Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki drz 400e не пали студен !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki drz 400e не пали студен !

    Здравеите колеги преди няколко дни купих това Suzuki drz 400e 2005 . Там запали никакжа идея как, но като се прибрах реших да се разхода въртя стартера дърпам препуква и започва да мирише на бензин. Общо взето се дави. А на бутане пали веднага и като загрее не дава да му докоснеш стартера, пали веднага.
    Въпроса ми е от какво може да е? Казаха ми че иска реглаж на клапани, и така но все пак да видя и вие какво мислите повече акъл по добре.
    Благодаря предварително !!!

  • #2
    От: Suzuki drz 400e не пали студен !

    Може да е пробила свещта и на студено затова трудно да пали. Може да го давиш.... Опитай да го палиш без смукач.
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • #3
      От: Suzuki drz 400e не пали студен !

      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
      Може да е пробила свещта и на студено затова трудно да пали. Може да го давиш.... Опитай да го палиш без смукач.
      Сменихме свеща, отворихме карбуратора, всичко е наред. Пробвах и без смукацх да паля,пак същатата работа.

      Коментар


      • #4
        От: Suzuki drz 400e не пали студен !

        Иска направление и доктор .

        Коментар


        • #5
          От: Suzuki drz 400e не пали студен !

          Намерихме проблема. Бяха затегнали всмукателните клапане и не затваряха заради пулове. сменихме пуловете и мотора запали от 1вия път . Само че пак имам въпрос.
          всмукателните са с пулове 0.260 а изпусквателните са с 0.315 ще има ли някакъв проблем защото тази разлика ми се струва голяма.

          Коментар


          • #6
            От: Suzuki drz 400e не пали студен !

            Тези размери в сантиметри ли са?Няма проблем че са с различен размер защото може да са сменяни по различно време и износването е различно.Щом са били натегнати очаквай ги скоро пак.
            0888 074 049

            Коментар


            • #7
              От: Suzuki drz 400e не пали студен !

              Както каза колега- няма проблем. Все пак всеки се износва сам за себе си и затова пуловете са различни. По важно е да знаеш при кой размер пулове клапана е свършил и трябва подмяна. Виж от някъде да си намериш ръководство за ремонт и там ако пише го следи това.
              EXC TPI 2019

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X