Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 3 проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро 3 проблем

    Паджеро 2001 Мотор 3.2д, Не вкл.4x4 и бавни, работи само на заден мост, до скоро всичко си беше ок. В момента мига само лампичката на централния диф. и не иска дори да светне индикацията на задния мост.Някой запознат ли е с тези проблеми? Джипа е с ръчни скорости,и не е каран в гора.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

  • #2
    От: Паджеро 3 Броблем

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150764

    Коментар


    • #3
      От: Паджеро 3 Броблем

      Първоначално публикуван от xcm Преглед на мнение
      Похвално ама всичко това е за Паджеро 2 . Раздатката на 3-ката е с ел. мотор 3 рейки и един куп зъбни колелца.

      Коментар


      • #4
        От: Паджеро 3 проблем

        По всяка вероятност ел. задвижките на раздатката. Обикновено куплунзите се скапват. Ако се окажат задвижките, свиркай след понеделник. Останала ми е една СК, барабар с раздатката и всичките уйовини по нея.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          От: Паджеро 3 проблем

          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
          Паджеро 2001 Мотор 3.2д, Не вкл.4x4 и бавни, работи само на заден мост, до скоро всичко си беше ок. В момента мига само лампичката на централния диф. и не иска дори да светне индикацията на задния мост.Някой запознат ли е с тези проблеми? Джипа е с ръчни скорости,и не е каран в гора.
          ....според мен някой от датчиците на разд. кутия са дали фира......

          Коментар


          • #6
            От: Паджеро 3 проблем

            .......никой не позна, дори и аз.....интересен проблем, който според мен е електрически ,но не остана време за това.....лампата мига, но няма записани грешки в ЕКУ-то .....

            Коментар


            • #7
              От: Паджеро 3 проблем

              Благодаря колега, но джипа вече е продаден, няма да те тормозим!Този джип, беше изпълнение-ЧИКИ-МИКИ Първо и последно!
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X