Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв скутер да избера до 1200-1500лв.?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв скутер да избера до 1200-1500лв.?

    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
    Хм, добре изглежда, но има само един в мобилето от 98 година. Другите Рънари са или по-малки, или по-големи 4Т.
    Може би все пак ще послушам Иван да търся нещо 125 или 150м3 /10-16кс/. Моторетката ще е чисто градска и 98% от времето ще съм сам на нея. Не ми трябва много висока макс. скорост - 80-90 км/ч е ок, а само добър старт и добра защита от вятър.

    Пак да попитам. Кажете модел

















    Sent from my D5803 using Tapatalk
    Това е защото моделът е истински и ценен . Хората са го разбрали това и не си ги дават лесно . На пазара основно е шир-потребата .

    Коментар


    • #32
      От: Какъв скутер да избера до 1200-1500лв.?

      Благодаря, колеги!

      Коментар


      • #33
        От: Какъв скутер да избера до 1200-1500лв.?

        От няколко дни съм Париж. Тук 60% от скутерите са Ямаха - Т и Х макс, 20% са триколесните Пиаджо МП3, 10% са други модели на Пиаджо, а останалите 10% са Хонда, Сузуки, Пежо, Априля, Джилера и др., т.е. тук масово се карат макси скутери и то почти всички с големи слюди и покривала за краката. Много ми харесаха трилолките, а за Ямахите - то е ясно... Жалко, че не се вместват в бюджета. Стандартът и възможностите на парижани е съвсем различен от нашите. [emoji9] Разгледах отблизо и на спокойствие всички мои фаворити и повечето предложения. SH остава единственият ми избор. Заслужава си отвсякъде, пък и било то по-скъп. Вече дали ще е 125, 150 или 300 ще зависи от моментния бюджет, конкретни оферти и т.н. Ще изкарам и една А категория.
        Поздрави на всички!

        Sent from my D5803 using Tapatalk

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X