Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да си го познава ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да си го познава ?

    Видимо в миналото някой добре се е грижил за джипа . Не е каран поне 2-3 години . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0451.jpg
Прегледи:1
Размер:192.9 КБ
ID:6121518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0449.jpg
Прегледи:1
Размер:209.6 КБ
ID:6121517
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Някой да си го познава ?

    Да уточня за какво го издирвам . Паркирал е върху частна собственост БЕЗ разрешението на собственика . Мястото е двор на завод на всичкото отгоре е паркирал точно пред офиса на директора и на мястото където обикновено той паркира . Има късмет че е отпуска миналата и тази седмица . Мястото се използва интензивно за товаро - разтоварна площадка а мотокара няма много спирачки Ако за негов късмет аз разтоварвам добре ама колегите няма да го пожалят . В двора на завода правилника за движение не важи и КАТ няма юрисдикция . Нещо пречи ли ми на производствения процес го премахвам . До колкото разбрах е седял няколко години в междублоковото пространство около блок 305 в жк "Изгрев" но явно са го подгонили от там и е използвал намалението че през деня вратите на завода са отворени и се е намъкнал . Пиша всичко това с най добри чувства защото е джип който в миналото явно добре е гледан .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Някой да си го познава ?

      Станьо, обаждане до 112 и след малко време те издирват собственика. Така имахме паркирана кола пред входа на блока(блокира изхода на 20 апартамента), и след 20 минути човека дойде силно притеснен и си махна колата.

      А и с дългите рога на мотокара, внимателно, и се премества без щети.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        Re: Някой да си го познава ?

        на мен ми изглежда по снимките да си там стои повече време. в 2 седмици дискове и спирачки не рждат толко много... и колко прах и листе са си седнали на джанта
        o89 sedem sedem 33 986

        Коментар


        • #5
          От: Някой да си го познава ?

          Седял е на друго място . В двора са го докарали миналия четвъртък . Сега е сезона и листа падат непрекъснато а и там където е седял също е бил под дървета .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X