Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бус за трансформация в кемпер. Мерцедес или Ивеко?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Бус за трансформация в кемпер. Мерцедес или Ивеко?

    Това добре, а за мерца какво пишат?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      От: Бус за трансформация в кемпер. Мерцедес или Ивеко?

      За мерчо не намерих по форумите /не съм и търсил много де/, по официални данни го дават на дълго 6.1 - 8, за градско не намерих. Но официалните данни според мен са занижени. Принципно нещата и при двата буса стоят така - при скорост около 90-100 км/ч - до 10 л., от там нагоре - на всеки 10 км.увеличение на средната скорост - поне с литър нагоре. 110-11 л, 120-12 л. и те така. Нищо по различно от джипките
      BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
      LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
      Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

      Коментар


      • #78
        От: Бус за трансформация в кемпер. Мерцедес или Ивеко?

        Бордови бус Мерцедес с общо тегло до 3.5т - собствена маса ~1600 кг - полезен товар 1900 кг.
        Бордови бус Ивеко с общо тегло до 3.5т - собствена маса ~2200 кг - полезен товар 1300 кг.
        И в двата случая говорим за 4м/2м товарно пространство. Разликата в теглото идва от различния тип шаси - на Мерцедеса е по-леко и аз лично не съм виждал неогънато, неправено и незаварявано зад кабината /над 8-10годишен бус/ - това е и причината в работата да сменим Мерцедес с Ивеко, въпреки по-малкия полезен товар.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X