Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha yz 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha yz 125

    Здравейте колеги нов съм тук а и като цяло с off road машините. Вчера си свалих ауспуха на мотора (yz 125 2004) и поглендах в силиндъра през дупката където е ауспуха и забелязах че буталото има към 2-3 драскотини леко почернели и под сегмента е станало леко черно, та въпросът ми е дали това е нещо фрапиращо и трябва ли да се прави нещо по въпроса. Мотора си пали от първото макс 2-рото ритане независимо топъл или студен има компресия и няма загуба на мощност. Карам го предимно по черни пътеки из ниви и т.н. . Благодаря ви предварително

  • #2
    От: Yamaha yz 125

    Да,това са първите признаци преди да го хванат родилните мъки.

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha yz 125

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      Да,това са първите признаци преди да го хванат родилните мъки.
      Благодаря за отговора, значи да разбирам че е време за ново бутало и какви са рисковете ако се кара така?

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha yz 125

        Първоначално публикуван от dirtbikekidz Преглед на мнение
        Здравейте колеги нов съм тук а и като цяло с off road машините. Вчера си свалих ауспуха на мотора (yz 125 2004) и поглендах в силиндъра през дупката където е ауспуха и забелязах че буталото има към 2-3 драскотини леко почернели и под сегмента е станало леко черно, та въпросът ми е дали това е нещо фрапиращо и трябва ли да се прави нещо по въпроса. Мотора си пали от първото макс 2-рото ритане независимо топъл или студен има компресия и няма загуба на мощност. Карам го предимно по черни пътеки из ниви и т.н. . Благодаря ви предварително
        Защо пипаш като върви мотора: )
        0888 074 049

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha yz 125

          Не пипам колега свалих си ауспуха за да го шкуря и надникнах вътре и видях, че има деруги по буталото и се шашнах за това писах тук да може някой който е по навътре в тези неща да ми каже фатално ли е и какви ще бъдат последствията.

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha yz 125

            Щом пали има компресия и ниски обороти карай здраво и се не бой.Слагай масло каквото и колкото трябва и газ.
            0888 074 049

            Коментар


            • #7
              От: Yamaha yz 125

              Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
              Щом пали има компресия и ниски обороти карай здраво и се не бой.Слагай масло каквото и колкото трябва и газ.
              Благодаря за отговора

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X