Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 41011121314
Резултати 261 до 269 от 269

Тема: Проблеми парно

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,158
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: Проблеми парно

Цитат Мнение на VladimCho Преглед на публикациите
    Значи... зарежи тая работа с двата термостата, голяма глупост е! Ако имаш газова уредба виж, как е вързана. Ако е успоредно на маркучите към парното я прави да е паралелно! И не на последно място колеги споделиха, че алумиевите радиатори не топлят баш, като медните...
    Успоредно и паралелно , не е ли едно и също на различни езици?
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Място
    София
    Публикации
    619
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на jeko47 Преглед на публикациите
    Успоредно и паралелно , не е ли едно и също на различни езици?
    Последователно съм имал пред вид. Последователно, а не паралелно! Предполагам, че който е чел е разбрал грешката.
    ОФА КБ X20SE + метан

Публикации
    31
    Точки (при гласуване)
    6

Имам газово и изпарителя и парното са ми на съвсвм различни кръгове. маркучите на изпарителя излизат от някаква плочка която се намира под маркуча където засмуква въздух в инжекциона. излизат два щуцера от нея тънки, един до друг са. Прблема при мен е че не държи добра темоература , когато си загрее си топли нормално парното. Просто не мога да си обясня каква е причината.

Място
    Ямбол
    Публикации
    1,373
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на cecoboy Преглед на публикациите
    Имам леки съмнения , че може клапата да не затваря идеално плътно защото още от преди лостчето за топло и студено не можеше да отиде до последното деление към студено , а спира на предпоследното и от там си мисля , че може пък да не затваря плътно на топло. ....
    Това ми прилича на неправилно закопчано жило от демонтаж/монтаж.

Публикации
    231
    Точки (при гласуване)
    4

Имам газово и изпарителя и парното са ми на съвсвм различни кръгове. маркучите на изпарителя излизат от някаква плочка която се намира под маркуча където засмуква въздух в инжекциона. излизат два щуцера от нея тънки, един до друг са. Прблема при мен е че не държи добра темоература , когато си загрее си топли нормално парното. Просто не мога да си обясня каква е причината.
    Единия край ма маркуча отива към тънкия на разширителния съд ли? Виждал съм такива изпълнение и все не са били успешни - от тънките маркучи отива в широките на изпарителя - и все не е на ред
    C20Nе '94 KБ

https://www.youtube.com/watch?v=u7q-JiKnFCY&t=4s

Публикации
    31
    Точки (при гласуване)
    6

Ами и мен на това ми прилича , но нямам гараж и не ми се разглобява пак на полеви условия , яе предния път после бях на антибиотици. Пък и сега пак си греее задоволително , особено когато достигне работна температура!

Публикации
    31
    Точки (при гласуване)
    6

Ами не и двете маркучета излизат от едно и също място кажи речи! Не съм разглобявал въпросната плочка с двата щуцера , но наистина са два тънки маркуча които после минават към дебели. Малко да се постопли тази седмица смятам да ги шунтирам там малките и после да вържа изпарителя на изхода на парното.

Само един въпрос взе да ме мъчи! Кой маркуч е на радиаторчето на парното е вход и кой изход и как да разбера без да си излея антифриза!????

Място
    София
    Публикации
    619
    Точки (при гласуване)
    8

Ами не и двете маркучета излизат от едно и също място кажи речи! Не съм разглобявал въпросната плочка с двата щуцера , но наистина са два тънки маркуча които после минават към дебели. Малко да се постопли тази седмица смятам да ги шунтирам там малките и после да вържа изпарителя на изхода на парното.

Само един въпрос взе да ме мъчи! Кой маркуч е на радиаторчето на парното е вход и кой изход и как да разбера без да си излея антифриза!????
    Този, който завива и тръгва към блока на двигателя е изхода. Другия е вързан за един тройник с казанчето за антифриза и... не помня кво
    Антифриза ще го загубиш, ако не успееш да го събереш За целта аз използвам маркуч, който влиза в голяма бутилка от минерална вода, а в горния край правя фуния от горната част на пластмасово шише. Режеш с каквато дълбочина те кефи и действаш.
    ОФА КБ X20SE + метан

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на kuzdov Преглед на публикациите
    Къде го намери за 90 лв.?
    радиаторчето, това на което тръбичките му са под ъгъл и се разминават, става от Опел Монтерей 3.1 в ибей ги има, от някакъв немски сайт Discount MS или MS Autoteile се казваше магазина им, радиаторчето струва 50 евро с доставката и само в задния край леко се разминава, но като се закопчее кутията не помръдва. В момента монтирам точно такова и засега всичко изглежда повече от перфектно. Успех

Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 41011121314

Сходни теми

1. Отговори: 140
    Последно мнение: 08-03-15, 22:32
  2. проблеми с poket PC
    От ves1 във форум GPS-и, разработка на карти, средства за ориентиране.
    Отговори: 10
    Последно мнение: 04-04-08, 11:40
  3. Отговори: 15
    Последно мнение: 28-05-07, 21:36
  4. Купувам водна помпа за парно
    От kassey във форум Архив
    Отговори: 0
    Последно мнение: 12-12-06, 20:27
  5. Парно.
    От Стефан във форум Технологии, теория, конструкции по автомобила
    Отговори: 11
    Последно мнение: 12-09-06, 20:41