Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

    И тук съм за , най омразни в траяла са ми железата които се налага да мъкнем между зоните . Или може да оставим всички помощни средства но да задължим навигатора да се вози , да накаваме всяко негово слизане . Щом се наложи да слезе 1 наказание , може да ползва каквото помощно средство е нужно и колкото пъти е нужно но само за тази врата . Щом излезе джипа от врата се качва отново и се връзва с коланите .

    Коментар


    • #32
      От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

      Аз предлагам, да не се наказват лебедки, джакове, пътечки, колани... Все пак това си е част от оборудването на джипа и екипажа. Хората са вложили средства, да си екипират машините, ние ги наказваме. Това е мое мнение и ми се иска да чуя и другите. Екипажа достатъчно се самонаказва с време, при използването на пътеки, лебедки, джакове.
      Какво мислят другите?
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #33
        От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
        да задължим навигатора да се вози
        Много ми е интересно кой ще се прежали да се вози при мен.

        Коментар


        • #34
          От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Аз предлагам, да не се наказват лебедки, джакове, пътечки, колани... Все пак това си е част от оборудването на джипа и екипажа. Хората са вложили средства, да си екипират машините, ние ги наказваме. Това е мое мнение и ми се иска да чуя и другите. Екипажа достатъчно се самонаказва с време, при използването на пътеки, лебедки, джакове.
          Какво мислят другите?
          И това не е лошо като идея.

          Коментар


          • #35
            От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

            Ако машината ти е подготвена и ако знаеш какво правиш, минаваш препятствието за секунди.
            Ако не- редиш пътечки, джакове, лебедки... Те са си твои- правиш каквото си искаш, но губиш време, което си е в твой минус.
            Не е лошо да пуснем анкета.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

              Забранете използването на колан, освен за осигуряване. И без това само контузии от тези колани, щото уж бил лек джипа и я да го пробваме да го пренесем. И накрая издрани колене, сецнати кръстове, мазоли по рацете и не рядко и кръв.

              Помислете и за безпомощното боксуване на едно място, как съсипва трасето и го променя за следващите, кога за добро , кога за лошо. 5 сек. Боксуване са достатъчни.

              Всички идват на състезание за да се класират по-напред, но не идват за да карат за това класиране. Прави ми впечатление, че много се набляга на сметките и по-малко на карането чисто. Много хора бъркат и после тичат да видят какво другият е сбъркал, вместо да се огледат как те да не сбъркат в следващата си зона и да минат чисто трасето.
              Последно редактирано от zvinko; 12-10-16, 22:16.

              Коментар


              • #37
                От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                Има логика в това което предлагаш, но това евентуално може да стане само в стандартния клас защото в другите класове могат да се режат, олекотяват и скъсяват колкото искат. Направи разумно предложение по какъв критерий според теб трябва да стане разделянето- по килограми, по кубатура, по габарити, по конски сили или ...........?
                Аз говоря за стандартния клас защото той ме касае пряко.При батковците нямям мнение защото съм зрител и от страни не мога да давам мнения.За стандарта е достатъчно да се предвиди големината на трасето за да има място за маневри преди и след вратите за трудността на врати нямам никакви претенций.
                Ще дам прост пример самурай минава врата и се налага да прави маневрИ за да заходи към друга врата защото почти допира лентата.Въпрос:Как по дяволите да се промъкна аз примерно.Лошото е че не е само врата или две.
                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                Коментар


                • #38
                  От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Ако машината ти е подготвена и ако знаеш какво правиш, минаваш препятствието за секунди.
                  Ако не- редиш пътечки, джакове, лебедки... Те са си твои- правиш каквото си искаш, но губиш време, което си е в твой минус.
                  Не е лошо да пуснем анкета.
                  Аз съм ЗА. Или всички помощни средства да се наказват поравно или всички да не се наказват. Наистина може да пуснем анкета
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                    Постигнахме доста добро ниво спрямо другите формати на оф роуда а искате да се върнем в първи клас. Нали идеята беше с миниум пимощни средства да се предвижваме в зоната, да се набляга на маисторско управление не на супер лебедки, бързи жакове, пластмасови пътеки. ЗА ТОВА ЛИ СЕ БОРИМ.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                      Колкото и да са ти бързи помощните средства, все губиш едни минути, да ги ползваш. Затова искам да чуя мнението и на другите
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                        Пак не можеш да разбереш. По-майсторско е да преминеш без осигуряване отколкото със. Ама първоначалната идея за Стандартен клас се изопачи много. За да могат всички да участват кой с каквото има - Витари, Самураи, Патроли, Паджерота, Тойоти, Уазки - трябва всички да бъдат равнопоставени. И Стандартен наистина да е Стандартен - а не с други мотори, без брони, стъкла, врати, заварени дифове и т.н. и всички помощни средства да се таксуват еднакво ( включително и осигуряването), или да са забранени всички, а зоните да са съобразени със Стандартни коли. А ние вече караме Стандарт по зони за Модифициран . И ако има някой мераклия да се зарибии и да увеличи броя на участниците - като види само колите и се отказва преди да е пробвал. Всеки, който има модификация извън стандартната машина - да кара в клас Модифициран. Така ще се увеличат и участниците в Модифициран. Наистина искам да се подложи на гласуване - и от състезатели и от съдии
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                          Пак не можеш да разбереш. По-майсторско е да преминеш без осигуряване отколкото със. Ама първоначалната идея за Стандартен клас се изопачи много. За да могат всички да участват кой с каквото има - Витари, Самураи, Патроли, Паджерота, Тойоти, Уазки - трябва всички да бъдат равнопоставени. И Стандартен наистина да е Стандартен - а не с други мотори, без брони, стъкла, врати, заварени дифове и т.н. и всички помощни средства да се таксуват еднакво ( включително и осигуряването), или да са забранени всички, а зоните да са съобразени със Стандартни коли. А ние вече караме Стандарт по зони за Модифициран . И ако има някой мераклия да се зарибии и да увеличи броя на участниците - като види само колите и се отказва преди да е пробвал. Всеки, който има модификация извън стандартната машина - да кара в клас Модифициран. Така ще се увеличат и участниците в Модифициран. Наистина искам да се подложи на гласуване - и от състезатели и от съдии
                          АДМИРАЦИИ +1
                          Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                          И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                            Идеята за Стандартен клас е да могат всички да карат и то по възможност равнопоставено, всеки с каквото има. А не да си купува кола специално за състезание. Затова Стандарт трябва да бъде стандарт. А не с други мотори, без брони, врати стъкла, заварени диференциали и т.н. И всички помощи и асистенции да са равни - или да се наказват еднакво или да не се наказват изобщо. И трасето да е като за Стандартен джип. Сега вече се кара по трасета за Модифициран, и нормални коли не могат да преминат. И също много е важно зоните да са направени така, че големите да могат да маневрират свободно, а не да събарят колчета като слонове. Или да се разделят колите в клас Сузуки и клас останалите
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                              И за какво се опитваме да правим интересни препятствия със странични наклони, стръмни изкачвания и спускания
                              И на теб ли това е виждането за "траял"?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                                За стандартни неподготвени специално коли трябва да са адекватни препятствия. За модифицирани и прото - там вече е друга бира
                                Samurai Gemax

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X