Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагерна черупка - уплътнител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагерна черупка - уплътнител

    Здравейте на всички!
    Може ли някой да каже как се нарича уплътнителя от снимката. Нещо като лоена набивка трябва да е, но тя е плетена, а това мисля не.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-2b96c2ad19ba38199736b6fa3a764b05aaaf7d910d6190432ff42065ef9038d9-V.jpg
Прегледи:1
Размер:87.7 КБ
ID:6121983

    Имам две лагерни черупки които искам да "рециклирам". Две от четирите капачки обаче имат повреди по тази набивка и трябва да се подмени. Дали се намират още по магазините нови уплътнители от този тип и ще стане ли да си изрежа ако намеря нещо подобно?
    Другия вариант е да сложа капсуловани лагери, но оборотите са 6200 и не знам колко ще изкарат.
    Помагайте моля!

  • #2
    От: Лагерна черупка - уплътнител

    В тези канали се поставят кечета,играят го прахообирател,в снисъл пазят да не влиза прахоляк и други чудесии при лагера.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Лагерна черупка - уплътнител

      Точно това трябва да направите, да се изреже ръчно от вълнено киче-белеме се казва, лентички които да поставите в каналите. Сложете си капсуловани лагери, капачките може да се разстържат също за гумени семерини но гумените семерини са трайни когато са в масло, а тук това няма да е така и бързо ще се износят. За това най добре е вълненото киче и след монтиране в каналите напояване с масълце.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • #4
        От: Лагерна черупка - уплътнител

        Попитай, някой ВИК служител ако познаваш такъв. Те използват такива набивки на лагерите на подкачващите помпи.

        Коментар


        • #5
          От: Лагерна черупка - уплътнител

          Благодаря за съветите ,
          ще пробвам да намеря кече днес, да видим ще имам ли успех... че не излиза и в интернет нищо. Няма да е за първи път да купувам нещо онлайн защото тука го няма.

          Коментар


          • #6
            От: Лагерна черупка - уплътнител

            Първоначално публикуван от NET Преглед на мнение
            Благодаря за съветите ,
            ще пробвам да намеря кече днес, да видим ще имам ли успех... че не излиза и в интернет нищо. Няма да е за първи път да купувам нещо онлайн защото тука го няма.
            Имам такова кече, имам и е голяма фаша, мога да ти отрежа но едва ли си струват транспортни разходи по куриери и други разправий за 100 грама багаж. Не ми е ясно от къде си? А във ВИКатата ползват лоени набивки, графитни също но това са кръгли памучни въженца и не са най подходящи точно за тази цел, но ако не намериш белеме,става и с тях. Лошото при тези набивки е че не можеш да ги коригираш на дебелина, трябва да търсиш точно диаметъра който ще ти пасне в канала отвсякъде. Което си е малко трудно.
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар


            • #7
              От: Лагерна черупка - уплътнител

              Първоначално публикуван от NET Преглед на мнение
              Няма да е за първи път да купувам нещо онлайн защото тука го няма.
              Щото не знаеш къде да търсиш. Търси "Микромакс трейд" в google. Имат бая видове набивки. 6500 оборота не са кой-знае колко - бих сложил калсулован лагер.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Лагерна черупка - уплътнител

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Щото не знаеш къде да търсиш. Търси "Микромакс трейд" в google. Имат бая видове набивки. 6500 оборота не са кой-знае колко - бих сложил калсулован лагер.
                Ако живеех в София щях да знам къде да търся . Но въпреки всичко работата не е толкова зле, във Варна има физически магазин на Микромакс и днес по обед се снабдих от там с кече.

                Благодаря пак на всички за съветите, сега остава само да изрежа в точната форма парче и да го надяна в канала...
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161024_185655.jpg
Прегледи:1
Размер:87.6 КБ
ID:5732289
                Спрях се на капсуловани лагери та да видим.

                Коментар


                • #9
                  От: Лагерна черупка - уплътнител

                  Първоначално публикуван от NET Преглед на мнение
                  Ако живеех в София щях да знам къде да търся .
                  Те не са софиянци а русенци, тъй че в случая сме равнопоставени. И са малко скъпчии, ама като нещото го няма другаде са вариант. Няколко пъти например си пазарувам от тях маслоустойчива гума - я за гарнитури, а за подкалници. Имат и доволно голям асортимент манометри и други разни чаркове.

                  Радвам се че си решил проблема.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X