Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Украйна

    Има ли проблеми,ако пътуваш за Русия през Украйна?Жена ми е рускиня с българска лична карта.

  • #2
    От: Украйна

    Защо всички си мислят,че Украйна си е едва ли не Сомалия?Съвсем нормално си се пътува в Украйна стига да не си украсил колата с лентички "колорадски бръмбар" и не носиш тениска с фейса на Путин.Пътищата са зле(в сравнение с България),ако ще пътувате в Русия към Москва и на север,лично аз бих избрал маршрут Одесса-Киев-Минск и от там през белоруско-руската граница.Магистралата Одесса-Минск е в пъти в по-добро състояние от който и да е вътрешен път в Украйна.

    Коментар


    • #3
      От: Украйна

      Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
      Пътищата са зле (в сравнение с България)
      ...е, тва звучи даже леко ободряващо, може, не съм бил.

      Коментар


      • #4
        От: Украйна

        Под "зле" по-скоро трябва да се разбира по-зле от нашите второкласни. /с малки изключения/

        Коментар


        • #5
          От: Украйна

          Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
          Защо всички си мислят,че Украйна си е едва ли не Сомалия?Съвсем нормално си се пътува в Украйна стига да не си украсил колата с лентички "колорадски бръмбар" и не носиш тениска с фейса на Путин.Пътищата са зле(в сравнение с България),ако ще пътувате в Русия към Москва и на север,лично аз бих избрал маршрут Одесса-Киев-Минск и от там през белоруско-руската граница.Магистралата Одесса-Минск е в пъти в по-добро състояние от който и да е вътрешен път в Украйна.
          С български номера през Белорусия не препоръчвам. Имат плащане на пътя и е с едни устройства, една занимавка, едно губене на време и така нататък. Аз бих препоръчал маршрута през Сучава-Черновци–Хмелницки–Виница–Киев–Глухов-Железногорск-Орел-Москва. Има няколко проблемни участъка, но си спестяваш минаване на граници.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            От: Украйна

            Карта с актуалното състояние на пътищата в Украйна http://autostrada.info/ua/map
            Преди седмица бях в Лвов,състоянието отговаря на описанието в сайта.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X