Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикап дълга база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пикап дълга база

    Здравейте.Искам съвет от вас за пикап дълга база който ще изпозлвам за теглене на платформа с пчелни кошери на нея.Не ми е нужена скъпа и много високо проходима машина а нещо старо което да има редова нафтова помпа и механична газ за да може да го карам на слънчогледово олио.Не ме касаят ектрите и комфорта нито годината на производвтво.Искам д аможе да се кара на мазнина автомобила ще бъде изцяло работен.Моля насочете към марка и модел по стара година който да отговаря на тези изисквания а ако има някой който кара на олио да пише.Аз никога не съм имал подобна машина и ще се радвам на всякякви съвети.Благодаря

  • #2
    От: Пикап дълга база

    Първоначално публикуван от rogera Преглед на мнение
    Здравейте.Искам съвет от вас за пикап дълга база който ще изпозлвам за теглене на платформа с пчелни кошери на нея.Не ми е нужена скъпа и много високо проходима машина а нещо старо което да има редова нафтова помпа и механична газ за да може да го карам на слънчогледово олио.Не ме касаят ектрите и комфорта нито годината на производвтво.Искам д аможе да се кара на мазнина автомобила ще бъде изцяло работен.Моля насочете към марка и модел по стара година който да отговаря на тези изисквания а ако има някой който кара на олио да пише.Аз никога не съм имал подобна машина и ще се радвам на всякякви съвети.Благодаря
    Не се сещам за пикап с редова помпа (освен някоя екзотика). От старите пикапи има Навара с ДВГ на база Терано, L 200 на база 2.5 Паджеро, и Тойоти на база 2.4 ТЛК.
    Общото е, освен че са най малко 20 годишни, са и убити от експлоатация. Отгоре на това и са необосновано скъпи.
    Всичките са с разпределителни ГНП и съм сигурен че няма да харесат друго, освен що-годе читава нафта!

    Коментар


    • #3
      От: Пикап дълга база

      Търсиш до 2000г останалото няма значение щом 2003г комън рейл върви безпроблемно

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X