Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново Трибека B9 3.0 2006 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново Трибека B9 3.0 2006 г.

    Здравейте уважеми съфорумци!
    Регистрирах се и се присъединих към вас защото категорично съм решил да се сдобия с нов джип от посочената марка.Четох де що намерих по форумите за марката и модела,търсих кое точно да е,гледах на обяви и наживо,накрая се спрях на едно чисто бензиново в Плевен.Решил съм следващите дни да отида до там /аз живея в София/ и ако всичко е наред да го купя и да го докарам до тук.Но тъй като голям страх ме гони да не взема някой таралясник/щото съм си патил от автотърговци!!!/ искам този път да го прегледам в сервиз.Доколкото разбрах оторизиран сервиз на Субаро в Плевен обаче няма, а никой няма да ми го докара до София, ще трябва да отида до някакъв друг сервиз в Плевен.Затова и моля за помощ-ако има някой от този град да ми даде координати къде да отида с продавача и колата и колко ще ми струва услугата.Разбира се разчитам на вашите препоръки за коректен сервиз, който хем да е компетентен да види истинското положение на колата, хем да е така добър да ми го каже, за да преценя дали си струва покупката или не. Предварително ви благодаря.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X