Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TT 600 93г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha TT 600 93г.

    Привет колеги! Имам проблем с паленето, работи 2-3 мин и гасне, после няма палене.... При опит да запаля с манивелата има и гърмежи! Къде да му регулират клапаните? Обмислям превоз до Ямаха-София на цариградско!
    Последно редактирано от Helik; 16-10-16, 08:17.

  • #2
    От: Yamaha TT 600 93г.

    Няма никаква връзка между 2-3 минутното работене и реглажа на клапаните . Проблемът ти е бензинов или по-вероятно токов . Иска направление за хоспитализация и доктор .

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha TT 600 93г.

      Мотора е в Ямаха от 17,10,16, но все още нямам яснота какъв е проблема.

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha TT 600 93г.

        Има си технологично време за отлежаване .

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha TT 600 93г.

          Излъгаха ме, че ще е готов в понеделник, още не са се обадили! Адски не коректно! Някой ползвал ли е услугите им?

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha TT 600 93г.

            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
            Има си технологично време за отлежаване .
            Много смешно!

            Коментар


            • #7
              От: Yamaha TT 600 93г.

              Звънни на колегата, който ти пише във темата и обмисляй превоз до Карлово.

              Коментар


              • #8
                От: Yamaha TT 600 93г.

                Взех си мотора но не съм доволен! Пали-ОК но вдига обороти когато си иска- форсира се сам! Мега недоволен съм от отношението! Меко казано, претупаха нещата! Няма да коментирам колко ме одрусаха на касата!

                Коментар


                • #9
                  От: Yamaha TT 600 93г.

                  Спокойно - има си технологично време за дефорсиране : сега ще кацнеш при някой майстор - той да те сурвака .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Yamaha TT 600 93г.

                    Тоя Пешо голЕм философ! Закрийте темата щото се е видело,че тука нема да ми свършите работа!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Yamaha TT 600 93г.

                      Първоначално публикуван от brezin_83 Преглед на мнение
                      Тоя Пешо голЕм философ! Закрийте темата щото се е видело,че тука нема да ми свършите работа!
                      От първото мнение си предпочел Ямаха - София , но те явно не са направили почти нищо освен, че са ти взели парите , въпреки , че си им закарал мотора. В същото време се сърдиш и си недоволен от нас , че не сме ти оправили мотора по "телефона" без да знаем дори от къде си. Пешо не работи за Ямаха , нито му плащат от Ямаха ,и не е философ а е доктор. Та ако искаш да ти се помогне трябва преглед.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • #12
                        От: Yamaha TT 600 93г.

                        Всъщност от Ямаха внесоха ли яснота относно проблема, въпреки фиаското с отстраняването му. Би следвало да са те информирали относно интервенциите проведени по мотоциклета. Може и нас да информираш, за по-адекватна намеса. Всъщност от любопитство, тъй като ако бих ремонтирал този мотор, бих се абстрахирал какво е правено по него. Гаечни ключове,тетрадка и химикалка, и описвам какво съм открил... и т.н.
                        Gnome Rhone AX2 800 1938
                        Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                        Husqvarna Te 510 1989
                        Argvmentvm ad novitatem

                        Коментар


                        • #13
                          От: Yamaha TT 600 93г.

                          Първоначално публикуван от brezin_83 Преглед на мнение
                          Взех си мотора но не съм доволен! Пали-ОК но вдига обороти когато си иска- форсира се сам! Мега недоволен съм от отношението! Меко казано, претупаха нещата! Няма да коментирам колко ме одрусаха на касата!
                          Мойто коте , ти като взе технически неизправния козел , защо не рева на продавача а рева в 13 форума и фейсбуци ??? Аз ли те пратих в Ямаха , форума ли или майка ти те прати там ??? Като те ощетиха неправомерно , защо не ревна на касата ами с цяло гърло ми ревеш тук ? За философа не се притеснявай , ТОЙ все още има достатъчно ум и сръчност да си свърши работата сам за разлика от теб .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Yamaha TT 600 93г.

                            Ей го пак тоя многознайко 'пешо', седи мирен ти казах!

                            Първоначално публикуван от gnomerhone Преглед на мнение
                            Всъщност от Ямаха внесоха ли яснота относно проблема, въпреки фиаското с отстраняването му. Би следвало да са те информирали относно интервенциите проведени по мотоциклета. Може и нас да информираш, за по-адекватна намеса. Всъщност от любопитство, тъй като ако бих ремонтирал този мотор, бих се абстрахирал какво е правено по него. Гаечни ключове,тетрадка и химикалка, и описвам какво съм открил... и т.н.
                            В ямаха прочистиха карб. смениха свещ. гарнитури на капаците, филтри и масло. За клапаните каза , че са ОК има съмнения за износване на разпред. вал. За вдигането на оборотите не се ангажира с мнение, само спомена ,че едната мембрана е по твърда.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Yamaha TT 600 93г.

                              Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                              Спокойно - има си технологично време за дефорсиране : сега ще кацнеш при някой майстор - той да те сурвака .

                              Аз ще му го оправя,нали и аз трябва хляб да ям,имам едни ками където цепя дърва с тях,мотора е за цепене да идва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X