Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За топлата вода

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За топлата вода

    Голяма ми е дилемата, моля помагайте. Имам студена вода, която ми е твърде студена, за да я ползвам по тялото си. Някъде четох, че имало вариант студената вода да се стопли. Някой пробвал ли е? Никъде не намирам информация, а уж всичко изчетох.

    Моля ако някой е пробвал, да сподели опит.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

  • #2
    От: За топлата вода.

    Топлата може да те ощави...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • #3
      От: За топлата вода.

      Към някакво епохално откритие ли се стремиш или просто искаш да пробваш непознатото?
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • #4
        От: За топлата вода.

        Не едно и две епохални открития са се случили в банята. А и на форума май само такава тема му липсваше, а и е очевидно е доста полезно нещо.

        Митре, да разбирам ли, че имаш опит по темата?
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #5
          От: За топлата вода.

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          ..А и на форума май само такава тема му липсваше, а и е очевидно е доста полезно нещо.
          Права си! Успех!
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #6
            От: За топлата вода.

            Само първият път топлата вода е открита случайно. Ма от кого нямам идея. На път си явно да я преоткриеш. От мен да знаеш, че не много добре да е много топла. Макар римляните да са мислели по иначе де.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: За топлата вода.

              Аз .... само съм чувала ...
              Трябват ти две камъчета, суха тревица .... бакър. А .... май ще ти трябва и мъж ....
              Чукаш камъчетата до тревицата, докато пламне. (може и салфетки, ама както видя на събора, не всички са податливи на искра ).
              Ползвай обикновенна тревица, не аби някоя по-специална за такива нужди.
              И като имаш вече огънче, туряш бакъра с тая студена вода дето я имаш и .... ше се стопли. Ако прекалиш - си я мешиш ... докато стане приятна за нуждите на твоето тяло
              Мъжа ползвай за поливане и го пусни да си ходи. Е ... ако някои случайни допири предизвикат някакви други нужди ... може и да размислиш ....
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • #8
                От: За топлата вода.

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                ...Само първият път топлата вода е открита случайно. Ма от кого нямам идея. На път си явно да я преоткриеш.....
                Епа да се нарЕди на опашката тогава .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #9
                  От: За топлата вода.

                  Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                  Аз .... само съм чувала ...
                  Трябват ти две камъчета, суха тревица .... бакър. А .... май ще ти трябва и мъж ....
                  Чукаш камъчетата до тревицата, докато пламне. (може и салфетки, ама както видя на събора, не всички са податливи на искра ).
                  Ползвай обикновенна тревица, не аби някоя по-специална за такива нужди.
                  И като имаш вече огънче, туряш бакъра с тая студена вода дето я имаш и .... ше се стопли. Ако прекалиш - си я мешиш ... докато стане приятна за нуждите на твоето тяло
                  Мъжа ползвай за поливане и го пусни да си ходи. Е ... ако някои случайни допири предизвикат някакви други нужди ... може и да размислиш ....
                  То и аз само съм чувал де .... Мъжа го ползвали освен за поливане - и за духане. В смисъл за разпалване на огъня . Че без огън тОпла вОда нема !
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #10
                    От: За топлата вода.

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    То и аз само съм чувал де .... Мъжа го ползвали освен за поливане - и за духане. В смисъл за разпалване на огъня . Че без огън тОпла вОда нема !
                    Едва ли само за това иначе нямаше да добутаме до пренаселване на планетата
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: За топлата вода.

                      Затоплям води всякакви! (моля да не се приема като реклама)
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #12
                        От: За топлата вода.

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        ...имало вариант студената вода да се стопли...
                        За любителите на конспиративните теории има, но за нормалните хора няма.

                        Коментар


                        • #13
                          От: За топлата вода.

                          Вива явно я досърбя, та се прави на луда...
                          Няма ли кой да и изтрие гърба толкоз???
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: За топлата вода.

                            Мога, ама няма топла вода още.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #15
                              От: За топлата вода.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Вива явно я досърбя, та се прави на луда...
                              Няма ли кой да и изтрие гърба толкоз???
                              Има бре!
                              Не съм аз. Тя ми е приятелче.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X