Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

    Извинете колеги ако съм постнал темата не където трябва.
    Въпроса ми е за Фрилендър 2.0 DI 98 hp свалих му касетофона при откачени клеми на акумулатора и като ги закачих колата се побърка отваря се сама задната врата по таблото всички крушки светят.
    Зумера на фаровете накъсва алармата заключа ли я веднага записква имал ли е някой подобен проблем помогнете.

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-10-16, 16:19.

  • #2
    От: Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

    Отключия с ключа влез вътре и натисни копчето на ДУ за спиране на алармата 5-6 пъти.
    Дано спре. После ако задния джам постоянно пада като се опиташ да го вдигне задръж бутона натиснат на вдигане 3-4 секунди след като е вече горе.
    Дано се оправи.
    Хубаво е акумулатора да е добре зареден.
    Моите ламби съм ги виждал всички пламнали след като при обслужване музиката дъни яко и ползвах подвижна лампа от акумулатора а той горкия бил пътник. Бутнахаме да запаля и илюминация всичко светна в момента на запалване. Прибрах я в гаража включих зареждачката и отидох да си легна. На сутринта завъртех ключа и все едно че нищо не е било.
    Като сваляш акуто не забравяй процедурата с ДУ и задния джам.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #3
      От: Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

      Откарах го на майстор и ми каза дефектна маса и днес ми заяви че ще пробва и утре да го оправи ако не да ида да си го взема... май ще иде за части но ще пробвам и твоя съвет колега.Иначе акумулатора е чисто нов Бош силвър.Дефектна маса било.Раздатка,кардан,ново радиаторче парно, и още мн. други работи и се троши като вафла

      Коментар


      • #4
        От: Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

        Чакай какво това раздатка, кардан и другите части от дефектната маса ли са се потрошили?
        Я малко по подробно. Какво ето тва дет се троши кат вафла?
        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
        freelander 1,8 2001g.

        Коментар


        • #5
          От: Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

          offtopic:

          Предполагам като цяло Фрилендъра има предвид че се троши кат вафла. Повечето са свикнали като при доста японци ... зимаш морга, караш и тя държи, а ангелтата се трошат малко повече
          LR Discovery 300Tdi 1996
          Subaru Outback 2.5 1998
          Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

          Коментар


          • #6
            От: Токов проблем Фрилендър Помощ.!!!

            Разбрах.
            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
            freelander 1,8 2001g.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X