Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Бавна хилка за тенис на маса

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Бавна хилка за тенис на маса

    Става дума за начинаещ, третокласник. Тая работа с дървенията и гумите се оказа голяма философия. Изработка по поръчка, н'ам си кви лепила, един месец... Ако някой се е занимавал професионално с този спорт и има останало такова чудо от детските си години, да казва. Аз не знам след един месец, моя сарахош на какъв акъл ще е, как не съм тръгнал хилка да му поръчвам.
    П.П. Къде ми отидоха обноските? Извинявам се: давам до 50 лв. за въпросната хубавиня, тел 0ВВ7 Ч19272, намирам се в Пловдив, куриерът е за моя сметка.
    Последно редактирано от Тропчо; 17-10-16, 20:42. Причина: П.П.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

  • #2
    От: Бавна хилка за тенис на маса

    За 50 лв. можеш да му купиш нормална

    http://www.sportdepot.bg/bg/product/...ElkPTEyNQ.html

    Ето един доник който ще свърши работа. Но ако продължи да играе повече от един два месеца ще трябва да дадеш още пари.
    Щом бюджета ти е 50 лв. според мен можеш да му подбереш що годе добра.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      От: Бавна хилка за тенис на маса

      Нормални имам 7-8 броя. Китайски, виетнамски, немски и холандски. Сандвичи и монопласти. Тая трябвало да е "бавна". Колко бавна и какво значи това, би трябвало да знае някой, който има такава.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #4
        От: Бавна хилка за тенис на маса

        Виж тук http://tennisdiscount.eu/index.php?m...8960eee8245b2e
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Бавна хилка за тенис на маса

          Бавна вече трябва да се дават повече от 75 лв. Трябва да се лепи с различни гуми и т.н.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #6
            От: Бавна хилка за тенис на маса

            Стига с тая "бавна"! Дайте некой да каже кво е това.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              От: Бавна хилка за тенис на маса

              Аз, около 8-9 години, го играх този спорт, я ако искаш да направим, една игра, та да обсъдим, каква хилка ти трябва, имам в изобилие гуми за хилки
              За готови хилки, не мисли, че поне по мое време, доста смених, ама все куцат от някоя гледна точка
              П.П Сега разбрах, че ставало дума, за сина ти... Избери му една от средният клас хилка, но трябва да си изясни какъв стил играе, за да си подбере хилка, в метро има горе долу хубави, разгледайте и в декатлона, срещал съм хубави и в това спортдирект ли как беше, срещу баумах
              Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 18-10-16, 22:48.
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #8
                От: Бавна хилка за тенис на маса

                Малко сложно за обяснение но ще се опитам по просто да го обясня.

                Стил на игра - да кажем че биват два вида/даже три/.

                1. С нападателен стил на игра.
                2. Защитници, които в играят в защита на 90 %.
                3. Смесена игра - това са най добрите и са единици в света.

                Но основните са два типа.

                От там се определят и гумите които ще се ползват.

                Основните характеристики на хилките са три:

                1.Скорост - скорост с която отскача топката от хилката. По простичко казано колко отскача повече топчето толкова по бърза е ракетата.
                2.Спин въртене - колкото по висок е показателя толкова по големи са възможностите за подрязване на топчето от обратен удар и въртене на топчето от форхенд.
                Т.е. възможности за топ-спин и бек спин.
                3. Контрол - определя комфорта при посрещане на топката. Според мен за начинаещи е важен фактор.

                Сега за бавна хилка - лично аз бих я подбрал по следния начин - по висок контрол и възможност за спин, т.е с гуми от 1,5 до 1,8 мм. По тънките гуми са по бавни.

                Ако съм помогнал добре,ако ли не пак добре.

                Забравих важен момент е дръжката. От там се почва.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #9
                  От: Бавна хилка за тенис на маса

                  Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                  ,По тънките гуми са по бавни.
                  Интересно! Очаквах по-тънката гума да е по-твърда и скоростта на отскок е по-голяма.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бавна хилка за тенис на маса

                    Забравих /но навярно детето играе европейски стил / - гумите са за двата стила.

                    Не съм играл тенис на маса професионално. Но сина игра не малко време та минах по твоя път.

                    Толкова четене падаше тогава и подбиране на тези хилки че докато намерим подходяща и гуми за нея бая вода изтече.
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бавна хилка за тенис на маса

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Става дума за начинаещ, третокласник. Тая работа с дървенията и гумите се оказа голяма философия. Изработка по поръчка, н'ам си кви лепила, един месец... Ако някой се е занимавал професионално с този спорт и има останало такова чудо от детските си години, да казва. Аз не знам след един месец, моя сарахош на какъв акъл ще е, как не съм тръгнал хилка да му поръчвам.
                      П.П. Къде ми отидоха обноските? Извинявам се: давам до 50 лв. за въпросната хубавиня, тел 0ВВ7 Ч19272, намирам се в Пловдив, куриерът е за моя сметка.
                      Вземи му готова,па ако има мерак - по-натам ще му сглобиш според играта/стилът.
                      А, "сархош"... убеден съм,че не е още...
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бавна хилка за тенис на маса

                        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                        ....
                        А, "сархош"... убеден съм,че не е още...
                        То и аз се замислих, но те пък в майналенд си имат свой диалект.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бавна хилка за тенис на маса

                          Както написа Иван, в тенис-дискаунта ще намериш това което търсиш.

                          Примерно в секция втора употреба, има хилка на цена 48.50 / бързо дърво, бавни гуми/ която иделно пасва за ненападателна игра от близко разстояние, това което му трябва на него.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бавна хилка за тенис на маса

                            Нападателен или защитен стил ще играе моят сарахош (употребявам термина в смисъл, че е доста див и рошавясал, т.е. си е потенциален престъпник) тепърва ще се избистря и ако се избистри.
                            Естествено, в момента играе с европейски хват, за разлика от баща си, който още като ученик сгреши да свикне с китайски (крайно неподходящ за хора над 40 години, понеже докарва несвойствени чупки в кръста при бекхенд) и в момента (бащата) е тотален инвалид до тенис-масата. Е, почти тотален.
                            Прилична бавна хилка могат да ми направят за около 60 кинта, въпросът беше, ако някой има подобна и му е излишна.
                            Не бих дръзнал да губя времето на тук- пишещите, за да играят с мен. Както казах аз вече съм бита карта и само ще ги разочаровам. Като/ ако надобрее малкия, ще ги викна да му дошлайфат наученото.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бавна хилка за тенис на маса

                              Да е живо и здраво детето!Нека си дивее,по ли е добре да висне пред компютъра и да стане... А сархош означава пиян или пияница,на турски
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X