Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

    Ей, абе това вашто, на нищо не прилича. Такава организация сте направили, че нямам материал за оплакване. Траковете подготвени, изсечени, ленти навързани, помагачи, регулировчици на опасните места, полицаи спират движението. при зареждането техническа помощ... ЮНАЦИ ! Направо убихте рибата. Супер! Супер! Супер!

    Коментар


    • #47
      От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

      Евала момчета! Няма такова състезание. Уникално. Организацията днес беше на уникално ниво. Както каза колегата 121 няма за какво да се хване човек! Хубаво е да се взима пример от това състезание как се правят нещата! Ленти, контроли, хора по трасето. Евала! Уникален ден.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • #48
        От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

        Имам вече критика!!!!
        Значи, лежа си сега в хотела и гледам ТВ. Почват да дават състезания с джетове и какво да видя.... между маншовете има ревю по бански! А ние нямаме. Момчета моля вземете пример от морските момчета и за следващата година да се поправите [emoji16]


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Коментар


        • #49
          От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

          Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
          Имам вече критика!!!!
          Значи, лежа си сега в хотела и гледам ТВ. Почват да дават състезания с джетове и какво да видя.... между маншовете има ревю по бански! А ние нямаме. Момчета моля вземете пример от морските момчета и за следващата година да се поправите [emoji16]


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Те ще са довечера в бара


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          1.8 16V Turbo Powered by Pro Team Customs
          [url]http://clubgti-bg.com/viewtopic.php?t=520&start=0[/url]

          Коментар


          • #50
            От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

            Ако са по бански си трия поста и се самонаказвам с една бутилка към организаторите!


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Коментар


            • #51
              От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

              Резултати от НАВИГАЦИЯ:

              Навигация БАНСКО 2016

              Коментар


              • #52
                От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                Абре, момци, защо не направихте финален манш за сеньорите!? Засрамете се! Останали са ни по 2-3 месеца активен спортен живот, а вие така да ни орежете последните капчици сладост... Сърдит съм ви и много ме боли. На най-хубавото състезание от годината, така да ни пренебрегнете.

                Коментар


                • #53
                  От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                  Приятели, страхотна организация. Благодарим за удоволствието!
                  Bling bling, money ain't a thing :)

                  Коментар


                  • #54
                    От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                    3 mountains Hard Enduro Bansko завърши.
                    Страхотно състезание се получи.
                    Благодаря на Дане и всички готини пичове от Мото Дружина Банско за това, че ме направихте част от това приключение!


                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #55
                      3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                      Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                      3 mountains Hard Enduro Bansko завърши.
                      Страхотно състезание се получи.
                      Благодаря на Дане и всички готини пичове от Мото Дружина Банско за това, че ме направихте част от това приключение!


                      Тоше и Вие с Николай имате не малко участие в това което се получи,за което ви Благодарим!
                      Благодарим също и на учасниците че доидоха и уважиха труда ни,защото без всички тях нямаше да е същото!Надявам се че се е получил запомнящ се уикенд за всички!


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      1.8 16V Turbo Powered by Pro Team Customs
                      [url]http://clubgti-bg.com/viewtopic.php?t=520&start=0[/url]

                      Коментар


                      • #56
                        От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                        Резултати от X-Cros:

                        X-Cros

                        Крайно класиране БАНСКО 2016

                        Коментар


                        • #57
                          От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                          Благодаря на организаторите, съдийте, лекарски екип, полици, община и на всички, които допринесоха това да се случи.

                          Много труд сте хвърлили, даже прекалено много. Евала за ентусиазма!

                          Надявам се, че ще приемете критиката ми като градивна и догодина още ще вдигнете нивото.

                          Ще коментирам само от гледната точка на малцинството "каруцари".

                          Като всеки друг път "каручките" са някакъв нещастен добавък на състезанието.

                          ВЕрно, че сме малко и още повече ще намаляваме защото се чувстваме като натрапници на сватба.

                          Един трак за класове "Стандарт" и "Експерт" със единствено едно интересно изкачване в улей. На места кофти навигация през поляни без ясно означени пътища, насрещно движение от състезатели движещи се по трака и от такива объркали същия.
                          Стартирахме в началото и трак нЕмаше. Скупчихме се всички като стадо овце. Мъчихме се да се движим най-близко до трака. В последствие трака се губеше на всички места по края на картата. А на места ми показваше че трябва да мина в изкуствено засадена млада борова гора през която е минавало само двуколесно. Това за Зумо. А за капак не беше никакво ендуро, а високоскоростно рали по горски пътища и малко асвалт.

                          Втория ден Трябваше да дойдем да се запишеме до 9,30 часа и да чакаме до 13,30 за да стартираме, защото трябваше да чакаме да се изредят всички класове мотоциклети, че да си отпочинат и после да стартират полу-финали и финали, че да не им изровим трасето. В същност трасето го ровят мотоциклетите, а четириколките разрушават не-добре направени препятствия.
                          Разбирам напълно, че сред организаторите не е имало каращи четириколки. Но можеше да поканите няко да сглоби един отделен АТВ трак за стандарт и да направи няколко "джоба" с екстрими за експерт. Гора много, уникална при това, райски красоти, разкошна природна даденост а ние да караме пътища и друсни полянки.

                          Е стига толкова с критиките. Много повече е положителното.

                          Много дружелюбни домакини, добра организация, охраняем закрит парк, безплатна водостуйка /нормалното е да е платена/, съдействие от всички общински и държавни органи, перфектна организация.
                          В гората имаше на много места постове, /толкова много не съм виждал на никое състезание/ перфектна организация за презареждане и на контролите, оградени с ленти проблемни места, идеално озвучаване, добър кетъринг. Трасето Х-кроса беше интересно и динемично, препятстнията бяха широки и позволяваха изпреварване, беше много атрактивно за участници и публика.

                          В заключение: Макар, че Банско е на другия край на България и на ски там скоро няма да отида с удоволствие ще дойда на следващото организирано от Мото Дружина Банско състезание.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #58
                            От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                            Прекрасно мероприятие стана. Личи си, че организаторите са вложили много труд, желание и средства за да се получи. Най точният трак до сега. Трасето беше балансирано, организацията перфектна. БРАВО!
                            Диян Димитров

                            Коментар


                            • #59
                              От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                              Големи сте, МДБ ! Поклон !

                              Коментар


                              • #60
                                От: 3 Mountains Hard Enduro Bansko 2016

                                Банскалий N1 !!! Състезанието за мен лично си беше ГОЛЕМИО КЕФ! Ей това Дане, Сашо и компания от МДБ само сте пичовееее ...ЕВАЛА Ви правим и сърдечно БЛАГОДАРЯ за готините емоции и спомени! На опитните организатори Тодор Пашов и Ники Куков също шапка им свалям за "удареното рамо". По всичко личеше, че е помислен и изпипан всеки детайл, респективно състезанието се получи повече от добре. Трака от навигацията беше изключително точен. Имаше известен риск от това, че се засичахме с "Експерт" но който го е страх от мечки не ходи на Банско! Препятствията на ендурокроса бяха разнообразни и доста на брой но всички със премислени страхотни заходи щадящи моторите - аз лично това Високо го оценявам.... в сградата на казармата на стъпалата ставаше тапа но пък бяха очарователни! Може би ако имаше вариант да се качваме на етажа от няколко места (ако има други стълби в сградата) щеше да е още по весело и разнообразно Още веднъж голямо БРАВО и още по голямо БЛАГОДАРЯ за якото прекарване.

                                * И за Копринка спрете да ми звъните с оферти за включване в отбор! Защото вече съм със сключен договор - думата ми! ... и нямам търпение там също да наказвам отворковци, плампачи и пишко мерачи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X