Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регулировка на напречна щанга?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регулировка на напречна щанга?

    Здравейте колеги.Някой спомня ли си колко е вътрешния диаметър на напречната стабилизираща щанга?Мисля че е 26мм.Ще си правя винт за регулиране на дължината но искам да е готов преди да я срежа.Къде е за предпочитане да се постави?До колкото знам при свито положение на винта трябва да се докара дължината като на стандартната щанга.

  • #2
    От: Регулировка на напречна щанга?

    Това предполагам на задния мост ? Там смисъла щангата да е регулируема е никакъв .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Регулировка на напречна щанга?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Това предполагам на задния мост ? Там смисъла щангата да е регулируема е никакъв .
      Не си съвсем (никак) прав. Ако има повдигане отзад, как ще докараш две а не четири следи?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Регулировка на напречна щанга?

        За да ви питам значи че колата е повдигната и е желателно да се промени дължината на щангата.

        Коментар


        • #5
          От: Регулировка на напречна щанга?

          То пък голям проблем да има 4 следи...

          Колега, най-добре си измери точно колко трябва да е дълга щангата и си я направи от истински материал. Твърда, не регулируема, не ти е нужно през седмица да регулираш дължината и. С малко по прецизно мерене, а става и с някой който е на ТИ с геометрията ще намериш каква е нужната дължина. Стругар-да ти направи две втулки, тръба с по-дебела стена(противно на широко разпространеното мнение, че тръбата трябва да е безшевна)-може и шевна, но по-дебела, заварки, със спазване на междуцентровото разстояние, после набиване на тампоните, и ще кара повече от ламарините на купето.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X