Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

    Te и язе да Ви похвалим, досега такъв трак откъм маркировка, баланс, и хора по него не е имало никъде досега, за първи път Ви е а ударихте една камара организатори у земята, ЕВАЛА, нема да е лошо да взимат пример от Вас.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #62
      От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

      Крайно класиране - BG X-Enduro Championship 2016:

      Крайно класиране

      Коментар


      • #63
        От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Благодаря на организаторите, съдийте, лекарски екип, полици, община и на всички, които допринесоха това да се случи.

        Много труд сте хвърлили, даже прекалено много. Евала за ентусиазма!

        Надявам се, че ще приемете критиката ми като градивна и догодина още ще вдигнете нивото.

        Ще коментирам само от гледната точка на малцинството "каруцари".

        Като всеки друг път "каручките" са някакъв нещастен добавък на състезанието.

        ВЕрно, че сме малко и още повече ще намаляваме защото се чувстваме като натрапници на сватба.

        Един трак за класове "Стандарт" и "Експерт" със единствено едно интересно изкачване в улей. На места кофти навигация през поляни без ясно означени пътища, насрещно движение от състезатели движещи се по трака и от такива объркали същия.
        Стартирахме в началото и трак нЕмаше. Скупчихме се всички като стадо овце. Мъчихме се да се движим най-близко до трака. В последствие трака се губеше на всички места по края на картата. А на места ми показваше че трябва да мина в изкуствено засадена млада борова гора през която е минавало само двуколесно. Това за Зумо. А за капак не беше никакво ендуро, а високоскоростно рали по горски пътища и малко асвалт.

        Втория ден Трябваше да дойдем да се запишеме до 9,30 часа и да чакаме до 13,30 за да стартираме, защото трябваше да чакаме да се изредят всички класове мотоциклети, че да си отпочинат и после да стартират полу-финали и финали, че да не им изровим трасето. В същност трасето го ровят мотоциклетите, а четириколките разрушават не-добре направени препятствия.
        Разбирам напълно, че сред организаторите не е имало каращи четириколки. Но можеше да поканите няко да сглоби един отделен АТВ трак за стандарт и да направи няколко "джоба" с екстрими за експерт. Гора много, уникална при това, райски красоти, разкошна природна даденост а ние да караме пътища и друсни полянки.

        Е стига толкова с критиките. Много повече е положителното.

        Много дружелюбни домакини, добра организация, охраняем закрит парк, безплатна водостуйка /нормалното е да е платена/, съдействие от всички общински и държавни органи, перфектна организация.
        В гората имаше на много места постове, /толкова много не съм виждал на никое състезание/ перфектна организация за презареждане и на контролите, оградени с ленти проблемни места, идеално озвучаване, добър кетъринг. Трасето Х-кроса беше интересно и динемично, препятстнията бяха широки и позволяваха изпреварване, беше много атрактивно за участници и публика.

        В заключение: Макар, че Банско е на другия край на България и на ски там скоро няма да отида с удоволствие ще дойда на следващото организирано от Мото Дружина Банско състезание.
        Първо благодаря за критиката,съвпада напълно със това което и ние не одобравяме , но не успяхме да поправим по няколко причини някои от който не зависещи от нас ! Имаше неща по трасето който искахме да променим но време и физическа възможност попречиха на това !
        Относно АТВ-тата аз лично съм на мнение че за тях трябва да се прави изцяло друг трак и дори да бъде в съвсем друга посока за да не си пречат с моторите,но не смогнахме .... а имаме нужните терени!
        1.8 16V Turbo Powered by Pro Team Customs
        [url]http://clubgti-bg.com/viewtopic.php?t=520&start=0[/url]

        Коментар


        • #64
          От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

          И аз да се изкажа ако може, като зрител де!
          Състезанието беше като ЕТАЛОН, по който, всички трябва да съобразяват догодина.
          Трасетата бяха маркирани, с ленти, със спрей и с достатъчно на брой хора, които да помагат на по-деликатните места.
          Та в тоя ред на мисли, никъде не прочетох, от нито един от състезателите, да благодари на тези момчета които ги влачиха и теглиха.
          Такова себераздаване отдавна не бяха виждал, РЕСПЕКТ И ПОКЛОН момчета.


          Ето и едно видео от ден първи.

          Коментар


          • #65
            От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

            От вчера гледам качените клипове във фейса и тубата от траковете на профи и експерт. Завиждам на състезателите. Наистина е било голяма веселба и леене на пот. Тедо много ме изкефи как превзе камъните. Ако не познавах щях да си мисля, че е траялджия.
            Благодарско за клиповете на Чинела, Вожда и Десо.
            Очаквам всички, които са правили снимки и клипове да ги споделят и тук.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #66
              От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

              Поздравления на МДБ и всички участвали в организацията на това състезание. Просто ПЕРФЕКТНО!
              Много добро съчетания за клас ПРО. Много газ, екстреми, хубави пътеки, специални елементи и естествено подобаващо
              за класа - хард секций които ни сплотиха и направиха трака много интерсен! Уникална комбинация!
              Ендуро кроса беше уникално добре изграден, единствено ако имаше още една стълбищна клетка щеше да е добре!
              Малко и от моя хелмет:

              <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dBsC-qbyt1A" target="_blank">


              <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dBsC-qbyt1A" target="_blank">

              <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dBsC-qbyt1A" target="_blank">

              <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dBsC-qbyt1A" target="_blank">

              <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dBsC-qbyt1A" target="_blank">



              Коментар


              • #67
                От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                Похвали също от мен, много добре се справихте и от първия опит влизате в топ 5 на най добрите организатори. Най- маркираното трасе по което съм карал. Нямаше място за грешки и резултата е на лице. Много атрактивно затворено трасе, много балансирано състезание и добре измислено. Обещали сте следващия сезон да направите още по брутално яко нещо и ще чакаме всички. Гарантирам че след това представяне догодина ще има още повече състезатели. Голяма забава беше всичко, аз искрено се забавлявах през цялото време и уикенда ми мина като миг. Времето се оказа перфектно с идеален тракшън по горите. Запознах се с много готини хора и си прекарахме веселяшки.
                Перфектни Пантев и компания, станали са профи и цепят секундата , Тошко Пашов и Куков се справиха много добре и те. А Банската бригада - големи пичове, вкарахте в казармата и тия дето я бяха пропуснали и се скатаха от нея преди 10г.
                Който оцелее ще закусва!

                Коментар


                • #68
                  От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                  Благодаря за споделените клипове! От снощи ги гледам. Още малко и ще се науча да карам мотор от интернет.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                    Най-добре организираното състезание за сезона.Респект да се повтори. Единственото нещо в което Алба-Дамасцена бяха по-добри са качените тракове на състезателите. Имате още време можете и това да направите. Браво,благодарим ви от сърце.

                    Коментар


                    • #70
                      От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                      Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
                      Единственото нещо в което Алба-Дамасцена бяха по-добри са качените тракове на състезателите. Имате още време можете и това да направите. Браво,благодарим ви от сърце.
                      Имах огромното желание и това да направим, но не остана физическо време.
                      Софтуера има нужда от дописване, за да може да поддържа неограничен брой състезания, състезатели, траклогове. И това ще стане.

                      Всички мои снимки от състезанието тук
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #71
                        От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                        Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                        Имах огромното желание и това да направим, но не остана физическо време.
                        Софтуера има нужда от дописване, за да може да поддържа неограничен брой състезания, състезатели, траклогове. И това ще стане.

                        Всички мои снимки от състезанието тук
                        Ако се получи, ще е страхотно. Тоше, ти си човека.
                        Диян Димитров

                        Коментар


                        • #72
                          От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                          Аз бях кибик, но според мен организацията беше перфектна. Отделиха ценно време за да ми обесняват по телефона, да ми пращат кординати къде да гледам и да ми е интересно! Срещнах ловци, които бяха предупредени и дори им бяха раздадени карти със зоната на траковете.
                          Просто без грешка. Благодаря!

                          Коментар


                          • #73
                            От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                            Страхотно състезание!!!Просто съм изумен от повече от перфектната организация.Мото дружина Банско показа и доказа че когато имаш желание да направиш нещо добре,то в крайна сметка се получава!Догодина мисля че трябва да им ударим едно рамо ако имат нужда,въпреки че като гледам как добре се справят няма да им е трябва!!!Напред ДРУЖИНА и БЛАГОДАРЯ!

                            Коментар


                            • #74
                              От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                              При всички случаи най-напред трябва да започна с благодарности към организаторите на 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016 от Мото Дружина Банско. По мое скромно мнение и на колегите от групата ни, състезанието беше перфектно, с отлична организация, отлично подбрани и маркирани трасета и т.н. и т.н. Нашето участие ще го запомним с това, че ни бе първо участие в състезание от веригата BG X-Enduro Championship. Участвахме с мотори, само в навигацията, клас Експерт - 3-ма райдъри от Корница и 4-ма от Лъжница. Ние така или иначе си караме заедно почти всяка неделя, може би трябва да мислим за съвместен отбор следващия път, ….ако отново участваме де . Сигурен съм, че ще имаме нови участия и догодина, предвид положителните отзиви и на останалите участници от клуба. Иначе в спортно-технически план както се казва - минахме целия трак в пълен състав и безаварийно. От около 90 стартирали в клас Експерт и 70 финиширали с преминаване на 100% от трака, нашата група сме от 50 до 58 място. Това при положение, че стартирахме последни, пътеките и деретата навсякъде бяха изровени от преминалите преди нас, хванахме всички тапи където имаше по трасето. Никъде не заобикаляхме, на първата тапа минахме по алтернативния вариант, който е част от Профи трака. Въпреки, че ни бе първо участие с каране в гората по навигация успяхме да финишираме без грешки и наказания за отклонение от следата. Единственото за което съжаляваме бе, че всичките 7 души карахме само с 3 gps-устройства. Това ни принуждаваше да се движим бавно, да се изчакваме, за да минаваме контролите заедно. Изгубихме много, ама ужасно много време. Направихме отборно каране в състезание, което е строго индивидуално. Иначе със сигурност щяхме да имаме хора в първите 20 финиширали предпилагам. Четейки траклоговете например се вижда, че един от групата ни е чакал цели 26 мин останалите на първата тапа.
                              Както и да е, беше един страхотен ден с каране 70 км в гората по прекрасни пътеки.
                              Надявам се догодина да участваме отново и да пообъркаме класирането в челото . Спирам дотук, че стана много дълго. Още веднъж лични благодарности за страхотните организатори от Мото Дружина Банско!

                              Ето и 1-часовия клип от груповото ни каране по Експерт трака на
                              3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016:

                              <span style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: helvetica;">

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X