Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

    Тази неделя се прибрах от тези красиви и уютни местенца,по празниците бях там.Аз също като теб се чудих от къде да подходя този маршрут и в крайна сметка избрах Пловдив-Македония-Косово-Албания-Черна Гора.Спането ни беше в Котор,на следващият ден отскочих ме до Добровник.Пътя от Пловдив до Котор е 780км. времето за изминаване е от 10 до 12 часа,тази разлика от 2 часа е заради границите таи като на отиване нямаше никакво движение по границите и пристигнах ме за 10 часа. На прибиране имаше повечко коли на Българо-Македонската и Албано-Черногорската граници.Не е кои знае по бърз този маршрут ,но не е изнервен и натоварен.Ако трябва да избирам сега пак от там бих минал.Виждам ,че вече сте избрали маршрута,но ако имаш питания за Будва,Котор,Дубровник питай с каквото мога ще помагам.

    Коментар


    • #17
      От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

      Здравейте отново!
      Благодаря ви за насоките.
      Опаковаме куфарите и утре поемаме към Ниш, след това по синият маршрут на bgrali към Жабляк(с надеждата да имаме късмет с метеорологичните условия и макар и за малко да можем да се насладим на Дурмитор).
      Ще бъдем 4 дни в Херцег нов(Baosici), надявам се да успеем да разгледаме Которският залив и да отделим един ден за Дубровник.
      Маршрутът за връщане още не е изцяло планиран, но клоня към Будва-Подгорица без да е известна евентуалната междинна почивка.
      Подготвям фото и навигационната техника с надеждата след това да успея да пресъздам кратък пътепис в другият раздел.

      Благодаря на всички, още веднъж за помощта!

      Понеже съм недоказал се потребител, до колкото разбрах, мненията ми подлежат на редакция и одобрение и се появяват в ограничена бройка и късничко в темата. Същата е работата и с личните съобщения.

      До скоро писане!

      Коментар


      • #18
        От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

        Nedyalko, преди 2 години пътувах от Будва до София. Джипа се скапа на границата чернагора-сърбия. От там до СФ съм карал 50-70 с триста зора. Пътя го минах за 13 часа. Джипката е мудна, така че мисля че няма да имаш проблем. Преди да се счупи джипа бях измислил да спим една вече в Копаоник, но като здуха турбото и маслен сегмен джипа реших да си карам към София. Лек път.
        LR Discovery 300Tdi 1996
        Subaru Outback 2.5 1998
        Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

        Коментар


        • #19
          От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

          Първоначално публикуван от Nedyalko Преглед на мнение
          Здравейте отново!
          Благодаря ви за насоките.
          Опаковаме куфарите и утре поемаме към Ниш, след това по синият маршрут на bgrali към Жабляк(с надеждата да имаме късмет с метеорологичните условия и макар и за малко да можем да се насладим на Дурмитор).
          Ще бъдем 4 дни в Херцег нов(Baosici), надявам се да успеем да разгледаме Которският залив и да отделим един ден за Дубровник.
          Маршрутът за връщане още не е изцяло планиран, но клоня към Будва-Подгорица без да е известна евентуалната междинна почивка.
          Подготвям фото и навигационната техника с надеждата след това да успея да пресъздам кратък пътепис в другият раздел.

          Благодаря на всички, още веднъж за помощта!

          Понеже съм недоказал се потребител, до колкото разбрах, мненията ми подлежат на редакция и одобрение и се появяват в ограничена бройка и късничко в темата. Същата е работата и с личните съобщения.

          До скоро писане!
          Хайде лек път, чакаме пътеписа....
          До скоро!

          П.П...опа... вие вече трябва да се връщате... сега обърнах внимание на датите.

          Коментар


          • #20
            От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

            Всичко мина много добре, най-важното - безаварийно.
            Скоро ще има тема с фото-отчет.

            Коментар


            • #21
              От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

              Имам огромното желание да скроя пътепис, но понеже съм твърде младши мненията ми се появяват след доста време.
              А, понеже не съм качвал до сега снимки не мога да разбера дали успявам.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0322.jpg
Прегледи:1
Размер:50.0 КБ
ID:5732161

              Коментар


              • #22
                От: Варна - Ниш - Херцег Нови през октомври с малолитражка.

                Първоначално публикуван от Nedyalko Преглед на мнение
                Имам огромното желание да скроя пътепис, но понеже съм твърде младши мненията ми се появяват след доста време.
                А, понеже не съм качвал до сега снимки не мога да разбера дали успявам.
                [ATTACH=CONFIG]888059[/ATTACH]
                Ако не са променили правилата, след следващия ти пост вече няма да имаш проблеми със забавяне и проверяване на мнения.
                За снимките - трябва преди това да са ротирани, ако са вертикални.
                Още малко инфо за снимките - ако се качват от компютъра във форума, могат да се виждат само от регистрирани и логнати потребители.
                Ако преди това са качени в някакъв сайт, и се дават линкове към тях (но трябва са се махне отметката на полето Retrieve remote file and reference locally), могат да се виждат от всеки, който чете форума.

                Чакам с нетърпение пътеписа!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X