Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на 4Рънер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов собственик на 4Рънер

    Привет,колеги,и аз на края се реших да взема някакъв джип,дано съм уцелил и с марка,и със самият автомобил.Отдавна съм във форума,четох,мислих....и така .Дано слуша колицата,а за всичко друго ще разчитам на помощ от колегите тук,все пак на новобранците трябва да се помага,нали.Тойотата е 2.4 TD , производство 1995г.
    Последно редактирано от iboikov; 12-10-16, 19:21.

  • #2
    От: Нов собственик на 4Рънер

    Няма лошо. Занапред не пускай снимки с лого на сайт за обяви.

    Коментар


    • #3
      От: Нов собственик на 4Рънер

      Леле,Ясен,аз от мерак да се похваля,не съобразих,това беше от обявата на продавача,утре мои снимки,и така....а бе новобранеца си е новобранец,няма що,извинявам се наистина.

      Коментар


      • #4
        От: Нов собственик на 4Рънер

        Снимай че като те заведем на някоя разходка и няма да става за снимки после.

        Коментар


        • #5
          От: Нов собственик на 4Рънер

          Нали....така и ще направя,още утре

          Коментар


          • #6
            От: Нов собственик на 4Рънер

            Честито колега дълго и безаварийно каране.Рънъра е страхотна машина,аз бих избрал 3 литровия двигател.
            Опел Фронтера Б КБ

            Коментар


            • #7
              От: Нов собственик на 4Рънер

              Благодаря,Сид,доста изчетох и съм наясно,че 3 литровият е по-удачният,но съм супер начинаещ,ще започна с черни пътища до язовири и рекички ,след това ще надграждаме с машините.Сега ще я вкарам за нов ангренаж,преглед отдолу....не знам защо,моят диод за турбото е само един,гледам по темите с два са повечето.
              Като дам контакт,свети червено и после не се обажда.И километража да видим,не показва и скоростта,и не отброява километри,с жило ли е,електро ли е...трябва да се пипне тук там.Иначе като цяло всичко си работи,за сега след първа проба вчера съм доволен.Безаварийна на всички Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t4.jpg
Прегледи:1
Размер:25.1 КБ
ID:5731200Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t5.jpg
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5731201Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t6.jpg
Прегледи:1
Размер:26.1 КБ
ID:5731202Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t7.jpg
Прегледи:1
Размер:32.3 КБ
ID:5731203

              Коментар


              • #8
                От: Нов собственик на 4Рънер

                Добра вечер на всички,смених маслото на заден диференциал,на едната снимка се вижда какво изтече,не зная нормално ли е,с тоя цвят ,около 2200 милилитра източих,събра около 2650 от маслото на другата снимка.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t8.jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5734462Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t9.jpg
Прегледи:1
Размер:55.3 КБ
ID:5734463

                Коментар


                • #9
                  От: Нов собственик на 4Рънер

                  За турбото най-добре си сложи един манометър,става много лесно.
                  Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нов собственик на 4Рънер

                    Честито Колега, хубава машина е Ранъра, ако го гледаш подобаващо, дълго ще ти служи. Километража е с жило. При Ранърите с два индикатора, зеленият свети когата си в турборежим, а червения при повреда. При теб има само един, който светва червено в случай на повреда в турбото. Кофти е цвета на източеното масло, смени и маслата в преден диф, раздатка и скорости, защото не се знае какво е положението там...
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нов собственик на 4Рънер

                      Благодаря за съветите,колеги,много голям плюс е съществуването на такива форуми за споделяне,този датчик на снимките ми казаха,че е за километража,ще го отвия с вдигнати гуми,да видя вътре под него дали се върти някакво колелце някой като завъри гумите,ако да,натам по жиците....Още от понеделник предприемам смяна на масла по другите агрегати .

                      забравих снимките Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t10.jpg
Прегледи:1
Размер:97.8 КБ
ID:5734536Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t11.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5734537

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X