Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отличен таблет за 200$

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Отличен таблет за 200$

    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
    Лъжа лъжа... Имам 51% в DHL
    Никой не те обвинява в такова нещо. Най-вероятно някой абсолютно начинаещ търговец е поел ангажимент в товарителницата да поеме митните сборове. Или не толкова начинаещ търговец е включил сборовете в цената, която си платил. Ако дадеш линк към търговеца може да видим каква е работата.

    Коментар


    • #32
      От: Отличен таблет за 200$

      Получих ето това:

      Dear Plamen,



      Thank you very much for your recent order at GearBest. We have received your payment successfully
      As part of our in-house Quality Assurance Program, we occasionally ask customers to provide payment verification. We will only request this once. Please note that this is a standard process and completely normal. You can read more about detail: http://www.gearbest.com/about/verify...t.html?Dsarew4
      We apologize in advance for any inconvenience it may cause.
      Please kindly provide the following:
      1) A photo or a colored copy of the payer's utility bill for last month(such as telephone, electric, gas, sewer or water bill with card holder name):

      The address should match your billing or shipping address.
      If you cannot provide the utility bill, please provide 1 color photo of the payer's I.D or driving license clearly showing : the full name, expiry date, and address.You may hide the date of birth and document number for your privacy.
      2) A photo or a colored copy of your credit card for this order: we only need to see the last 4 digits of your credit card number, expiration date and your full name. You can hide or mosaic the rest of the credit card number.
      Please ensure each attachment is under 2 MB. Thank you so much.
      We guarantee all data will not be stored or shared with any third party. Your data and privacy are fully protected at all times.You can read about our privacy policy:http://www.gearbest.com/about/privacy-policy.html.
      To allow us to expedite and prioritize your order, please kindly reply to us within 2 business days. As soon as we receive the above details, we will fast track your order for priority handling.
      We look forward to hearing from you soon. Thank you very much for your help and understanding.
      Best Regards.
      gearbest Customer Service
      http://www.gearbest.com/

      Не разбирам много английски, но това което разбрах не ми харесва. Не мисля да изпращам отговор и започвам да се притеснявам за изпратените пари.

      Коментар


      • #33
        От: Отличен таблет за 200$

        Проверяват да не купува някой с открадната от тебе кредитна карта. Прати им една сметка за вода или ток, да се забавляват там. Важното е да е на същото име, на което и картата.

        Ама кой ги знае дали разбират кирилица, така че пробвай с шофьорската книжка.

        Иначе таблет няма да видиш, а парите най-вероятно ще ги върнат.

        Коментар


        • #34
          От: Отличен таблет за 200$

          винаги когато съм пазарувал от Gear Best, пратките са идвали от холандски пощи, тоес EU
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • #35
            От: Отличен таблет за 200$

            Едни li-ion батерии ги пратих на адреса на Габко в UK и до там отидоха с белгийски пощи за 10-ина дни.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #36
              От: Отличен таблет за 200$

              Изпратих снимка на шофьорската книжка и на кредитната карта. Да видим какво друго ще искат.

              Коментар


              • #37
                От: Отличен таблет за 200$

                Снимал си само лицето на картата нали? Не се виждат трите цифри от задната страна.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #38
                  От: Отличен таблет за 200$

                  Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
                  Изпратих снимка на шофьорската книжка и на кредитната карта. Да видим какво друго ще искат.
                  Другия път ползвай Пейпал




                  А наистина на разбирам как може още да си губите времето с БГпоща... тия са за тотално закриване!
                  Аз от над 2 години всичко си доставям на адреса на ХХХХХ фирма ( за името на ЛС ) в UK - било то от ибей, амазон, китайски сайтове...
                  От UK до София цената е 2лв/кг и няма вероятност да се загуби. До сега не ми се е случвало да ми спират нещо на английската митница, но ако това стане то процедурата за освобождаване е изцяло онлайн - от митницата пращат документите на адреса в UK, от там уведомяват крайния клиент, който плаща с карта или пейпал каквото има да се плаща и след това стоката се доставя до адреса.
                  Е може би единственият проблем, е че ако там решат, че трябва да се плаща нещо, то няма да може да се мине с 20 лева на ръка и кутия бонбони ( даже последния път като трябваше да освобождавам едни чарколяци дошли от США минах и без кутията с бонбони ).

                  Коментар


                  • #39
                    От: Отличен таблет за 200$

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    Снимал си само лицето на картата нали? Не се виждат трите цифри от задната страна.
                    Какъв е проблема да се вижда всичко?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Отличен таблет за 200$

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      Снимал си само лицето на картата нали? Не се виждат трите цифри от задната страна.
                      Да. И половината неща ги задрасках. Оставих само това което искат, но без адрес, защото на книжката няма такъв.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Отличен таблет за 200$

                        Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
                        Да. И половината неща ги задрасках. Оставих само това което искат, но без адрес, защото на книжката няма такъв.
                        Той пита за кредитната карта - CVV номера.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Отличен таблет за 200$

                          Щеше да раздуваш нещо за DHL? На мен последния път ми взеха СЛОНСКА такса щото те плащали от мое име. Иначе ако си превеждам аз парите по банка нямало и такава такса. Кой титан на мисълта е измислил това недоразумение, не знам.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Отличен таблет за 200$

                            При онлаин плащане той нали се въвеждаше? Скоро директно с карта не съм плащал но мисля че се въвеждаше. CVV номера.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Отличен таблет за 200$

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              При онлаин плащане той нали се въвеждаше? Скоро директно с карта не съм плащал но мисля че се въвеждаше. CVV номера.
                              Въвежда се, но той така или иначе вече им е дал всичката информация необходима за плащането. Така че дали ще им я прати и на картинка все тая. Все пак е добре да се изпрати само каквото са поискали - последните 4 цифри от номера и имената на картата.

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Щеше да раздуваш нещо за DHL?
                              Забравих - довечера.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Отличен таблет за 200$

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                Въвежда се, но той така или иначе вече им е дал всичката информация необходима за плащането. Така че дали ще им я прати и на картинка все тая. Все пак е добре да се изпрати само каквото са поискали - последните 4 цифри от номера и имената на картата.

                                Когато е правил самото плащане, връзката би трябвало да е криптирана и информацията по трудна за прихващане, докато тия снимки... Аз проблема не го виждам в сайта а в тия евентуалните около...
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X