Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво масло за предница CRF450R 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво масло за предница CRF450R 2006

    Здравейте колеги
    Какво марка масло да избера за вилката на CRF450R ? Спрял съм се на Yacco fork fluid 5W, достатъчно добро ли е ?
    Вие с какви масла във вилката карате ?
    Поздрави

  • #2
    Re: Какво масло за предница CRF450R 2006

    Слагал съм Мотул, Yacco, Repsol, Rock oil, Agip и разлика едва ли ще усетиш. Само Мотул-а ми се видя малко по-зле, в смисъл това 5W изглеждаше по-рядко от другите марки 5W.
    Сменяй по-често и не го мисли толко. По-добре масло за 15-20лв. и да го сменяш всеки сезон, от колкото за 40-50 и да си мислиш че е вечно или че мотора ще върви повече от него

    Коментар


    • #3
      От: Re: Какво масло за предница CRF450R 2006

      Благодаря колега !
      За сега съм се спрял на YACCO Fork Fluid 5W, тъй като ми е удобно да го взема директно от вносителя
      Бих искал още някое мнение

      Коментар


      • #4
        От: Какво масло за предница CRF450R 2006

        Веднъж сипвах Мотул и за една година и сигурно 30 излизания в гората и маслото беше станало сиво. Ползвал съм Игол и Ямалюб и за година не изглеждаха толкова зле.
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • #5
          От: Какво масло за предница CRF450R 2006

          Маслото в коловете се сменя поне един път в началото на сезона, а ако караш повече и/или по-агресивно, и по-често.

          Какво масло ще ти хареса, сам ще прецениш.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Какво масло за предница CRF450R 2006

            Маслото в съвременните вилки „предници" се препоръчва да се сменя на всеки 20-моточаса,а при въздушните 10моточаса.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X