответно трябва да го разгледам деференцялът течеше и виеше и аз купих друк втора употреба свалих дедференцяла и като ми е оголи картера гледам гарнитура за смяна свалих го и тетака

          Коментар


          • #6
            От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

            Първоначално публикуван от gongata Преглед на мнение
            мислих че няма да ви е интересно но май ще трябва да обясня ако искате и снимки ще ви покажа на кратко имах такъв джип но ми го откраднаха и аз купих друг но за минимална цена и саответно трябва да го разгледам деференцялът течеше и виеше и аз купих друк втора употреба свалих дедференцяла и като ми е оголи картера гледам гарнитура за смяна свалих го и тетака
            Вервай ми, до тука нищо не разбрах от темата ти.

            Коментар


            • #7
              От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

              съжалявам аз само попитах каде се намира датчика за маслото мерси за помоща и междодругото се намира до делкото от ляво ако си срещо движението един е и за лампата и за манометарът ако неиска да пали джипа слагаш баипас на буксата укасява я едната жичка в другата спира лампата и налягането замръзва на 5,4

              Коментар


              • #8
                От: проблем с налягането на маслото свети лампата на маслото и свири зумар

                датчикът за маслото се намира отдясно на делкото по посока на движението ако друк се чуди да знае развива се с много далбока влошка номер 27 обикновена далбока нестава и за лампата и манометарът е един ако неиска да запали заради светещ чек енджин сложих един мост на буксата лампата гасне и налягането на маслото седи на макс

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X