Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Vstrom 650 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Suzuki Vstrom 650 2017

    Аз некой хора съм ги игнорирал отдавна за да не им чета глупостите и многознайщините, ама като ги цитирате постовете им стават видими и за мен, което не ми е приятно, но няма как, и .... Оооо Боже колко мъка има на тоя свят, за пореден път се убеждавам!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #17
      От: Suzuki Vstrom 650 2017

      Първоначално публикуван от Ro-di Преглед на мнение
      Уточнение: БМВ и Триумф нямат по 2-3 модела, а имат по 1 модел (предполагам имаш предвид F800GS и Tiger 800, които не са в този сегмент), BMW имат 3 версии на F800GS, а Triumph 6 версии, с разлика в колела, спирачки, окачване, електронни пакети, предполагам правиш разлика между модел и версия.

      Виж сега колко струват БМВ-то и Триумф и ще разбереш, защо се опитвам да ти обясня, че не са в този сегмент.
      Има един показател, който пропускаш при сравненията, а той е най-важния за един потребител - ЦЕНАТА.

      BMW F800GS струва колкото ГОЛЕМИЯ Vstrom, по-малко е от него, по-некомфортно, по-слабо с 15 коня, кой изостава в случая ?
      Vstrom 1000 вече ще се предлага с “cornering” ABS, Kawasaki Z1000SX един от най-достъпните модели в класа си също ще се предлага с “cornering” ABS при европейските производители това е екстра за мотоциклети от 30 000 лв., а за БМВ и Дукати от 35 000 лв нагоре, ако говорим за изоставане, изоставането отново е на европейските производители в това да предложат най-новата технология на най-достъпната цена (на масите).

      И всичко това, защото "изостаналите" японци в конкретния случай си разработват електрониката сами, като при по-ранните модели ползваха модули на BOSH в комбинация от техни модули, докато европейците купуват всичко на готово от BOSH - това е само един щрих в цялата картина, давам само пример.

      Mitko69, относно цветовете:

      "Color and Pricing for the V-Strom 650 and V-Strom 650XT are TBA with units hitting US dealership floors in February 2017."

      За обикновената са бял, жълт и черен, за XT не знае.
      Така де - има защо да са евтини

      И както и motor-men е писал, ако окомплектоват сузукито с читаво окачване и спирачки и току виж стигнало цената на на европейските!

      А за версии и модели все тая - просто не си прав, че европейските производители не участват в този сегмент (пазарен - не ценови ) и едва ли не ги е шубе!

      М/у другото не съм сигурен, че 2 мотора с 19" и 21" предни колела са един и същи модел (Tiger), а при BMW пък всичко си е различно (F800GS и F700GS)
      Последно редактирано от bushiDO; 08-10-16, 20:57.
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: Suzuki Vstrom 650 2017

        Два В-стома съм имал, около 45000 мили за 4 сезона. Масло и бензин онли. Нито спирачките, нито окачването ми изглеждат калпави.
        Въпреки, че за да докарат ниската цена, очевидно от нещо е пестено...не знам, ще си карам евтиния Встром, а със спестените пари от примиъм марките ще пътувам
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #19
          От: Suzuki Vstrom 650 2017

          Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
          .не знам, ще си карам евтиния Встром, а със спестените пари от примиъм марките ще пътувам
          А така, и нас тука да не ни забравяш, че чакаме да ни пускаш по нещо да оплакваме очите!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #20
            От: Suzuki Vstrom 650 2017

            Не виждам причина за спор . За всеки влак си има пътници . За всяка цел , средство или средства . Видях го на живо че и дори седнах отгоре му . Моите лични впечатления в случая не са толкова важни .
            След разходката по изложението , останах с впечатлението че се намирам някъде в южна Азия . Преобладаваха азиатски производители(индийци , пакистанци и тн..........) на всякакви компоненти за мотори , аксесоари и дрехи . Имаше и доста китайски мото производители . Като се започне от накладки за спирачки и се стигне до електронните компоненти . Имаше дори китайски производители на части за МЗ и СИМСОН . Да не говорим че имаше и доста електрички с източни корени . За мен това кое , къде е произведено няма значение , важното е да ме удоволетворява като цена и качество .
            Приятно се изненадах като видях една АФРИКА с БГ номера . Загледах се по подробно и видях че е на БГ производител на куфари за големи адвенчъри . Като се заприказвахме се оказа че са малка семейна фирма и продават предимно в Америка, малко в Европа и нищо в БГ . BUMOT е името и всеки който има желание мога да му дам координатите .

            Като гледам немците колко много големи авенчъри карат с шосейни гуми и никога не са виждали черен път и точка кал , се чудя защо ги купуват . Хора всякакви и заради техните различни вкусове и различни мотори ............... То и при жените май е така ..............
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #21
              От: Suzuki Vstrom 650 2017

              Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
              Два В-стома съм имал, около 45000 мили за 4 сезона. Масло и бензин онли. Нито спирачките, нито окачването ми изглеждат калпави.
              Въпреки, че за да докарат ниската цена, очевидно от нещо е пестено...не знам, ще си карам евтиния Встром, а със спестените пари от примиъм марките ще пътувам
              еми да! и аз карам стара баба "91вираго, ама толкова успях да спестя, иначе има един каран стром 650 в магазина -за около 10 пари с ролбари и куфар -на никакви километри пробег...

              Коментар


              • #22
                От: Suzuki Vstrom 650 2017

                Сега попаднах на тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...96#post3031631 явно има продажби на куфарите и в БГ .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #23
                  От: Suzuki Vstrom 650 2017

                  Куфарите на Асен (BUMOT) са супер качествени, като дизайн, изработка и материали,и не отстъпват по нищо на "марковите" такива, че даже са и по-добри. Изработката е изцяло Made in Bulgaria. Бих ги препоръчал на всеки, а и не на последно място обслужването на клиенти е на топ-ниво!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Suzuki Vstrom 650 2017

                    Първоначално публикуван от sivanov Преглед на мнение
                    Куфарите на Асен (BUMOT) са супер качествени, като дизайн, изработка и материали,и не отстъпват по нищо на "марковите" такива, че даже са и по-добри. Изработката е изцяло Made in Bulgaria. Бих ги препоръчал на всеки, а и не на последно място обслужването на клиенти е на топ-ниво!
                    Ако цените на сайта има са актуални, не само, че не трябва да отстъпват, но дори трябва и да ги превъзхождат! С едни 50 - 60%...
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Suzuki Vstrom 650 2017

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Аз некой хора съм ги игнорирал отдавна за да не им чета глупостите и многознайщините, ама като ги цитирате постовете им стават видими и за мен, което не ми е приятно, но няма как, и .... Оооо Боже колко мъка има на тоя свят, за пореден път се убеждавам!
                      Господине , вас хем ви сърби , хем ви боли! Като не искате да ги четете , не ги четете , това , че ги виждате , не означава , че задължително трябва да ги прочетете. Ако ви дразни , че виждате , че пиша , то проблема е друг , но не е в мене. Съжалявам , че пиша само глупости , а не съм като вас да пиша в темата за тунинг ,как си свързвате дигитален часовник или как се монтира китайски подгрев на ръчките. Моите разбирания за тунинг са по-различни от вашите и затова пиша глупости. Понеже знам , че карате Ямаха , за да не ми четете глупостите е най-добре да смените марката , защото моите глупости ги има във всички европейски форуми на Ямаха Тенере , и дори са най-четени. Дори се създават теми за моите глупости , ето ви една от тях:
                      http://www.clubtenereitalia.it/index...r-tenere-cross
                      И понеже правя още три такива големи глупости , знам каква е разликата между Ohlins . Marzocchi . WP и окачване без надписи монтирано на сериен Японси мотор , също знам каква е разликата между Brembo и Nissin. А най-голямата глупост ще е тази , че ще им покажа на Ямаха как се прави истинско тежко ендуро. Това беше относно глупостите. Относно мъката , отговора е същия , или да ви напомня , че трябва да смените антифриза преди да стане на десет.

                      ПП1 - Имайки предвид системните нападки от въпросният господин , смятам , че имам право на този отговор.
                      ПП2- На Митко му пожелавам да си купи този мотор/аз бих избрал жълтия/ , да го закара на всички мечтани места , и да напише много пътеписи!
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X