Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki ltz 400 мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki ltz 400 мнение

    Здравейте, извинявам се ако има такава тема!
    Въпроса ми е за този модел какво най често се скапва и какво да се гледа при покупката на сузукито. Като цяла като отида на оглед за какво да се оглеждам най много, какво да проверя и т.н. до сега имах шинерай 250 на китаеца бях му научил всичко но това ми е тъмна индия... и най вече как да разбера двигателя дали е издухан и всичко. Благодаря на всички. Чакам преки впечатления за този модел.

  • #2
    От: Suzuki ltz 400 мнение

    Ослушвай се за клапани и ангренажна верига, което разбира се са нормални неща. Ще останеш много приятно изненадан, особено след шинерая. Гледай обичайните работи, луфтове и т.н. По възможност го чуй как пали и работи студено. И най-важното виж дали ти пасва като машина. Много удобна, плавна и приятна, но все пак си е до лични предпочитания.
    Като цяло е много здраво атв, имал съм такова почти година, после минах на 4х4.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Suzuki ltz 400 мнение

      Благодаря за съветите. Има ли скрити дефекти по рамата където трябва да се провери за най чести късания усуквания... нещо скъпо струващо и невъзможно за поправка.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X