Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми парно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми парно

    На самата пвц щипка на жилото за километража има една крехка пвц пластинка, която лесно се чупи при груба интервенция и резултата е налице, относно таблото наистина трябва да вземеш с индекс равен на W= номера ти на оригиналното ти табло, инак сам видя че дава други стойности... браво че имаш парно

    Коментар


    • От: Проблеми парно

      Здравейте. Свалих радиаторчето на парното чее студ. Отворих радиаторчето. Ламаринката паднала и гняс около пловин шепа. Двете казанчета свалени тРъбичките изчистени и запояване. Ее да ама не. При 0.5атм. всичко точно ноо при 1.5атм. съвсем малки мехурчета от 7тръбички към фланците. Фруктиерата 94г. 2.3тди радиаторчето е медно не че не мога да ги запоя но явно матРЯла е изтънял и ще се купува ново ама цените цените 90лв. Че това радиаторче по производствена цена е като на голф 1.2.3и4 и съвсем малко по-евтино от тези на КЮ7. БМВ5 И 6 МерцедесМЛ и ЖЛ. таа сега се търси компромиса качество цена. БЛАГОДАРЯ.

      Коментар


      • От: Проблеми парно

        Къде го намери за 90 лв.?
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • От: Проблеми парно

          Малее ти на 90лв. ако се отказваш значи нещо не си вникнал добре в темата!!!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • От: Проблеми парно

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Къде го намери за 90 лв.?
            Здравей! Аз моето също го взех ново за 90 лв. преди малко повече от месец. Ако се интересуваш от къде в София, пиши ми ЛС и ще ти обясня

            Коментар


            • От: Проблеми парно

              Колеги и аз имам въпрос!Някой сменял ли е радиаторче на ОФА дълга база с климатик 2,2!Интересуваме защото смятам че и аз нямам парно и проблема е от радиаторчето!Когато температурата ми е 90-95 градуса в краката духа топло но не много а като пусна да духа отгоре на таблото вече си става хладно.Предвид цените който бяха казани направо реших да го сменям с ново!! ( аз успях да намеря и на по ниска цена разбирасе с 30 % отстъпка- казвам само за орентир ако някой има познати да знае цените! Най евтин е с цена -56лв. (китаиски), средна хубост- 78лв. (пак от там но....) най скъпия 87 лв. (европейски направен в китай )!!!!ТОВА СА ЦЕНИ ЗА СЕРВИЗИ С 30 % ОТСТЪПКА!!!!! Та въпроса ми е На тези с климатика може ли да се смени радиаторчето без да се пипа климатика!??Ще съм благодарен да ми помогнете с отговора за да мога да използвам +темератури който ги дават за събота и неделя!
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: Проблеми парно

                Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                Колеги и аз имам въпрос!Някой сменял ли е радиаторче на ОФА дълга база с климатик 2,2!Интересуваме защото смятам че и аз нямам парно и проблема е от радиаторчето!Когато температурата ми е 90-95 градуса в краката духа топло но не много а като пусна да духа отгоре на таблото вече си става хладно.Предвид цените който бяха казани направо реших да го сменям с ново!! ( аз успях да намеря и на по ниска цена разбирасе с 30 % отстъпка- казвам само за орентир ако някой има познати да знае цените! Най евтин е с цена -56лв. (китаиски), средна хубост- 78лв. (пак от там но....) най скъпия 87 лв. (европейски направен в китай )!!!!ТОВА СА ЦЕНИ ЗА СЕРВИЗИ С 30 % ОТСТЪПКА!!!!! Та въпроса ми е На тези с климатика може ли да се смени радиаторчето без да се пипа климатика!??Ще съм благодарен да ми помогнете с отговора за да мога да използвам +темератури който ги дават за събота и неделя!
                аз на старата 2.0 нали поставях климатик та ако ще ти помогне мога да ти кажа че са 2 отделни радиатора и ако сменяш нещо ще е само това за парното то е лявото под жабката, дясното е изпарителя за климатика, те не са свързани по никакъв друг начин освен с въздуховоди. Та разглобяване му е майката
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Проблеми парно

                  Може,няма никакъв проблем.Моето два пъти съм го свалял.Действай смело. При тебе е различно свалянето на таблото , но иначе няма грижи!

                  Коментар


                  • От: Проблеми парно

                    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                    Колеги и аз имам въпрос!Някой сменял ли е радиаторче на ОФА дълга база с климатик 2,2!Интересуваме защото смятам че и аз нямам парно и проблема е от радиаторчето!Когато температурата ми е 90-95 градуса в краката духа топло но не много а като пусна да духа отгоре на таблото вече си става хладно.Предвид цените който бяха казани направо реших да го сменям с ново!! ( аз успях да намеря и на по ниска цена разбирасе с 30 % отстъпка- казвам само за орентир ако някой има познати да знае цените! Най евтин е с цена -56лв. (китаиски), средна хубост- 78лв. (пак от там но....) най скъпия 87 лв. (европейски направен в китай )!!!!ТОВА СА ЦЕНИ ЗА СЕРВИЗИ С 30 % ОТСТЪПКА!!!!! Та въпроса ми е На тези с климатика може ли да се смени радиаторчето без да се пипа климатика!??Ще съм благодарен да ми помогнете с отговора за да мога да използвам +темератури който ги дават за събота и неделя!
                    Кръстaтa отверткa, прaвa отверткa,мaлкa тресчоткa с удължител и кaмък 10, мобилнa лaмпa,постa нa Куздов.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Проблеми парно

                      Поста на Куздов няма да му е много от полза-по спомен Нешко е с новото табло!

                      Коментар


                      • От: Проблеми парно

                        Да с новото съм!Стигал съм до там задри смяна на лапичките на централната конзола така че половината работа съм я минал!Питам защото по принцип имам и Пасат 2 с климатроник и като се наложи да му сменя радиаторчето се оказа че първо трябва да махна питата на климатика иначе неможеше да се извади радиаторчето!Та това ми е страха и за това попитах!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: Проблеми парно

                          Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                          Поста на Куздов няма да му е много от полза-по спомен Нешко е с новото табло!
                          "Поста на Куздов" важи с пълна сила!Изпробвано.
                          ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                          Grand Cherokee 2.7
                          GSM 0888148630

                          Коментар


                          • От: Проблеми парно

                            Ако свалянето на таблото е по същият начин,за другото няма разлика.

                            Коментар


                            • От: Проблеми парно

                              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                              Ако свалянето на таблото е по същият начин,за другото няма разлика.
                              Е има разлика в разположението на винтовете,но те се виждат.А и човек който се наема да извърши тази процедура не би имал никакъв проблем.Само трябва да се внимава,че в тоя студ пласмасата е много крехка.
                              ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                              Grand Cherokee 2.7
                              GSM 0888148630

                              Коментар


                              • От: Проблеми парно

                                Вече си взех радиаторче от средната цена 76 лв.!Утре или други ден се заемам с смяната!Ще се постарая и снимки да има!
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X