Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при покупка на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при покупка на джип

    Здравейте колеги ..Ще ви помоля да ми помогнете и да ме ориентирате към какво да се насоча ..Бюджета с който разполагам е 10 000лв.какъв джип бихте ми предложили за тези пари(Против автоматичните скорости и да е с 2-ра ръчка за бавни бързи и 4х4) ??? Искам да го ползвам като всекидневна кола смисал и за лов(не оф-роуд а нормални черни пътища),,,риболов и да мога да си позволя да го карам по града когато ми се наложи(да има приличен среден разход не повече от 9.5 10л/100км).Дизел или газ няма значение да е нещо сполучливо и средна подръжка...

    Благодаря предварително на всички за отделеното време

  • #2
    От: Помощ при покупка на джип

    Има доста писано в форума...

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при покупка на джип

      Изчакай да се появят " форумните капацитети" и шоуто започва
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при покупка на джип

        Не съм пуснал темата за да става шоу колега а да помоля по опитните за съвет

        И ако ще има някой който да ми помогне а да не ме налива да има в предвид че търся нещо след 2000г

        Коментар


        • #5
          От: Помощ при покупка на джип

          Първоначално публикуван от Reyhan Emin Преглед на мнение
          Здравейте колеги ..Ще ви помоля да ми помогнете и да ме ориентирате към какво да се насоча ..Бюджета с който разполагам е 10 000лв.какъв джип бихте ми предложили за тези пари(Против автоматичните скорости и да е с 2-ра ръчка за бавни бързи и 4х4) ??? Искам да го ползвам като всекидневна кола смисал и за лов(не оф-роуд а нормални черни пътища),,,риболов и да мога да си позволя да го карам по града когато ми се наложи(да има приличен среден разход не повече от 9.5 10л/100км).Дизел или газ няма значение да е нещо сполучливо и средна подръжка...
          Благодаря предварително на всички за отделеното време
          - Може ли с десен или задължително ляв волан ?
          - С 5 или 3 врати, демек по-голям или малък ти трябва общо взето, а и багажника голям ли да е?
          - Коя година най-малко да е произведен, има ли значение?
          - За кой град градско каране иде реч /щото тия максимум 10/100 на газ примерно, не знам дали например в София или някой по-голям град могат да се постигнат от който и да е по-солиден джип/?
          -Тези 10 бона само за покупка ли са предвидени?

          Без да съм специалист, като отговориш на тези въпроси, ще се очертаят горе долу вариантите или пък липсата на такива
          SUV

          Коментар


          • #6
            От: Помощ при покупка на джип

            За тези пари можеш да вземеш Тойота 90 или 95 с мотор 3.000Д 1-kz около 2000г. Много здрава, не е тежка 1.800кг и става за всякакви терени. Едната е къса база а другата дълга.
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #7
              От: Помощ при покупка на джип

              Опел Фронтера
              Опел Фронтера Б КБ

              Коментар


              • #8
                От: Помощ при покупка на джип

                Няма какво да се чудиш Гранд Витара до 2005г е твоя джип.Бюджетен джип,който ще отговори ва всички твои изисквания.Подлежи на тунинговане.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ при покупка на джип

                  Важно е както е споменал колегата дали тези 10х. лв са за покупка или общо с разходите и за скритите уаууу

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ при покупка на джип

                    Нисан Терано II .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ при покупка на джип

                      2,7 TDI

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ при покупка на джип

                        Всичките тези джипове, които сте изброили са за около 5.000лв Колегата търси за още толкова?Или сте направили сметка да останат да си харчи?
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ при покупка на джип

                          Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
                          - Може ли с десен или задължително ляв волан ?
                          - С 5 или 3 врати, демек по-голям или малък ти трябва общо взето, а и багажника голям ли да е?
                          - Коя година най-малко да е произведен, има ли значение?
                          - За кой град градско каране иде реч /щото тия максимум 10/100 на газ примерно, не знам дали например в София или някой по-голям град могат да се постигнат от който и да е по-солиден джип/?
                          -Тези 10 бона само за покупка ли са предвидени?

                          Без да съм специалист, като отговориш на тези въпроси, ще се очертаят горе долу вариантите или пък липсата на такива

                          -Задължително с Ляв волан.
                          -предпочитам с 5 врати но това не ми пречи ако ми хареса да е с 3 врати
                          -писал съм по горе че търся нещо след 2000г.
                          -Имах предвид 10 дизел/газ 12 13
                          общо взето с покупка прехварляне и още смяна на масло филтри и т.н. съм отделил 11500лв.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ при покупка на джип

                            Търсите ли добро пътно поведение или залагате на проходимост извън пътя?
                            И Газ 12-13/100 в град също е трудно постижимо дори и за лек автомобил.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ при покупка на джип

                              Да Предпочитам добро пътно поведение но все пак да може да ми върши работа и като джип(като завали 1 педа сняг например)....Не искам джип за офф-роуд..
                              газ 12 13/100имам предвид комбиниран разход няма да го карам само по града а и на далечни разстояния ..обикалям цяла българия за риба и искам като тръгна от Асеновград например за Кърджали или Монтана(огоста) да не ме сасипе а да има прилична возия

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X