Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде ремонтират раници в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде ремонтират раници в София?

    При последния поход, явно от претоварването ми се счупиха две закопчалки от тези които влизат мъжко в женско (ама па как прозвуча). Та те са ми важни и искам да ги сменя пък вероятно и другите, но плата на раницата е дебел, здрав и груб и с домашната шевна машина не става, пък трябват и умения и разни особени тигели. Питах на 1-2 места, където шият платнища за камиони, но не им се занимава, а и не са много сигурни в резултата.
    Та търся някаква работилничка или ателиенце, където ще могат да ми свършат работа.
    Моля помогнете!
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

  • #2
    От: Къде ремонтират раници в София?

    Обущар не може ли да я свърши тази работа.

    Коментар


    • #3
      От: Къде ремонтират раници в София?

      Сигурно може, ма трябва да е печен и да се навие. Познаваш ли такъв? Давай го.
      Последно редактирано от siem; 17-09-16, 18:46. Причина: 1
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • #4
        От: Къде ремонтират раници в София?

        Сарач ще свърши работа - на мен са и шили и колани за теглене.
        Знам един на Хан Пресиян и Церова гора
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Къде ремонтират раници в София?

          Хи, търси майстор който ремонтира чанти. На бул. Гоце Делчев видя такъв и мисля че е вариант. Обущар също би трябвало да свърши работа, както колегите са написали

          Коментар


          • #6
            От: Къде ремонтират раници в София?

            И аз го знам, че ми е шил няколко кобура пък и ми е близко, но когато бях последно при него спомена, че има много работа. Все пак е добра идея. Ще го търся след Понеделник, пък да видим какво ще каже.

            П.П. Трябва ми конкретен обущар например: " бай Гошо от "Сухата река" с тел: 012345..."
            Последно редактирано от siem; 17-09-16, 19:11. Причина: П.П.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #7
              От: Къде ремонтират раници в София?

              Аз обущаря го имам в нас от има няма 85+ години ама зависи какво трябва да се направи.Ако не намериш някой в близост пиши да видим какво ще измислим.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Къде ремонтират раници в София?

                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                Аз обущаря го имам в нас от има няма 85+ години ама зависи какво трябва да се направи.Ако не намериш някой в близост пиши да видим какво ще измислим.
                Благодаря колега, ще Ви имам в предвид. Ще се поогледам, ще почакам още малко, пък ако нищо не стане ще Ви се обадя, че ми се ходи на планина пак, а не ми трябва нова раница.
                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде ремонтират раници в София?

                  При счупване на закопчалки тип Фастекс, за да не се разшиват и зашиват лентите които държат женската част от закопчалката,има ремонти такива,на фирма sea to summit
                  Изглеждат така http://www.bivouac.co.nz/media/catal...afrb25srpp.jpg
                  Различават се по широчината на лентата към която се закрепват.
                  В София се предлагат от магазин CampingRocks.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде ремонтират раници в София?

                    Първоначално публикуван от Sev Преглед на мнение
                    При счупване на закопчалки тип Фастекс, за да не се разшиват и зашиват лентите които държат женската част от закопчалката,има ремонти такива,на фирма sea to summit
                    Изглеждат така http://www.bivouac.co.nz/media/catal...afrb25srpp.jpg
                    Различават се по широчината на лентата към която се закрепват.
                    В София се предлагат от магазин CampingRocks.
                    Еййй колега, голямо Благодаря! Нямах представа, че има такива на нашия пазар. Ще ми свършат идеална работа без да се налага да занимавам никого и без "разший-заший". Само дано ги има в моя размер.
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде ремонтират раници в София?

                      Най-добре с раницата в магазина,и да се пробват.

                      Последно редактирано от Sev; 17-09-16, 21:51.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде ремонтират раници в София?

                        Аз съм доволен от този човек https://www.google.bg/maps/@42.65428...ph0GXr84DQ!2e0 / на йерусалим, до магазина на монбат /.
                        Беше ми се разшила една от дисагите на мотора и той се справи отлично със зашиването.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде ремонтират раници в София?

                          Пробвай тук.
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде ремонтират раници в София?

                            campingrocks.bg
                            Има размери,мериш своята или директно с раницата в магазина
                            Или (по-досадният вариант)- купуваш и връщаш ,ако не стане.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X