Обява

Свий
Няма добавени обяви.

(Cbr 900) Проблем...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • (Cbr 900) Проблем...

    Здравейте колеги. Ако е възможно да попитам дали някой може да ми помогне по някакъв начин тъй като съм нов и несъм наясно с някой неща, имам нужда от по знаещите от мен ако може да ми даде някакъв съвет или да ме опъти на някъде ще съм ви безкрайно благодарен..! Итака дасе върна на въпроса тъй като съм в италия непознавам много хора тук и няма към кого дасе обърна и затова ви моля за помощ.Значи имам хонда цбр 919 рр, спряхаме полицайте писаха ми актчета солидни при това зс без книжка за че неносех документ за самоличност и прочие.. Взеха ми мотора за 1 месец после като отидох даси го прибера ми искаха талона на мотора, или няма да ми дадат мотора и аз им го дадах и ми казаха докато несе изплати всичко няма да ми го върнат и аз нз кво да права щот това са много пари и мотора дори неструва толкова. А искам даси го откарам на бг и нз кво да правя а без талон няма как даго регестрирам, мина ми през ума да му взема друга рама с документи или пък незнам и аз...

  • #2
    От: (Cbr 900) Проблем...

    за начало почни с
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110559.jpg
Прегледи:1
Размер:23.5 КБ
ID:5729220

    Коментар


    • #3
      От: (Cbr 900) Проблем...

      Какво ли да правиш? Pagare глобите и вземаш талона. Без талон че не можеш да го регистрираш у нас е ясно, ама не се знае дали и през границата ще мине лесно.

      Или намираш някой местен адвокат който срещу някоя и друга стотара да ти прегледа документите и да измисли някаква врътка. Ама най-вероятно и той ще ти каже pagare.

      И занапред внимавай тук с правописа.

      Коментар


      • #4
        От: (Cbr 900) Проблем...

        Гледам темата (Cbr 900) Проблем...,
        а се оказва , и !

        Аз не мога да помогна при такъв проблем.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: (Cbr 900) Проблем...

          Продай го на части ,ще избиеш голяма част от парите му и ще вземеш друг .Ама първо вземи изкарай една книжка ,другото е лесна работа .

          Коментар


          • #6
            От: (Cbr 900) Проблем...

            М..да,поредната олигофренска тема,сбр не са беше появявал във офроуд форум.

            Коментар


            • #7
              От: (Cbr 900) Проблем...

              Силно се надявам да се върнеш в България без мотор. След като си позволяваш да правиш простотии в Италия, само мога да фантазирам на какво ще си способен тук.
              В крайна сметка имаш ли изобщо книжка за мотор?

              sent from smartphone
              42

              Коментар


              • #8
                От: (Cbr 900) Проблем...

                Мисля, че няма какво повече да се напише по темата.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X