Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Големия принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

    On-Line записване за състезанието:

    Заявки до сега

    Коментар


    • #62
      От: Големия принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

      Ресултати от Големия принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

      Стартов списък

      Класиране

      Коментар


      • #63
        От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

        Клетото Рени.... с толкова труд заобикаля името на състезанието, като прави репортажите....

        Коментар


        • #64
          От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

          Весело състезание беше, надявам се повечето да са останали доволни ! Имаме много кадри, но за форума трябва да ги ресайсвам наново, така че, заповядайте да гледате тук, макар и не с толкова добро качество:

          https://www.facebook.com/joro.hadjie...=3&pnref=story
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #65
            От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

            НЕЧОВЕШКО е било!
            ЕВАЛА!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #66
              От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

              Много съжалявам, че не можах да се окалям.
              Това отборно състезание за закриване на сезона ми е любимото.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #67
                От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                Добре се получи с малки изключения ама пълно щастие няма. За първи път съм на това събитие и го посетих заради младежа който зарибих миналата зима и той самия иска да посещава състезанията. Равните участъци на края бяха доста досадни и дълги но, предполагам терена и организацията не са позволявали друг маршрут. Това даване на газ през полетата потроши доста хора Може би за напред ще е по добре да има такива елементи като стартовия с повече адвенчър и ориентировъчен елемент. Тогава най добре си проличава дали даден екип са отбор или шайка обезумели ендуристи
                Що се отнася до старта ... Местото е хубаво но, поради факта че е било полигон, има много останали траншеи и окопи. Доста скрити в тревата. Единия го нацелих и се озовах в бетонно корито, изхвърчах отсреща и за щастие само мотора падна вътре ... щетите са минимални но, можеше и краката да ми идат Доколкото разбрах и мистър Пашов е имал аналогично разбиване там та за напред трябва да се внимава.
                Иначе препятствията бяха добри ама е пълно с такива израстъци като нас които са малко на брой и трудно събират отбор. Може би трябва все пак някаква "борса" за изтърсаци да се направи за да идват повече хора.

                Коментар


                • #68
                  От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                  Благодаря на Жоро и компания от поредния празник за ендурото в България. Много газ, много кал, малко хард и най-вече емоция и удовлетворение от незабравимия уикенд...........

                  Коментар


                  • #69
                    От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                    Даите снимки и за форума

                    Коментар


                    • #70
                      От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                      Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                      Даите снимки и за форума
                      Само заради това ползвам профил във Фейсбук. Почти никой не споделя тук снимки и то защото е адски неприятно качването и коментирането на снимки тук.Поздрави!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                        Състезанието беше супер, мен ме изкефи, обаче един негативен факт. Отново беше регистрирана кражба! В неделя сутрин си намерих мотора с липси, седеше пред паркинга на Хотел Зорница! Може да е дребна, но ме подразни защото някой елементи имат желание и продължават да барат чуждо! Заричам се ако набарам такъв да има снимка във форума със изпочупени ръце като на Краси(който падна) Имаше късмет че камерата не е била към мотора ми по това време иначе щеше да си намери няколко зъба по земята педеразчето!!!!
                        Организаторите от следващата година да мислят за охраняемо място 5-10лв. върху таксата са нищо, за да имаме СОТ който да пази не да СПИ! Защото ако сега е нещо дребно утре ще е някой мотор за 10-20 хиляди и тогава КО прайм ??!?!?!?
                        Замислете се защото ако днес съм аз, утре друг, след време ще сте вие, които си казвате "На моя няма да се случи" ......
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                          Състезанието беше супер, мен ме изкефи, обаче един негативен факт. Отново беше регистрирана кражба! В неделя сутрин си намерих мотора с липси, седеше пред паркинга на Хотел Зорница! Може да е дребна, но ме подразни защото някой елементи имат желание и продължават да барат чуждо! Заричам се ако набарам такъв да има снимка във форума със изпочупени ръце като на Краси(който падна) Имаше късмет че камерата не е била към мотора ми по това време иначе щеше да си намери няколко зъба по земята педеразчето!!!!
                          Организаторите от следващата година да мислят за охраняемо място 5-10лв. върху таксата са нищо, за да имаме СОТ който да пази не да СПИ! Защото ако сега е нещо дребно утре ще е някой мотор за 10-20 хиляди и тогава КО прайм ??!?!?!?
                          Замислете се защото ако днес съм аз, утре друг, след време ще сте вие, които си казвате "На моя няма да се случи" ......
                          Неприятно ,но при такава концентрация на мотори, ... във всяко стадо си има и мърша за съжаление.
                          Иначе състезанието беше супер - спечелиха съобразителните ,а не бързащите.
                          Една препоръка към организаторите и от мен. При такива скоростни отсечки ,които са в чашата на язовира и са маркирани с табела Rally ,не е лошо по една лента да бъде опъната пред огромните ями ,които са до сами пътя и взеха и тази година своя дан (Краско). Пиша и тази, защото на миналогодишното издание Пачароза счупи предницата, а Искрен летя през кормилото във подобни.
                          Нещастието на Краси спаси десетки заварили на 5-6-та с над 100км/ч ,които по дирята оставена от него летяха право към ямите ,а ние си откачихме ръцете да махаме на ляво - на дясно.
                          Ясно ми е ,че не може да се маркира всяка дупка и всеки завой по трасето ,но такива 100% явни "капани" е редно да се обозначат било с табелка ,лента или подобно.
                          Силата е нищо без контрол.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                            Адски неприятно ми е да прочета поста на Бижо, явно нещата излизат от контрол. Преди време откраднаха на приятел GPS-a, друг сподели преди два месеца, че са му откраднали части от мотора, сега - от Бижо ... срамна работа !!! Ясно е, че масовката дава анонимност, ясно е, че измежду многото читави има и паплач - очевидно трябва да се противодейства, щото иначе няма да стане.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                              Адски неприятно ми е да прочета поста на Бижо, явно нещата излизат от контрол. Преди време откраднаха на приятел GPS-a, друг сподели преди два месеца, че са му откраднали части от мотора, сега - от Бижо ... срамна работа !!! Ясно е, че масовката дава анонимност, ясно е, че измежду многото читави има и паплач - очевидно трябва да се противодейства, щото иначе няма да стане.
                              Подкрепям ви момчета ,
                              Никой не е застрахован от подобно нещастие.
                              Тежко му на виновника ако бъде барнат !!!
                              Дали мършата е около нас или сред нас , дано чете тези редове и се замисли защо и какво може да последва.

                              За съжаление и аз съм потърпевш от такива постъпки и разбирам всеки изгорял.
                              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #75
                                От: Големият принц с малката ерекция - Отборно ендуро състезание

                                Даваме ли си сметка че сред нас има много подрастващи и млади хора, запалили се, търсещи начин да карат с хора с опит и да се присъединят към цялото това своеобразно общество ... Какво виждат ??? малко над 200 човека, от които над половината се познават, да си краднат парчета от моторите и това да се превръща в нещо нормално и тенденциозно.
                                Дано не прекалявам с приказките ... ама точно това виждат. И рано или късно ще си остане това в наследство, а тези които не желаят да са част от него ще се отдръпнат. Аз си знам и ходя с бус и не си и помислям да ползвам ремарке, ама човека който кара с мен е млад и амбициозен, но въобще не предполага че някой ще му пребара екипировката и ще изгори с парите които е събрал за нея ...
                                Не е смешно ама по тая схема прогнозата е да останат накрая само айдуци и сеньори
                                Иначе виждам че не съм бил единствения от националния отбор по "прескочи кормило"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X