Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за мнения ... при избор на мотор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за мнения ... при избор на мотор.

    Предстои ми смяна на мотора и съм се колебая между следните 3 модела: BMW R1200GS Adventure на старо, КТМ 1190 Adventure (може и нов) на старо или ново SUZUKI V-STROM 1000. Ценовия диапазон ми е около 20 000лв, за това се спирам точно на тези модели. Моето каране повече е ориентирано към дълги преходи по асфалт с багаж и булка. Идеята ми е да чуя повече мнения за предимствата и недостатъците и да си направя заключение за себе си. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

    Първоначално публикуван от iliankr Преглед на мнение
    Моето каране повече е ориентирано към дълги преходи по асфалт с багаж и булка.
    Привет колега точният мотор за такова каране е Honda GoldWing.
    Опел Фронтера Б КБ

    Коментар


    • #3
      От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

      ... леле и тая тема, колко е дъвкана, ама кАт се сетя, че и аз бях така...
      но виж, повече парички сте заделили/предвидили, което е добре

      Коментар


      • #4
        От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

        За тези пари имаш голям избор .Може да погледнеш и супер тенере-то ,африка-та ,а защо не и мултистрада-та .

        Коментар


        • #5
          От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

          Нов мотор. По-скоро Сузукито от изброените. А най-добре нормален турист.

          Коментар


          • #6
            От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

            Интересни мотори се обсъждат в раздел мото крос , лично на мен не ми пречи , но ако продължава така , след време няма да се знае кое къде е. А по темата , човека вече се е спрял на три мотора , не виждам смисъл да му се предлагат други. Ако ще се кара предимно по асфалт , то БМВ-то според мен е най-подходящо от трите , плюсовете са кардана , предното окачване , боксера е за предпочитане при големите двуцилиндрови двигатели.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #7
              От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

              Като ще е за асвалт може и сузуки хаябуса! Защо не? А щом питаш в този раздел може и кросови гуми да му сложиш. Сърдим се на Христо (живота) ама..
              Последно редактирано от V.R.R.; 22-09-16, 21:38. Причина: допълнение
              KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

              Коментар


              • #8
                От: Моля за мнения ... при избор на мотор.

                Темата е за тук: Мотоциклети -> Експедиционни машини (тежки мотоциклети)-> Избор на машина, тестове и сравнения

                Може да се премести, не е фатално, че потребителят не се е ориентирал за раздела.

                Сузукито (както и останалите японци), превъзхожда европейците "само" с надеждност и цена.

                КТМ превъзхожда с динамика, окачване спирачки.

                БМВ е балансираният избор, обаче с този бюджет за втора употреба съм съгласен само за wasserboxer-а.

                Зависи от приоритетите.

                Комфортният и скоростен асфалтов мото-туризъм отдавна не е запазена територия за голдуинг и хаябуса, така че подмятанията са неадекватни.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X